Vartotojo multipartite pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-09 12:43:19 | Nuoroda

man tai nebuvo lengvas, ypac su pernyksciu lyginant, ta kraujotakos schema visai nepatiko ;/ tai varyk atsakymus testo bent ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-09 12:55:53 | Nuoroda

mano testo klausimai skiriasi 15b ir 18b rasiau, bet jau zinau, kad 18 klaida, o 15 man irgi b atrodo ;o

Žinutė parašyta: 2011-06-09 12:57:25 | Nuoroda

asnezofilai, gerai pasakyta ;DD as tai 18 susimoviau ir blemba dar masciau tarp a ir b, kvaisa kokia ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-09 13:01:57 | Nuoroda

parasykit kas nors antros dalies atsakymus, kas masto, kad neblogai ir tikrinam

Žinutė parašyta: 2011-06-09 13:03:39 | Nuoroda

as vietoj nelytinio vegetatyvinis parasiau


Žinutė parašyta: 2011-06-09 13:06:05 | Nuoroda

5 tikrai ne sinteze, o skaidymas, nes is vieno produkto susidaro du, o ne vienas is dvieju :) kol kas per testa ir per antra dali dvi klaidas padariau :|

Žinutė parašyta: 2011-06-09 13:08:14 | Nuoroda

kas dar kaip mohinis rodykles rase?

Žinutė parašyta: 2011-06-09 13:08:41 | Nuoroda
Jeepay rašė:
infyou rašė:
Light Arus rašė:

Aš pasidalinsiu II dalimi. Jei ka kritikuokit :)

Nelytinis

Skaidytojams

Populiacija

DNR

Skaidymas

Žiotelių

Transpiracija

Selekcija

Šeima

Teisingas A, bet parašiau plėšriųjų paukščių, todėl neteisingas man :)

 Sutampa viskas.Tik vietoj selekcijos rasiau dirbtine atranka,bet tai tas pats.

 Aš taip pat parašiau dirbtinė atranka, tikiuos užskaitys ;]

 as irgi dirbtine atranka rasiau ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-09 13:09:58 | Nuoroda
asnezofilas rašė:

 rodyklės gerai mohinio

 jeee, tada ir mano ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-09 13:15:04 | Nuoroda
asnezofilas rašė:

 Kokias parašėt savybes, kuriom turi pasižymėt plazmolizei paruošto audinio gabalėlis?

 net neisivaizdavau ka cia galima rasyt ;D nesijuokit dabar. rasiau, kad lasteles turgorizuotos turi but ir kad augalines kilmes (kad turetu sienele)

Žinutė parašyta: 2011-06-09 13:20:21 | Nuoroda

na, kas trecia klausima parasys? ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-09 13:22:16 | Nuoroda
Ilona G. rašė:

 As irgi sienele ir plazmine membrana parasiau, bet mokytoja sake, kad membrana netinka..;/

 as rasiau sienele ir citoplazma

Žinutė parašyta: 2011-06-09 13:24:35 | Nuoroda
derekas15 rašė:

testinėje dalyje 2 a yra neteisingas, nes kvėpavimas vyksta nuolat, iš aplinkos imamas O2, be to, naktį vyksta nuo šviesos nepriklausančio fotosintezės reakcijos ( Kalvino ciklas), todėl iš aplinkos imamas CO2 ir įjungiamas sintetinant gliukozę. ATS.: 2 c

 bet tada turetu buti ir rodykle su iseinanciu co2, o cia tik ateinantis co2 pavaizduotas ;o

Žinutė parašyta: 2011-06-09 13:25:58 | Nuoroda
Light Arus rašė:

antrą kl. taip ir atsakiau.

trečias kl.

Reasorbcija

A ir B struktūros yra viensluoksnės ir turinčios didelį pav. plotą. Visa tai pagreitina medžiagų įsiurbimą vykstantį plonojoje žarnoje

Kasoje vyksta fermentų sintezė( amilazės, lipazės, tripsino), kurie išskiriami į plonąją žarną, kur vyksta virškinimas: amilazė skaido krakmolą, lipazė - riebalus, o tripsinas - baltymus; kepenys gamina tulžį, kuri išskirta į plonąją žarną emulguoja riebalus ir neutralizuoja pH ( iki 7) , t.y tinkamos fermentams.

Netirpios medžiagos paverčiamos tirpiomis ir stampios medžiagos suskaidomos iki smulkesnių. Tik tada organizmas medžiagas gali įsisavinti

 o jei vietoj reasorbcijos parasiau maisto medziagu isiurbimas i krauja, kazin uzskaitys ar nelabai?

Žinutė parašyta: 2011-06-09 13:27:41 | Nuoroda
Sniegena rašė:

 užskaitys nes čia tas pats kas reabsorbcija

 jo, zinau, kad tas pats, bet dabar paziurejau kad klausime proceso praso, tai galvojau, gal konkreciai reikejo ivardint vienu zodeliu ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-09 13:34:43 | Nuoroda

4 klausima rasiau taip

1. A-hipofize B-skydliauke D-antinksciai

2. E- kiausides gamina estrogena- butina oogenezei ir progesterona, kuris formuoja antrinius lyt. pozymius

    F- seklides, gamina testosterona reikalinga spermatogenezei ir antriniu lyt. pozymiu susidarymui

3.1 insulinas, gliukagonas

3.2 trukstant insulino - cukrinis diabetas, o trukstant gliukagono rasiau, kad kepenys nebegaletu suskaidyt glikogeno i gliukoze, sutriktu homeostaze, zmogus susirgtu

4. humoralinis ilga veikimo trukme, mazas reakcijos greitis, nervinio reguliavimo atvirksciai

kyla klausimas ar lyt. hormonai tik antrinius lytinius pozymius skatina susidaryt ar ir pirminius reikejo minet? ir kaip del gliukagono? su ta homeostaze papezejau man atrodo ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-09 13:38:13 | Nuoroda
HappyWyy rašė:

Ok, kas penktą klausimuką? ;DD

 varyk tu ;D man tai 5 visai nepatiko ;/

Žinutė parašyta: 2011-06-09 13:39:00 | Nuoroda
Light Arus rašė:

Nu jau kas nors kitas. Man jau atsibodo :D

 neee, varyk tu ;D nedaug 5 klausimo rasyt!

Žinutė parašyta: 2011-06-09 13:39:38 | Nuoroda
HappyWyy rašė:
multipartite rašė:
HappyWyy rašė:

Ok, kas penktą klausimuką? ;DD

 varyk tu ;D man tai 5 visai nepatiko ;/

 Uoj ne ;D maždaug manau nuo penkto prasidėjo mano nesamonės.

 patikek ;/ man irgi.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 13:42:51 | Nuoroda
derekas15 rašė:
Adamkus rašė:
derekas15 rašė:

testinėje dalyje 2 a yra neteisingas, nes kvėpavimas vyksta nuolat, iš aplinkos imamas O2, be to, naktį vyksta nuo šviesos nepriklausančio fotosintezės reakcijos ( Kalvino ciklas), todėl iš aplinkos imamas CO2 ir įjungiamas sintetinant gliukozę. ATS.: 2 c

 negali but, net fotosinteze nevyksta be saules sviesos. O pirma vyksta saules sviesos reakcija tik tada tamsos faze vyksta ,o ir tada gaunas tik gliukoze. Tiktai A cia.

Klausime yra pasakyta,  ,,procesus, vykstančius lape naktį" . Todėl saulės šviesa nėra reikalinga. CO2 naktį beveik nėra net išskiriamas, nes visas kvėpavimo metu susidaręs CO2 įjungimas į gliukozę ir dar CO2 paimamas iš aplinkos pro žioteles. Kada, tavo manymu, iš aplinkos paimamas CO2 ir gaminama gliukozė???

 as manau tu neteisus, derekai, cia paprasciausiai kvepavimo norejo, kai bandai kazka gudriau ismastyt ne visada gaunasi ;D