Vartotojo Vaideisen pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-09 14:00:09 | Nuoroda

sveiki, pagal jusu atsakymus ir man cia neblogai sekasi. :) linkiu sekmes. :)

 

Žinutė parašyta: 2011-06-09 14:14:29 | Nuoroda

o gal parasykit 8 kjlausima dar

Žinutė parašyta: 2011-06-09 14:18:13 | Nuoroda
Grace rašė:
multipartite rašė:
Vaideisen rašė:

o gal parasykit 8 kjlausima dar

 jo, dar 8 kas nors :))

 manau 8 buvo pati durniausia uzduotis, todel niekas nenori savo atsakymu skelbt :D

 butu like mygtukas, paspausciau ant komentaro. :DDDDDD

Žinutė parašyta: 2011-06-09 14:23:59 | Nuoroda

nu ka, pagfal jusu atsakymus surinkciau apie 80 tasku. :D tikiuosi bus geriau. :D aciu

Žinutė parašyta: 2011-06-30 15:28:18 | Nuoroda
Waja5 rašė:

Visada verta bandyti. Aš tikiu savo jėgom, manau kažkoks nesusipratimas mano lietuvių VBE, apeliaciją ramiai pateikiau, gavau 37 % (42taškai), skaičiavau taškus, mažiausiai turėjo būti apie 60 taškų. Bus gerai, balai pakils, tikiu, mūsų mieste panelė po apeliacijos 100 gavo, pamiršo, matai, prisegti darbo antrą dalį, va taip.

Čia mano gyvenimo klausimas, man reikia VF studijų

 as gavau 44 taskus ir 42% nesuprantama pagal ka skaiciuoja ir ka daro. as nusprendziau rasyti apeliacija, nes zinau, kad tikrai daugiau turejau surinkti.

Žinutė parašyta: 2011-06-30 15:50:46 | Nuoroda
saeure rašė:

Gavau 77%, 61 tašką... būtų dzin, bet su tokiu apgailėtinu įvertinimu tikrai neįstosiu ten kur noriu, tad rašysiu apeliaciją, nes net jei ir numažins, kaip ir nėra ko prarasti

 as su tiek laiminga sedeciau.

Žinutė parašyta: 2011-06-30 15:57:46 | Nuoroda
taiptaip rašė:

 Svarbiausia savikritika. Per daug neįsivertinkit. Bet girdėjau, kad viena mergina (gal prieš porą metų) gavo 10% nors tikrai žinojo, kad gerai parašė, tai apeliavo ir gavo 94%.  O tiems, kurie gavo ir taip aukštus balus, kažin ar pakels.

 viena alytiske neislaike, o po apeliacijos 94 gavo

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:34:34 | Nuoroda
stiloxxx rašė:

Gal kas gali paaiskint? 

Likau sokiruotas. Atsikeles ryte, jog egzamino neislaikiau-19tasku. Jau vien per bandomaji tiek surinkau is suvokimo. Stebuklo su dideliu ivertinimu nesitikejau, bet nors 20-30% galvojau...

Tarkim, duodu apeliacija, kada gausiu atestata? Nes bijau, kad nespesiu iki 22d, kada baigesi jau stojimai.

 

gausi perlaikyt liepos 8d mokyklini egzamina. nebent apeliacijoj parasysi svaria priezasti tai gal leis valstybini laikyt jeigu jo dar nebuvo

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:56:02 | Nuoroda
stiloxxx rašė:
Vaideisen rašė:
stiloxxx rašė:

Gal kas gali paaiskint? 

Likau sokiruotas. Atsikeles ryte, jog egzamino neislaikiau-19tasku. Jau vien per bandomaji tiek surinkau is suvokimo. Stebuklo su dideliu ivertinimu nesitikejau, bet nors 20-30% galvojau...

Tarkim, duodu apeliacija, kada gausiu atestata? Nes bijau, kad nespesiu iki 22d, kada baigesi jau stojimai.

 

gausi perlaikyt liepos 8d mokyklini egzamina. nebent apeliacijoj parasysi svaria priezasti tai gal leis valstybini laikyt jeigu jo dar nebuvo

 I mano klausima neatsakei. Pats zinau kad laikyt teks. As klausiu, ar cia tokia tvarka, kad duodi i apeliacija o poto gali but kad nespesiu istot? Nes daug kas minejo kad ilgai taiso, jai tarkim tikrai jie padare klaida skaiciuodami taskus ar kt.

 jeigu rasysi mokyklini ji tau istaisys per 5 arba 7 darbo dienas ir jeigu su juo istosi saunu bus.o del valstybinio nzn kaip bus, gal perziures ir uzskaitys jeigu busi gerai parases

Žinutė parašyta: 2011-06-30 17:02:03 | Nuoroda
Karo. rašė:

Jovita, man reikia suvokimo atsakymų.

Siųstelk, jei gali

Ačiū.

 man irgi butu neblogai.

Žinutė parašyta: 2011-07-07 11:33:07 | Nuoroda

Šiandien Nacionaliniame egzaminų centre susirinkęs Apeliacinis komitetas aptarė apeliacijų dėl užsienio kalbų (anglų, prancūzų, rusų ir vokiečių) valstybinių brandos egzaminų rezultatus. Iš viso buvo pateikta 156 anglų kalbos, 2 rusų kalbos ir 1 vokiečių kalbos apeliacinis prašymas. Komiteto sprendimu158 įvertinimai nepakeisti, 1 pakeistas.

Duomenys apie apeliacijų rezultatus mokykloms liepos 7 d. bus pateikti duomenų perdavimo sistema.


is neco
 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:12:07 | Nuoroda
Lucita rašė:

Adamkus, zaidi su likimu :D

 as irgi taip pat rasiau kaip jis, pagal praeitus metus turejau laisvai istot. gerai, kad paskutinej vietoj pasiemiau atsargai viko. :D gal istosiu i ten antru ratu