Vartotojo Buk_laimingas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-22 17:33:56 | Nuoroda

 Sveiki,

del ligos negalejau laikyti pagrindineje sesijoje lietuviu kalbos egzamina, teko pakartotineje, gal kas nors ir laike? :S 

Žinutė parašyta: 2011-06-22 17:54:32 | Nuoroda

 1. Ar skirtingos morales normos tai atsvara tarp zmonių? 

2. Kaip lietuviu kurejai vaizduoja nuosaikinguma? 

Tokios ziauros temos, ar tiks nereiks kitais metais perlaikyti, per pagrindine sesija jau bent zinociau ka rasyti... 

Žinutė parašyta: 2011-06-22 18:00:04 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

tiesa pasakius būčiau apsiverkus ir išėjus :D o kas per interpretacijos?

 Vaizganto pragiedruliai,  Kreves skirgaila ir Granausko eilerastis. 

Suvokimas apie Mazvydo pirmaja knyga katekizma ir dabartines knygas.............As tyliu............... Jauciuosi lyg buciau nubaustas, kad atejau i pakartotine sesija, bet ka daryti jei sirgau???? 

Žinutė parašyta: 2011-06-22 18:07:32 | Nuoroda

 rasiau apie skirtingas morales normas, minejau skemos balta drobule, vaiciulaicio valentina, seiniaus kupreli, bet krc, gali buti, kad nusigrybavau ir ne i tema parasiau. As tos temos net dorai nesupratau, per egzamina sedejom is vis klaseje, tik trys zmones, laikeme nepilnameciu izoliatoriaus mokykloje, kur nusikalteliai sedi, atrodo, kad einu i kokia bausme, tai jei lietuviu egzamina toki sugalvojo, ka per matke ides ar per biologija? O primesk, man ryt matiekos egzaminas nuo 9 , o biologijos nuo 13. bbd ant to neco, NEKENCIU. 

Žinutė parašyta: 2011-06-22 18:09:29 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

o tai pala, pakartotinės skelbs vėliau rezultatus ar kartu su mūsų?
rašinio temos yra kosmosas, ir kas rašė tas gaus nulius tikriausiai :D nes pvz aš net nesuprantu ko jie nori ;D 

 kartu su jumis skelbs 

Žinutė parašyta: 2011-06-22 18:11:25 | Nuoroda
Mirtishiukas rašė:

ooo geras, nes aš kai žiūrėjau pakartotinę mąsčiau kad jie sudeliojo taip kad nebūtų tą pačią dieną.. .o čia taip žiauriai. o bent ten pat ar netoli? tai visus egzus praleidai?

 taip, visus, bet kad musu laiko pakartotineje lyg 7 per lietuva, kiek girdejau is mokytos, tai cia istaisys per diena 

Žinutė parašyta: 2011-06-24 12:32:25 | Nuoroda

 O jums patiktu tokie teksto suvokimo klausimai?

Kiek stilistiniu fabulų pastebėjote I tekse? (fabulų paklaida +-2)  (3 taškai).

Pateikite tris svarius argumentus, kodėl posakis - propersais linguoja egles iki samanu lygumos,  nera metonimija? ( 3 taškai).

Ivardinkite sias stilistines fabulas:

a) metafora

b) epitetas

c) ironija

d) hiperbolė 

 Labai smagu 

Žinutė parašyta: 2011-06-30 17:33:25 | Nuoroda

 Negaliu patiketi, kad pavyko, rasiau antra tema pakartotineje sesijoje ir gavau 100,  o pasirode kad dar suvokimas buvo sunkus, tikrai nesitikejau :))))))) 

Žinutė parašyta: 2011-07-05 18:56:20 | Nuoroda

 Gydytojas privalo studijuoti visa gyvenima, medicina labai sparciai vystosi ir tobuleja, neuztenka ziniu tu, kurias baigei pries du, penkis, desimt ar penkiolika metu tad reikia studijuoti visa gyvenima, o praktika su pasenusiom ziniomis bus beverte. Nusisnekejai, kad busi blogas gydytojas jei visa gyvenima studijuosi. 

Žinutė parašyta: 2011-07-05 18:56:20 | Nuoroda

 Gydytojas privalo studijuoti visa gyvenima, medicina labai sparciai vystosi ir tobuleja, neuztenka ziniu tu, kurias baigei pries du, penkis, desimt ar penkiolika metu tad reikia studijuoti visa gyvenima, o praktika su pasenusiom ziniomis bus beverte. Nusisnekejai, kad busi blogas gydytojas jei visa gyvenima studijuosi. 

Žinutė parašyta: 2011-07-11 14:14:12 | Nuoroda
E rašė:
123654 rašė:

 Jis ne apie studijas kolegijoj, o universitete šneka.

 Tai reikėjo aiškiai mintis dėstyt.

 Citata: farmacijos studijos trunka 5metus , t.y įgaunamas bakalauras ir kartu magistras. Kas čia neaiškaus?Kur parašyta, kad kolegijoje trunka 5 metai? Kolegijoje net ne farmacija, o farmotechnika yra. Jau vien iš tai, kad kolegijoje magistras nesuteikiamas, galim spręsti, kad kalbėjo apie universitetą. Reik gal ne mintis aiškiai dėstyti,o susigaudyti ką rašo :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 18:06:55 | Nuoroda

 duokit diagramų linką :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 18:07:24 | Nuoroda

 gal darot skype konferenciją? 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 18:09:32 | Nuoroda

 mano kompas kimba, tai galit mane pakviesti? skype online251

Žinutė parašyta: 2011-07-26 18:09:34 | Nuoroda

 mano kompas kimba, tai galit mane pakviesti? skype online251

Žinutė parašyta: 2011-07-26 18:19:45 | Nuoroda

 Gal koks geras žmogus gali duoti diagramų linką? :D 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 21:21:26 | Nuoroda

 Taigi II ture naujų specialybių įrašyti ir finansavimo būdo keisti negalima, galima tik eiliškumą koreguoti.