Vartotojo Rožinė anarchistė pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-13 20:22:57 | Nuoroda

Sveikučiai,

Na ir aš bandysiu patekti tarp tų laimingųjų žurnalistikos amato naujokų:) tik kaži kaip čia su tuo testu bus:D įdomu, kas tokią nesąmoningą reformą sumąstė...

Žinutė parašyta: 2011-06-13 20:38:19 | Nuoroda
sraigt rašė:
Rožinė anarchistė rašė:

Sveikučiai,

Na ir aš bandysiu patekti tarp tų laimingųjų žurnalistikos amato naujokų:) tik kaži kaip čia su tuo testu bus:D įdomu, kas tokią nesąmoningą reformą sumąstė...

 Man šiaip testas skamba geriau, negu pokalbis. ;D Su tuo tai neabejoju, kad daugiau problemų kiltų.. Nors neaišku, kas ten per testas. : (

 man testas irgi atrodo malonesnė procedūra, tačiau ką jis gali parodyti?:) pokalbis atskleidžia komunikabilumą, gebėjimą greitai orientuotis įvairiose situacijose ir etc... o testas? parodo, kad moki sausus faktus ir tiek...

Žinutė parašyta: 2011-06-13 20:48:46 | Nuoroda
sraigt rašė:
Rožinė anarchistė rašė:
sraigt rašė:
Rožinė anarchistė rašė:

Sveikučiai,

Na ir aš bandysiu patekti tarp tų laimingųjų žurnalistikos amato naujokų:) tik kaži kaip čia su tuo testu bus:D įdomu, kas tokią nesąmoningą reformą sumąstė...

 Man šiaip testas skamba geriau, negu pokalbis. ;D Su tuo tai neabejoju, kad daugiau problemų kiltų.. Nors neaišku, kas ten per testas. : (

 man testas irgi atrodo malonesnė procedūra, tačiau ką jis gali parodyti?:) pokalbis atskleidžia komunikabilumą, gebėjimą greitai orientuotis įvairiose situacijose ir etc... o testas? parodo, kad moki sausus faktus ir tiek...

 Mes nežinom, kas jame bus, negalima teigt, kad ten reikės tik raštelt sausų faktų :> O šiaip tai pritariu, bet negaliu nepasidžiaugt palankesne situacija, net jei ir nieko ji neatskleis ;D

 Aš irgi, labai giliai širdyje labai labai džiaugiuos, kad nebeliko to pokalbio:D būčiau žlugus 100%

Žinutė parašyta: 2011-06-24 09:48:48 | Nuoroda
rebel rašė:

 Sveiki, tai gal kas bandys stoti 30 dieną? ;) gal kas domėjosi potemėm, nes apie politiką berods praeitais metais irgi buvo;)  

 aš bandysiu 30dieną laikyt...o potemės, kokios bus, tokios bus gerai:) visvien nežadu ruoštis ir mokytis kažką papildomai

Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:31:22 | Nuoroda

sveikučiai, ir aš patekau į veterinariją:) tikiusi bus smagu mokytis kartu su jumis

Žinutė parašyta: 2011-07-26 17:02:47 | Nuoroda
sanemis rašė:
sun' rašė:
sanemis rašė:

 gal žinot, koks mažiausias balas į vf vietą? 

 LSMU 19,32

 Surūgęs kefyras! Pritrūko 0,02................

 man irgi tiek pat pritrūko:(  kažin ar išvis apsimoka į II etapą bandyt

Žinutė parašyta: 2011-07-26 17:25:16 | Nuoroda
sanemis rašė:
Rožinė anarchistė rašė:
sanemis rašė:
sun' rašė:
sanemis rašė:

 gal žinot, koks mažiausias balas į vf vietą? 

 LSMU 19,32

 Surūgęs kefyras! Pritrūko 0,02................

 man irgi tiek pat pritrūko:(  kažin ar išvis apsimoka į II etapą bandyt

 Bandyk, jei ką - dar yra III etapas :D 

 ir po III etapo lieku tuščiom rankom...;D užteks gal man ir veterinarijos:)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 18:14:23 | Nuoroda

jei bus konferencija ir mane įjunkit - knopkej :)