Vartotojo huggy pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-21 20:19:00 | Nuoroda

norėjau paklausti ar galima pirmiausia į prašymą surašyti sakykim kokias pirmas 5 specialybes į vf,o po to tas pacias specialybes iseiles į vnf?:) Ar butinai turi skirtis?

Žinutė parašyta: 2011-06-21 20:28:35 | Nuoroda

patikėk už išlyginamąsias studijas tikrai pinigėlių reiks paklot:)

Žinutė parašyta: 2011-06-21 20:36:25 | Nuoroda

taj gerai nes sunku būtų prigalvot tiek daug

Žinutė parašyta: 2011-06-21 20:57:18 | Nuoroda

aš galvoju apie lietuvių filologija,bet dar neapsisprendžiau

Žinutė parašyta: 2011-06-23 11:38:42 | Nuoroda

o ten mokantis tos užsienio kalbos labai reikia ar ten tik ,kad pažimys būtų? as taj turiu antos kalbos pažymį bet taj kad nelabai ją moku

Žinutė parašyta: 2011-06-23 12:57:29 | Nuoroda

gal galėtum aiškiau taj jeigu aš turiu pvz antra kalbą rusų taj ten tipo reik turėt daug žinių susijusių su ta kalba?

Žinutė parašyta: 2011-06-25 22:30:06 | Nuoroda

sveiki,gal yra galvojančiu studijuoti lietuvių filologija ir režisūrą (reklamą).Kaip manot kokios perspektyvos susijusios su šia specialybe? gal kas studijuojat ar šiaip ką papasakot galėtumėt?

Žinutė parašyta: 2011-06-27 19:53:55 | Nuoroda

kas čia per specialybė gal plačiau papasakot galėtum?

Žinutė parašyta: 2011-07-04 10:12:34 | Nuoroda

sveiki,gal kas galėtų plačiau papasakoti apie tokią specialybę kaip informologija?Gal kas studijuojate,o jei ne tai gal ketinate studijuoti? please padėkit

Žinutė parašyta: 2011-07-04 14:41:27 | Nuoroda
Kristinute92 rašė:
Liūtaširdis rašė:

Pirmos dvi vietos pas mane: lietuvių filologija + švedų kalba ir lietuvių filologija + režisūra, ieškau bendraminčių :)

 Aš irgi turiu tokį variantą- lietuvių filologija ir režisūra. Tačiau rašiau šią specialybę 4-5 numeriu, dabar tiksliai nepamenu.:))

 vat kaip aš ir prašyme rašiau lietuvių filologija ir režisūra trečiu nr.Norėčiau,kad pasidalintumėt savo nuomonėmos apie šią specialybę,gal būsim kolegos

Žinutė parašyta: 2011-07-04 20:06:32 | Nuoroda

mano svajonė puikiai mokėti ispanų kalbą,galiu pasigirti,kad truputi ją moku,nes žiuriu filmus šia kalba

Žinutė parašyta: 2011-07-04 20:14:08 | Nuoroda
debesys rašė:
~Blue_dreamer~ rašė:

Ir aš, ir aš jungiuosi prie norinčių studijuoti anglų ir ispanų!!  Pirmu numeriu šitą programą rašiau. Bet kažkaip neaktyvūs jau studijuojantys, nepadeda vargšams abiturientams, kuriems tiek klausimų kyla

Ėėė, žmonės, o jūs bent kiek ispanų mokat? Nes aš tai visai nieko

 labas :]

aš mokiausi 2 metus, vieną kartą į savaitę šios kalbos, tačiau negalėčiau pasakyt, jog moku :]

 dėl kalbėjomo aš ir ta patį pasakyčiau,tačiau suprasti šią kalbą tikrai suprantu.Laabai graži kalba

Žinutė parašyta: 2011-07-04 20:21:54 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:

Aš suprantu kai kalba Rio de la Plata akcentu, i.e. Argentinoj ir Urugvajuj, iš dalies gal Čilėj. O žemyninės ispanų k. - nelabai. Žiūriu TVe internacional, be titrų - nė iš vietos, labai jau švepluoja kalbėdami, mano kuklia nuomone :)

 dar vienas ispanų gerbėjas.žinok nemažą žemyninę dalį užima brazilija kurioje kalbama portugališkai va ten tai tiktai švepluoja ir jokio grožio nėra

Žinutė parašyta: 2011-07-05 13:01:24 | Nuoroda
GodBlessMe rašė:

Sveiki, gal yra cia norinciu stoti i politikos mokslus arba viesaji administravima?

 labukas aš planuoju stoti į viešajį administravima KU,rašiau šią specialybė 2nr.

Žinutė parašyta: 2011-07-05 13:08:12 | Nuoroda
Sapior rašė:

 Dabar bandysiu į KU Kraštovaizdžio architektūrą stoti, ten nėra daug skaičių, o ir programa studijų visai patiko. Šitas filmukas pastūmėjo :D

youtu.be/zbx3FDDNeQM
O kitais metais vėl pabandysiu, neturiu ko prarasti :)

 

 aš ir į KU turbut varysiu.geras filmukasdaugiau neturi?

Žinutė parašyta: 2011-07-05 13:21:00 | Nuoroda
GodBlessMe rašė:
huggy rašė:
GodBlessMe rašė:

Sveiki, gal yra cia norinciu stoti i politikos mokslus arba viesaji administravima?

 labukas aš planuoju stoti į viešajį administravima KU,rašiau šią specialybė 2nr.

 na as planuoju irgi irasyti sia specialybe, bet 3nr. labai vilioja, tik kazin ar sunku, ar idomu bus mokintis na ir tas daugelio galva kvarsinantis klausimas neramina 'kokios perspektyvos'

 vat perspektyvos ir neramina,bet manu tai nėra nepaklausi specialybė atvirkščiai tai ne teisininkai ar mokytojai kurių ant kiekvieno kampo pilnaO kas dėl mokymosi sakė nėra labai lengva,tačiau ir sunku nėra, matai nuo žmogaus prikaluso

Žinutė parašyta: 2011-07-05 13:34:59 | Nuoroda
GodBlessMe rašė:

na tada itraukiu KU viesaji administravima i savo prasyma, pasiryzau :D

 šaunu ,ka gali žinoti gak kursiokės būsim:]

Žinutė parašyta: 2011-07-05 19:32:53 | Nuoroda

sveiki,gal yra galvojančių apie lietuvių filologija ir režisūrą?:]

Žinutė parašyta: 2011-07-05 22:31:03 | Nuoroda
Lituanistė rašė:
Airina rašė:

gal kas į VPU lietuvių filologiją? ;) 

 Aš! :) Tave turbūt irgi domina ši specialybė? ;) 

 gal biski ne į temą ,bet iškilo klausimėlis ar į šią specialybę stojant reik laikyti motivacinį testą?:]

Žinutė parašyta: 2011-07-05 23:13:24 | Nuoroda
GodBlessMe rašė:

turiu klausimuka!

o jusu negasdina mintys apie KU barakus? panarsiau internete tai straipsnis po straipsnio, kad jie netinkami gyventi :D

o gal isvis zadat nuomotis?

 aš tai tikrai net negalvoju apie KU barakus,jei ką tai tik nuommotis butuką