Vartotojo Totemukė pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-22 17:58:03 | Nuoroda
Indruttė rašė:

vakar teko ir man buti cmek'e, nuejau valanda pabuvau ir mane isvare pats pirmininkas kadangi mano siuntime buvo padaryta klaida, sake viska issiaiskins ir man pranes, bet teko paciai aiskinbtis nes jioe to daryti net nesiruose.. aiskinausi kol is policijos jiems nusiunte faksu istaisyta siuntima.. aisku pirmininkui ir neurologei tai nepatiko. praejau visus gydytojus kol vel teko gryzti par neurologe 307 kab ir ji ejo pasitarti su pirmininku.. ji mane praleido ir nusiunte pas vidau ligu gydytoja.. jis neturejo prie ko prisikabinti dare tyrimus, ziurejo skydliauke,nieko nerado.. kol jam pasirodziau netinkama kriminalistes darbui nes matot sveriu 2kg per mazai nei tureciau.. na ka daugiau ten net nesiruosiu grysti nes vistiek jie ras prie ko prisikabinti.. linkiu stiprybes tiems kurie ruosiasi ten eiti, nes daktarai su mumis ten elgesi daug blogiau nei su gyvuliais.... beto kaip jie sake 1 is 5 buna tinkamas.. tik jie nesusimasto kad zlugdo jaunu zmoniu gyvenimus.. beto jiems visiskai nesvarbu kur tu nori stoti ar i klaipeda ar i kauna. vistiek jei jiems nepatikai tai ir busi netinkamas.

 sutinku... manes ir vos nesuzlugde,,, bet siaip ne taip atsilaikiau...

Žinutė parašyta: 2011-07-22 18:02:09 | Nuoroda
It's me rašė:

Sveiki, imanoma istoti i teise ir policijos veikla  su 14,82 balu?

 taip... i mokama galima,,, nes kiek pamenu praeitais metais i vnf paskutinis priimtasis buvo priimtas kazkur su 13,** kazkiek balo... :)) tad) sansu yra :)

Žinutė parašyta: 2011-07-22 18:05:16 | Nuoroda
viktoorijaa rašė:
It's me rašė:

Aciu :) nes girdejau kazka,kad nuo 15 tik praeina,tai isgasdino:)

 na as kiek girdejau  ir kiek ziurejau zurnale "kur stoti" tai tokiu rezultatu nemaciau ir negirdejau

 buvo buvo,,, pernai i vnf paskutini prieme su 13, ** kazkiek balo :)) tai sansu tikrai turi :)

 

Žinutė parašyta: 2011-07-22 18:07:18 | Nuoroda
Karolina~ rašė:

as siemet praeidinejau cmeka, ten ziauru, puse daunu dirba, tam, kad suzlugdyt zmogu. Viena moteris, kuri dirba cmeke man pati pasake, jog reikia geleziniu nervu ir kantrybes, kad praeiti ji. zinoma, jei esi visiskai sveikas, tai nebus sunku, bet jei nors menkiausia smulkmena bus tavo sveikatos istorijoj, tada daug reiks nervu

P.S. jei tavo tokia rega, nepraeisi niekaip. Mano drauge vos su 0.9 praejo, jai pasiseke, kad kai tyrimus dare, akiu dugnas buvo geras.. 

 man buvo lygiai taip pat su akim,.. :)) bet pasiseke siaip ne taip :)

Žinutė parašyta: 2011-07-22 18:08:10 | Nuoroda
viktoorijaa rašė:

ar yra is  cia kas stoja seis metais i policija MRU? :}

 as ;))p

 

Žinutė parašyta: 2011-07-24 17:13:42 | Nuoroda
viktoorijaa rašė:

tai gal busimi kolegos :))

 galbut :)

Žinutė parašyta: 2011-07-24 17:13:42 | Nuoroda
viktoorijaa rašė:

tai gal busimi kolegos :))

 galbut :)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 10:23:44 | Nuoroda
Karolina~ rašė:
viktoorijaa rašė:
Karolina~ rašė:

as taip pat stoju. 

 laabai gerai ;]

 :)

 oooo, kiek busimu kolegiu :))))