Vartotojo Greta KTU pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-20 20:47:19 | Nuoroda

Sveiki, aš studijuoju KTU Ekonomikos ir vadyos fakultete ekonomikos specialybę. Pas mus labai stiprus fakultetas, aš pati trečiam kursui pasirinksiu apskaitą. Tikrai ir jums rekomenduoju čia įstoti. Aš nesigailiu ,kad cia studijuoju:) Dėstytojai stiprus, suprantingi. Jei kas dar domina galite rašyti el.paštu: arba telefonu 860371410:) nes tokiuose forumuose retai lankausi :) o į el.laiškus ar sms su malonumu atsakysiu :))

Žinutė parašyta: 2011-06-23 13:02:42 | Nuoroda

 Sveiki esu KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto 2 kurso studentė:) atsakysiu į prieš tai užduota klausimą apie tai ar sunku įstoti į VF, na praeitais metais konkursinis balas 19.02 :) Tai viskas priklauso nuo to kaip baigsite mokyklą ;))) Aš asmeniškai esu patenkita studijomis čia ;) Katedros labai stiprios, mokytis aišku sunkoka, bet įmanoma viską išmokti ;)) jei kyla daugiau klausymų galite rašyti man el. paštu :  ;)) Sėkmės stojant, išsirinkite sau tinkamiausią variantą ;))

 

Žinutė parašyta: 2011-06-23 13:09:26 | Nuoroda

 Sveiki būsimieji studentai :) noriu jums padėti prieš stojant ;) jei galvojat apie Ekonomika/marketingą/apskaitą/vadybą/žmogiškųjų išteklių vadybą/finansus/ viešojo sektoriaus ekonomiką, tai galiu jums suteikti visos reikiamos informacijos, nes pati studijuoju KTU ekonomiką ;) galite rašyti man el. paštu : ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-12 17:50:38 | Nuoroda

 Sveiki, aš esu KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto 2 kurso studentė :) jei domina kas dėl KTU ekonomikos/ marketingo/ apskaitos /finansu/ vadybos/ viesojo sektoriaus ekonomikos/ zmogiskuju istekliu vadybos  , tai rašykite man el. paštu :))  . Labai lauksiu laiškų:) atsakysiu į visus rūpimus klausimus. :) 

Žinutė parašyta: 2011-09-11 00:03:20 | Nuoroda

KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto studentų atstovybės ir reklamos studijos ,,Gykai"  inciatyva sukurtas filmukas: www.youtube.com/watch?v=pD7K6s3ZuVk .  Mums čia linksma, prisijunk prie mūsų ir tu! ;)))

Žinutė parašyta: 2012-06-06 21:49:19 | Nuoroda

Sveiki moksleiviai,

mes KTU studentai esame pasiruošę atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus:

 

Humanitarinių mokslų fakulteto studentė Vita Bizinaitė

Fundamentaliųjų mokslų fakulteto studentė Vaida Godvišaitę

Ekonomikos ir vadybos fakulteto studentė Greta Stupelytė

Statybos ir architektūros fakulteto studentas Justinas Černiauskas

Informatikos fakulteto studentas Aivaras Sevelevičius

Cheminės technologijos fakulteto studentė Greta Galūzaitė

Elektros ir valdymo inžinerijos fakulteto studentė Ugnė Gajauskaitė

Mechanikos ir mechatronikos fakulteto studentas Mindaugas Pleita

Telekomunikacijų ir elektronikos fakulteto studentė Monika Chreptavičiūtė

Socialinių mokslų fakulteto studentas Rokas Juknevičius

Tarptautinių studijų centro studentas Andrius Kmieliauskas 

Dizaino ir technologijos fakulteto studentė Justina Petkevičiūtė

 

Rašykit bet kokiais klausimais :) Visiems atsakysim ir visiems padėsim :) Gerų egzaminų rezultatų :))

Žinutė parašyta: 2012-06-15 09:36:39 | Nuoroda

Taip :) o šiaip tai geriau rašyk asmeniškai, nes ne visi studentai prisėda prie šių forumų, o el. paštą tikrinasi kasdien :) Automatika ir valdymas yra Elektros ir valdymo fakultete :)

Žinutė parašyta: 2013-06-08 15:37:53 | Nuoroda

Apie studijas Kauno technologijos universitete pasakoja studentai!

Studentų kontaktai: http://studijos.ktu.lt/kodel-ktu/klausk-studento/

Bendruosius klausimus apie KTU galite uždavinėti ir šiame forume :)

Žinutė parašyta: 2013-07-27 11:25:58 | Nuoroda

 Sveikiname įstojus į Kauno technologijos universitetą!

Kauno technologijos universitetas sutarčių pasirašymo metu Tau yra paruošęs nepamirštamą šventę! :)

Daugiau apie šventę čia ! :)

Žinutė parašyta: 2013-07-27 11:30:16 | Nuoroda

 Sveikiname įstojus į Kauno technologijos universitetą!

Kauno technologijos universitetas sutarčių pasirašymo metu Tau yra paruošęs nepamirštamą šventę! :)

Daugiau apie šventę: http://studijos.ktu.lt/studentu-gyvenimas/informacija-pirmakursiams/

Žinutė parašyta: 2013-07-27 11:34:27 | Nuoroda

 Sveikiname įstojus į Kauno technologijos universitetą!

Kauno technologijos universitetas sutarčių pasirašymo metu Tau yra paruošęs nepamirštamą šventę! :)

Daugiau apie šventę: studijos.ktu.lt/studentu-gyvenimas/informacija-pirmakursiams/

Žinutė parašyta: 2013-07-27 15:22:33 | Nuoroda

 Tai pat nepmirškite prisijungti prie KTU facebook'o! :)

Žinutė parašyta: 2013-08-02 08:40:12 | Nuoroda

Jei vis dar turite klausimų dėl priėmimo, jei abejojate ar nerimaujate dėl savo ateities, jūs turite puikią galimybę sulaukti atsakymo ar patarimo iš profesionalaus karjeros konsultanto.

Jau šiandien rugpjūčio 2 d., 11 val. naujienų portale „Delfi“ vyks tiesioginė vaizdo konferencija, kurioje į portalo lankytojams rūpimus klausimus atsakinės KTU Karjeros centro vadovė Jolanta Kavalė.

Nuoroda į konferenciją:

https://conference.delfi.lt/web/conference.show.sym?cid=51fa5712b3ad2&id=244

Žinutė parašyta: 2013-08-02 08:53:59 | Nuoroda

Jei vis dar turite klausimų dėl priėmimo, jei abejojate ar nerimaujate dėl savo ateities, jūs turite puikią galimybę sulaukti atsakymo ar patarimo iš profesionalaus karjeros konsultanto.

Jau šiandien rugpjūčio 2 d., 11 val. naujienų portale „Delfi“ vyks tiesioginė vaizdo konferencija, kurioje į portalo lankytojams rūpimus klausimus atsakinės KTU Karjeros centro vadovė Jolanta Kavalė.

Nuoroda į konferenciją:

conference.delfi.lt/web/conference.show.sym?cid=51fb45be96a7f&id=244