Vartotojo Lithuanian LOTTO pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-28 17:37:28 | Nuoroda

Tik 8 priims?? kk thx bye

Žinutė parašyta: 2011-06-28 17:48:17 | Nuoroda
apsikabinkim rašė:

Ei, kol kas nekelkim šitos temos į viršų :D kuo mažiau žmonių  žinos apie šitas studijas, tuo mažesnė konkurencija :DD

 Mmm...

Žinutė parašyta: 2011-06-29 18:16:23 | Nuoroda

Aš tai anglų 7 ryto jau radau. Tai arba ten dirba nuo 6 ryto žmonės, kuo netikiu arba tiesiog nustatytu laiku kompiuteris parodo rezultatus, tai gal išvis šiandien 00:01 bus, nors abejoju. Mistika vienžo

Žinutė parašyta: 2011-06-30 11:46:04 | Nuoroda

O trečia užsienio kalba užskaitoma kaip "kita" konkursiniam?

Žinutė parašyta: 2011-06-30 12:23:48 | Nuoroda
Sky eyes rašė:
seriously? rašė:

O trečia užsienio kalba užskaitoma kaip "kita" konkursiniam?

 Turi omeny egzaminą? Egzaminas turi būti būtinai anglų, o pažymys kitos trečios kalbos, tai nuo žmogaus priklauso kokią jis mokėsi, ar rusų, ar prancūzų, ar dar kitą. Nebent tu rusė, tada kažkaip kitaip.

 Ne, turiu omeny metinį, nes neturiu antros metinio, turiu trečios ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 12:24:44 | Nuoroda

Ta prasme, tos trečios, kur nuo 11kl pradedi mokytis ir 2 savaitinės pamokos

Žinutė parašyta: 2011-06-30 13:22:12 | Nuoroda

RIMTAI???????? :O :O

Net jeigu atestate parašyta "Vokiečių kalba pradedantiesiems"?

Žinutė parašyta: 2011-06-30 13:56:21 | Nuoroda

Daugelis nežino, kad trečią įskaito, manau : D Ai, bet spėju, nesiskaito trečia, nes dabar neatsimenu, ar išankstiniam atestate buvo parašyta, kad ten B lygis, ar brukšnys toj vietoj :/ Moki jau norvegiškai?

Konkurranse* ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 15:43:05 | Nuoroda

Atsakau visiems: www.vdu.lt/public/var/files/priemimo-i-vdu-studijas-lentele-2010-m.pdf

Žinutė parašyta: 2011-06-30 15:47:03 | Nuoroda

www.mruni.eu/mru_lt_dokumentai/grupes/priemimo_grupe/2011_balai_inter.pdf

Žinutė parašyta: 2011-06-30 15:53:14 | Nuoroda
taiptaip rašė:

 mačiau tą lentelę, bet man neaišku, ar tas paskutinysis su 16,92 balu įstojo pirmu ar antru etapu?

 Not sure, bet nujaučiu, kad per pirmą.

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:03:01 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:

Moku pasakyt "Labas, aš iš Lietuvos. Ar kalbate angliškai? " :D Dar turiu žodyną ir Google vertėjas gelbsti, kai jau nėra kitos išeities :D

 Gaila nėra čia kokio motyvacinio pokalbio ar ko panašaus... ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:20:19 | Nuoroda
Kirstuke rašė:

Gal kokiu naujienu apie istorija yra? :D

 Man tai mamos draugės puseserė, kurios vienos pažįstamos sesuo dirba teatro mokytoja, sakė, kad jai sakė jos draugė lietuvių mokytoja (jos geros draugės, suprask), jog antradienį bus rezultatai. So happy :)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:29:32 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:

Reiks pabandyt parašyt kokį motyvacinį laišką norvegiškai, gal suvirpins jų kietas širdis ir atras senam krienui vietelę savo aulose :D O šiaip, gaila, kad VU nebėra olandų filologijos (kažkada, lyg tai buvo, gal dar brežneviniais laikais :D), būtų gera alternatyva. Dabar tikiuosi, kad bent į anglų įstosiu, nors motyvacija ir nebus tokia aukšta (proporcinga egzaminų balams ) :D Ai, dar gerai būtų, jeigu anglų egzamino svertas būtų didesnis už lietuvių, visgi užsienio kalbą studijuosim, germanų pogrupio taip pat, daug leksikos panašumų yra... Na, gal ir ne tiek jau ir daug, bet yra. Ne į temą prirašinėjau, kaip savo aukšto lygio samprotaujamajame rašinyje :D

 Aš ir vieną sekundę galvojau gal rašyt jiems, bet neeh, nemanau, kad jie darys kokių išimčių, tuo labiau kai lietuvių neturiu virš 90. Va, aš irgi manau, kad anglų turėtų būtų svaresnis nei lietuvių, lietuvių svarbiausias tegul lietuvių filoligijoje būna. Arba pvz anglų filologijoj irgi lietuvių svarbiau, o ne anglų. Kinda absurdas

O kur tu galvoji magistrą stot? Arba galvojai iki šiandien ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:48:53 | Nuoroda
Barcelona rašė:
senas_von_krienas rašė:
Barcelona rašė:

Kažin, ar vis dar turiu šansų čia įstoti... Na, bet skandinavistika iš tiesų labai domina, taigi paklausiu.

Kokie 2010 metais buvo kviečiamųjų mokytis konkursiniai balai?

Kalbos pradedama mokytis įstojus ar reikia žinoti bent jau pagrindus?

Kaip supratau, mokytis galima tik vienos kalbos: arba švedų arba norvegų ar yra galimybė išmokti iš karto abi kalbas (gretutinės studijos ar kaip ten jos vadinasi)?

Ačiū.

 2010 m. nebuvo stojimo ;) Ir dabar kažkokia atnmaujinta programa, preliminarių balų nepateikia nė patys VU SC darbuotojai :)

 Ačiū už atsakymą.

Ech, gaila, na, bet, jaučiu, šansų čia vis tiek mažai turiu - čia savo šimtukais, tikriausiai, visi...

 Eiktu, su savo balais manau įstotum. Jei istorkės >95, tai išvis

Arba nestok ir užleisk vietą tiems, kurie jau kelis metus svajoja čia įstot ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:51:03 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:
seriously? rašė:
senas_von_krienas rašė:

Reiks pabandyt parašyt kokį motyvacinį laišką norvegiškai, gal suvirpins jų kietas širdis ir atras senam krienui vietelę savo aulose :D O šiaip, gaila, kad VU nebėra olandų filologijos (kažkada, lyg tai buvo, gal dar brežneviniais laikais :D), būtų gera alternatyva. Dabar tikiuosi, kad bent į anglų įstosiu, nors motyvacija ir nebus tokia aukšta (proporcinga egzaminų balams ) :D Ai, dar gerai būtų, jeigu anglų egzamino svertas būtų didesnis už lietuvių, visgi užsienio kalbą studijuosim, germanų pogrupio taip pat, daug leksikos panašumų yra... Na, gal ir ne tiek jau ir daug, bet yra. Ne į temą prirašinėjau, kaip savo aukšto lygio samprotaujamajame rašinyje :D

 Aš ir vieną sekundę galvojau gal rašyt jiems, bet neeh, nemanau, kad jie darys kokių išimčių, tuo labiau kai lietuvių neturiu virš 90. Va, aš irgi manau, kad anglų turėtų būtų svaresnis nei lietuvių, lietuvių svarbiausias tegul lietuvių filoligijoje būna. Arba pvz anglų filologijoj irgi lietuvių svarbiau, o ne anglų. Kinda absurdas

O kur tu galvoji magistrą stot? Arba galvojai iki šiandien ;D

 Aš taip toli į ateitį neplanuoju :D Nes va, net netolimos ateities planai žlunga :D Gal istorija ištrauks :D

 Man tai žlugo ilgametės viltys čia įstoti, bet vistiek noriu kalbotyros, tai magistrą ką nors panašaus už tai stosiu ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:52:33 | Nuoroda
Sky eyes rašė:
seriously? rašė:
Barcelona rašė:
senas_von_krienas rašė:
Barcelona rašė:

Kažin, ar vis dar turiu šansų čia įstoti... Na, bet skandinavistika iš tiesų labai domina, taigi paklausiu.

Kokie 2010 metais buvo kviečiamųjų mokytis konkursiniai balai?

Kalbos pradedama mokytis įstojus ar reikia žinoti bent jau pagrindus?

Kaip supratau, mokytis galima tik vienos kalbos: arba švedų arba norvegų ar yra galimybė išmokti iš karto abi kalbas (gretutinės studijos ar kaip ten jos vadinasi)?

Ačiū.

 2010 m. nebuvo stojimo ;) Ir dabar kažkokia atnmaujinta programa, preliminarių balų nepateikia nė patys VU SC darbuotojai :)

 Ačiū už atsakymą.

Ech, gaila, na, bet, jaučiu, šansų čia vis tiek mažai turiu - čia savo šimtukais, tikriausiai, visi...

 Eiktu, su savo balais manau įstotum. Jei istorkės >95, tai išvis

Arba nestok ir užleisk vietą tiems, kurie jau kelis metus svajoja čia įstot ;D

 Tu irgi kelis metus svajoji įstot? :D Nes aš pvz tai tikrai :D

 Aha, jau nuo dešimtos klasės, jeigu ne anksčiau. O tu kaip seniai? ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 17:06:04 | Nuoroda
Sky eyes rašė:
seriously? rašė:
Sky eyes rašė:
seriously? rašė:
Barcelona rašė:
senas_von_krienas rašė:
Barcelona rašė:

Kažin, ar vis dar turiu šansų čia įstoti... Na, bet skandinavistika iš tiesų labai domina, taigi paklausiu.

Kokie 2010 metais buvo kviečiamųjų mokytis konkursiniai balai?

Kalbos pradedama mokytis įstojus ar reikia žinoti bent jau pagrindus?

Kaip supratau, mokytis galima tik vienos kalbos: arba švedų arba norvegų ar yra galimybė išmokti iš karto abi kalbas (gretutinės studijos ar kaip ten jos vadinasi)?

Ačiū.

 2010 m. nebuvo stojimo ;) Ir dabar kažkokia atnmaujinta programa, preliminarių balų nepateikia nė patys VU SC darbuotojai :)

 Ačiū už atsakymą.

Ech, gaila, na, bet, jaučiu, šansų čia vis tiek mažai turiu - čia savo šimtukais, tikriausiai, visi...

 Eiktu, su savo balais manau įstotum. Jei istorkės >95, tai išvis

Arba nestok ir užleisk vietą tiems, kurie jau kelis metus svajoja čia įstot ;D

 Tu irgi kelis metus svajoji įstot? :D Nes aš pvz tai tikrai :D

 Aha, jau nuo dešimtos klasės, jeigu ne anksčiau. O tu kaip seniai? ;D

 Mano istorija ilga :D Kokius 4 metus jau svajojau, bet aš jau praeitais metais baigiau mokyklą, o praeitais  nepadarė skandinavų, galvojau griūna gyvenimas, nes niekur kitur nenorėjau. sužinojau , kad VDU yra galimybė papildomai mokytis norvegų, tai įstojau į politikos mokslus VDU ,pramokau norvegų ir šiais bandau perstot :)

 Su savo balais manau tikrai įstosi :) Istorijos irgi turbūt >91 bus :)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 17:18:35 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:

Aš tai nuo kokios 9 kl kurpiau planus stot į skandinavistiką  Dar atsimenu, žiūrėdavau Viasat Sport švediškai, nesuprasdavau nė žodžio, paskui per ztv žiūrėdavau Mad Tv vakarais su švediškais subtitrais, išmokau keletą žodžių :D Po to atradau būdą žiūrėt skandinavišką tv online, tai va, būtent norvegų man pasirodė suprantamiausia ir ko ne gražiausia iš žemyninių skandinavų kalbų (islandų esu turėjęs progos išgirst, o fareriečių - ne, bet ten jau aukštasis pilotažas, daug inflekcijos, daaaaaug savų žodžių, pvz., simi reiškia telefonas :D). Nežinau, bet jaučiu skandinavų kultūrai didelį prielankumą. Ir sagoms, ir dainoms (tik jau atleiskit, ne ABBAI :D), ir netgi filmams. Todėl gerai būtų įstot... Viltis miršta paskutinė, gal kaip nors dar įšoksiu į traukinį :D

 Second me ;o

Žinutė parašyta: 2011-06-30 18:12:12 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:
seriously? rašė:
senas_von_krienas rašė:

Aš tai nuo kokios 9 kl kurpiau planus stot į skandinavistiką  Dar atsimenu, žiūrėdavau Viasat Sport švediškai, nesuprasdavau nė žodžio, paskui per ztv žiūrėdavau Mad Tv vakarais su švediškais subtitrais, išmokau keletą žodžių :D Po to atradau būdą žiūrėt skandinavišką tv online, tai va, būtent norvegų man pasirodė suprantamiausia ir ko ne gražiausia iš žemyninių skandinavų kalbų (islandų esu turėjęs progos išgirst, o fareriečių - ne, bet ten jau aukštasis pilotažas, daug inflekcijos, daaaaaug savų žodžių, pvz., simi reiškia telefonas :D). Nežinau, bet jaučiu skandinavų kultūrai didelį prielankumą. Ir sagoms, ir dainoms (tik jau atleiskit, ne ABBAI :D), ir netgi filmams. Todėl gerai būtų įstot... Viltis miršta paskutinė, gal kaip nors dar įšoksiu į traukinį :D

 Second me ;o

 Žiūrėdavai ledo ritulio varžybas per Viasat Sport? :D Prisimenu, kartą rodė NHL žaidynes už balos, tai dalyvavo ir Zubrus, net švedų (o gal vis dėlto norvegų, damn, abi melodingos kalbos) komentatorius ten apie jį vis kažką intensyviai pasakojo.

 Pas mane rodo tik Viasat sport baltic, o ten neina norvegų/švedų nusistatyti :/ Tik per Viasat history galima norvegų, bet tada angliškai šneka, o subtitrai norvegiškai. Bet skaityti/rašyti norvegiškai ir taip gerai moku, galėtų bent nynorsk subai būti, nes bokmål jau nebeexciting taip :) Tiesa, anonsai būna norvegiškai, bet jie labai trumpi ir retai būna ;D Bet šiaip TV nežiūriu praktiškai. Seniau žiūrėdavau NRK per internetą kiek ten leisdavo įrašus, arba vienu laikotarpiu vien norvegiškus filmus. Bet nustojau kažkuriuo metu viską, nes nusprendžiau kad kol kas reikia labiau susitelkti ant mokyklinių dalykų, sakiau sau, kad pratęsiu, kai įstosiu, bet va, jau visai nebetikiu, kad įstosiu, kai išgirdau, kad tik 8 priima, tai buvo kkthxbb :|