Vartotojo ausrike19 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-30 21:22:25 | Nuoroda

 ir as galvoju apie KK,bet pas mane ji irasyta 3 vietoj:) galvoju apie sociologija,soc darba arba soc pedagogika. Nelabai jas skiriu..gal kas zinot kuo jos skiriasi? kas geriau? ar perspektyvi specialybe?:) soc. pedagogika visur brangesne tai gal geresne?:D

Beto ydomu ka manot apie kolegijas ir universitetus? cia tik stereotipas ar isties kolegijose lengviau? :) sunku apsisprest tai viena kita nuomone nepakenks:) dekui

Žinutė parašyta: 2011-07-01 10:51:32 | Nuoroda

 Jo ydomu kaip cia bus su tais konkursiniais balais kris kazi ar kils :( mano tarkim soc. pedagogika 15.76 (cia su tais 2 taskais uz motyvacini) tai kazi kaip cia su tuo vf bus..

Žinutė parašyta: 2011-07-01 12:30:43 | Nuoroda

 www.lamabpo.lt/skaiciuokle

cia susrasyk savo egzaminu ivertinimus ir metinius pazymius,tau ismes koks tavo konkursinis balas ir kur gali studijuot koias specialybes. Galima pasirinkt netgi paciam kad ismestu butent tokios srities specialybes tokiame mieste. Ten viskas aiskiai parasyta kokiame mieste kokioje aukstojoje moykloje ka gali studijuoti:)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 12:36:10 | Nuoroda

 turiu klausima. Norejau pasiskaiciuoti savo konkursini bala www.lamabpo.lt/skaiciuokle

bet stai radau toki sakini 

"Ši konkursinio balo skaičiuoklė yra pritaikyta baigusiems mokyklą ne anksčiau kaip 2011 metais. 

Stojamojo egzamino rezultato įvertinimas yra 100-balėje sistemoje". As cia buvau surasius visus savo metinius pazymius ir egzaminu ivertinimus,ir jau apie 2 savaites esu isitikinus kad mano toks konkursinis balas,kol nepamaciau sio sakinio! tai kaip cia suprasti tada neteisingas tas mano konkursinis balas? as mokykla baigiau praeitais metais... tai negalima man per cia skaiciuotis nes bus netikslinga? ar nera didelio skirtumo kazi?

Žinutė parašyta: 2011-07-01 13:06:56 | Nuoroda
Alyva rašė:

Ar niekas iš JŪSŲ negavo iš LAMA BPO tokio laiško: Mielas (-a) stojantysis (-čioji),
Jūs iki šiol nepristatėte savo išsilavinimą liudijančių dokumentų į nė vieną iš LAMA BPO duomenų tvarkymo punktų. Jų adresus galite rasti čia: www.lamabpo.lt/turinys/lama-bpo-punktai. Jeigu Jūs nepristatysite dokumentų iki š. m. liepos 22 d. 17 val., bendrajame priėmime dalyvauti negalėsite.

Žinau, kad tie, kas stoja nuo 2010 m. jokių atestatų, nieko LAM'ai BPO nereikia pristatyti. T. .y. į jokius LAMA BPO punkt us važiuoti nereikia.

As mokukla baigiau praieitais metais bet tokio laisko negavau..ar turejau gauti????

 

Žinutė parašyta: 2011-07-01 13:07:51 | Nuoroda
Alyva rašė:

Ar niekas iš JŪSŲ negavo iš LAMA BPO tokio laiško: Mielas (-a) stojantysis (-čioji),
Jūs iki šiol nepristatėte savo išsilavinimą liudijančių dokumentų į nė vieną iš LAMA BPO duomenų tvarkymo punktų. Jų adresus galite rasti čia: www.lamabpo.lt/turinys/lama-bpo-punktai. Jeigu Jūs nepristatysite dokumentų iki š. m. liepos 22 d. 17 val., bendrajame priėmime dalyvauti negalėsite.

Žinau, kad tie, kas stoja nuo 2010 m. jokių atestatų, nieko LAM'ai BPO nereikia pristatyti. T. .y. į jokius LAMA BPO punkt us važiuoti nereikia.

 As tokio laisko negavau,ar turejau gauti?? mokykla baigiau 2010m

Žinutė parašyta: 2011-07-02 12:08:58 | Nuoroda
ingridaa51 rašė:

Skaičiuokis pagal formule. :) viskas detaliai aprašyta čia -  heroix.wordpress.com/2010/09/05/konkursinio-balo-skaiciavimas/

 Aciu..bet vistiek nelabai suprantu :D Nes vietoj to egzamino turiu tik metini pazymi,tai kazkaip kitaip skaiciuojasi:) pvz KK soc pedagogikai reikia Lietuviu egzamino (0.4) Istorijos (0.2) ir uzsinio kalbos (0.2) bei metinio matematikos pazymio (0,2) BET as uzsienio kalbos nelaikiau,o laikiau matematika...Tai kaip cia skaiciuotis? o visa kita as ir taip apsiskaiciavus esu,nes turiu egzaminus tokius kokiu reikia tik va cia truputi netaip su ta soc pedagogika tai nzn kaip skaiciuotis man cia..:( aciu :)

Žinutė parašyta: 2011-07-02 12:13:54 | Nuoroda

 

Studijų programa

Kryptis

Aukštoji mokykla

Konkursinis Balas

informacijos sistemos

informatikos inžinerija

Vilniaus kolegija

14.86

informacinių sistemų inžinerija

informatikos inžinerija

Žemaitijos kolegija

14.86

informacinių sistemų inžinerija1 (kompiuterizuotos informacinės sistemos1; elektroninio verslo technologijos)

informatikos inžinerija

Vilniaus Gedimino technikos universitetas

14.86

kompiuterių tinklų administravimas

informatikos inžinerija

Šiaurės Lietuvos kolegija

14.86

multimedija ir kompiuterinis dizainas

informatikos inžinerija

Vilniaus Gedimino technikos universitetas

14.86

multimedijos technologija

informatikos inžinerija

Šiaurės Lietuvos kolegija

14.86

transporto informacinės sistemos

informatikos inžinerija

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija

14.86

Žinutė parašyta: 2011-07-02 12:31:09 | Nuoroda

oi cia lentele kopijavau tai kvailai gavosi.. 

Pabandysiu aiskiau :) 

STUDIJU PROGRAMA-KRYPTIS-AUKSTOJI MOKYKLA-KONKIRSINIS BALAS

informacijos sistemos-informatikos inžinerija-Vilniaus kolegija-14.86

 

informacinių sistemų inžinerija1 (kompiuterizuotos informacinės sistemos1; elektroninio verslo technologijos)-informatikos inžinerija-Vilniaus Gedimino technikos universitetas-14.86

 

multimedija ir kompiuterinis dizainas-informatikos inžinerija-Vilniaus Gedimino technikos universitetas-14.86

 

multimedijos ir interneto technologijos-informatikos inžinerija-Vytauto Didžiojo universitetas-14.86

 

transporto informacinės sistemos-informatikos inžinerija-Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija-14.86 

CIA LYGTAI TIK VILNIUJ :) sekmes

 

 

 

 

Žinutė parašyta: 2011-07-02 12:31:40 | Nuoroda
ausrike19 rašė:

 

Studijų programa

Kryptis

Aukštoji mokykla

Konkursinis Balas

informacijos sistemos

informatikos inžinerija

Vilniaus kolegija

14.86

informacinių sistemų inžinerija

informatikos inžinerija

Žemaitijos kolegija

14.86

informacinių sistemų inžinerija1 (kompiuterizuotos informacinės sistemos1; elektroninio verslo technologijos)

informatikos inžinerija

Vilniaus Gedimino technikos universitetas

14.86

kompiuterių tinklų administravimas

informatikos inžinerija

Šiaurės Lietuvos kolegija

14.86

multimedija ir kompiuterinis dizainas

informatikos inžinerija

Vilniaus Gedimino technikos universitetas

14.86

multimedijos technologija

informatikos inžinerija

Šiaurės Lietuvos kolegija

14.86

transporto informacinės sistemos

informatikos inžinerija

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija

14.86

 sita istrink :D

Žinutė parašyta: 2011-07-02 16:27:49 | Nuoroda
ausrike19 rašė:
ingridaa51 rašė:

Skaičiuokis pagal formule. :) viskas detaliai aprašyta čia -  heroix.wordpress.com/2010/09/05/konkursinio-balo-skaiciavimas/

 Aciu..bet vistiek nelabai suprantu :D Nes vietoj to egzamino turiu tik metini pazymi,tai kazkaip kitaip skaiciuojasi:) pvz KK soc pedagogikai reikia Lietuviu egzamino (0.4) Istorijos (0.2) ir uzsinio kalbos (0.2) bei metinio matematikos pazymio (0,2) BET as uzsienio kalbos nelaikiau,o laikiau matematika...Tai kaip cia skaiciuotis? o visa kita as ir taip apsiskaiciavus esu,nes turiu egzaminus tokius kokiu reikia tik va cia truputi netaip su ta soc pedagogika tai nzn kaip skaiciuotis man cia..:( aciu :)

 n egi nera zinanciu?

Žinutė parašyta: 2011-07-02 16:58:02 | Nuoroda

 sveiki:) na va ir man dabar galvos skausmas ka rinktis kolegija ar universiteta:) visko prisiklausiau tai nzn kas gereu:)sako kolegijose lengviau,pigiau ir trumpiau taciau universitetus labiau vertina,geresne studiju kokybe,daugiau ziniu,ir t.t..

Žinutė parašyta: 2011-07-02 17:02:47 | Nuoroda

 Mano egzaminai panasus lietuviu matematika ir istorija dar anglu metinis. Kur stot taip pat didelis klausimas. Ziauriai nemegstu matematikos ir su anglu kalba labai sunku..galvoju apie sociologijos mokslus..bet ten zinoma anglu reikes mokintis,tai manai tai mane tems zemyn..:( 

Žinutė parašyta: 2011-07-02 17:09:58 | Nuoroda

 Sveiki,laikiau lietuviu matematika ir istorija,anglu metinis A lygio. Nesiseka anglu ir matematika,ka galite pasiulyti studijuoti? ar VDU anglu labai sunku mokytis? kiek zinau laikomas testas,ir priklauso nuo to kaip islaikai pradedi mokintis tame lygyje (yra 4). As testa galbut islaikyciau,bet tikrai pradeciau mokintis nuo 1 lygio. O ten sunku tame 1 lygyje? atsizvelgiant i tai kad mokykla baigiau 2010m ir anglu man nesisekdavo..labai minimalios zinios..Ar ymanoma taip ir nepraeit to 1 lygio? kas tada? ismes? 

Ar yra tokia specialybe kuria galeciau pasirinkti su savo egzaminais bet nereiketu mokintis anglu ir matematikos?

Beto mano sociologijos balas yra 14,5..ar ymanoma su tokiu i vf pakliuti? Aciu uz atsakymus. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-02 18:22:21 | Nuoroda
vynous rašė:

Gal kas stoja KK į socialinę pedagogiką? (būtent į Kauno, o ne į Kėdainių fakultetą)

 As:)

Žinutė parašyta: 2011-07-02 18:29:00 | Nuoroda

 HM..dabar susimasciau.. ziuriu praeitu metu statistika tai soc pedagogika matau tik KĖDAINIŲ JONUŠO RADVILOS FAKULTETE...bet kolegija tai viestiek kauno..na bet nenoriu as i jokio jonuso fakulteta..  bet pasirinkti ir negalima kaip suprantu??

Žinutė parašyta: 2011-07-02 18:38:10 | Nuoroda

na omeny turejau visus soc mokslus ir sociologija ir soc darba ir soc pedagogika:) bet maciau kad yra mikroekonomika ,uzsienio kalba (bet tik nuo 4 semestro pvz ktu)..na del to ir klausiu patarimo..ka rinktis kad nebutu matematikos bent jau,su anglu gal kaipnors nes vistiek reikalinga kalba...

Žinutė parašyta: 2011-07-02 18:52:40 | Nuoroda
log222 rašė:

socialinis darbas : bendravimas su zmonemis yvairus jei jis nores priimt tavo pagalba tai gerai, bet jei durniuos tai problmu tikrai daug .sy darba dirba pazystama is tiesu labai sunku ir atlyginimas ne isgeruju.

 o koka tas atlyginimas?? minimumas? nes ir as apie soc darba galvoju,sociologija arba soc pedagogika..bet jau pradedu gailetis nes kazkas sake kad ten ir aukstoji matematika ir anglu reikes mokintis kas man lb nesisekdavo..ir logika bus,na zodziu atsizvelgiant i tai gal tada isvis kazka pasirinkt tarkim administravima koki ar finansus? kad jau tos aukstosios matematikos neisvengsiu..nes sisip tik del to sociologijos mokslus rinkaus kad isvenkt tokiu kaip anglu ar ausktoji matematika bet jei jau ar taip ar taip ja tenka mokytis tai gal tada tikrai verta pasirinkt perspektyvesne specialybe..

Žinutė parašyta: 2011-07-03 11:48:29 | Nuoroda
vynous rašė:
ausrike19 rašė:

 HM..dabar susimasciau.. ziuriu praeitu metu statistika tai soc pedagogika matau tik KĖDAINIŲ JONUŠO RADVILOS FAKULTETE...bet kolegija tai viestiek kauno..na bet nenoriu as i jokio jonuso fakulteta..  bet pasirinkti ir negalima kaip suprantu??

 Galima. Kai pildai prasyma ir renkiesi KK socialine pedagogika galiam rinktis is dvieju miestu, salia skliausteliuose prasyta Kaunas arba Kedainiai. Beje rasiau elektronini laiska ir is KK gavau atsakyma, jog isties galima rinktis kur kam patogiau. Na kai pildysi prasyma del stojimo pamatysi. Pati pildziau ir pasirinkau Kauna. Beje, kaip suprantu tu pernai baigiai mokykla? pretenduosi i vf? jei viskas pavyks galbut tapsim grupiokem.

 Tai ir as Kauna pasirinkau miesta,skliausteliuose:) taip pernai baigiau,bangysiu i vf:) na galbut ir tapsim grupiokem

Žinutė parašyta: 2011-07-03 11:50:19 | Nuoroda
čiungačianga rašė:
ausrike19 rašė:

na omeny turejau visus soc mokslus ir sociologija ir soc darba ir soc pedagogika:) bet maciau kad yra mikroekonomika ,uzsienio kalba (bet tik nuo 4 semestro pvz ktu)..na del to ir klausiu patarimo..ka rinktis kad nebutu matematikos bent jau,su anglu gal kaipnors nes vistiek reikalinga kalba...

 mieloji, dar kartą pasakysiu, kad sociologija yra visiškai kitoks mokslas nei soc darbas ar soc pedagogika. nesusimaišyk, nes, manau, gailėsies paskui :) bandyk gal į tokius mokslus kaip edukologija, ikimokyklinis ugdymas ir pan?

 Aciu tau labai,kai pasakei pasidomejau ir..istryniau isvis sociologija:) o buciau tikrai klaida padarius nes maniau kad tai kazkas panasaus kaip soc darbas ir soc pedagogika:) o ikimokyklinis ir taip pas mane buvo:)