Vartotojo EvelinaG pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-01 12:22:39 | Nuoroda
kkristteee rašė:

ar yra besiruosianciu stot i buhalterija seis metais?

 Mano brolis nori, bet nezinom ar istos. Gal kas zino koks buvo minimalus balas 2010 i vf?

Žinutė parašyta: 2011-07-01 12:38:37 | Nuoroda
creative7 rašė:

52 taskai ir 80 proc. Cia man geriausias variantas suejo :D Praeitais metais butu buve 85 kazkur.  Siaip gaila, nes tikrai isitikines buvau pries egzamina, kad galejau surinkti 95+.

Ta pati situacija ir pas mane...52 taskai ir 80 procentu. Galvojau, kad gausiu daugiau, nes man atrode, kad labai gerai parasiau. Pasirodo, kad ne :(

Žinutė parašyta: 2011-07-01 12:42:56 | Nuoroda
Suniuss rašė:

YAY 2nd 100! 64/64 =)). Reiskias sprendimai, kuriuos pirma diena ikeliau cia yra visi geri :)

 Sveikinu:)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 14:13:12 | Nuoroda
anders rašė:

Gal kas galit padėti: Kur rasti praeitų metų stojamuosius balus į VF vietas. Domintų VU ir VGTU. Nu dar ir MRU iš dalies, bet neitin :) Ačiū 

www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/Informacija_apie_priemima_2010_I_etapas_internetui.pdf

tai VU, kitu nezinau

Žinutė parašyta: 2011-07-01 15:33:24 | Nuoroda

Siaip norejau i VU ekonomika, o dabar galvoju, kad gal VU TVM... Gal kas zino ar turiu sansu su mano rezultatais ten patekti i vf vieta?

Žinutė parašyta: 2011-07-04 22:48:27 | Nuoroda

Turiu klausima del tu kalbu. Jeigu pasirinksiu tarptautini versla anglu kalba, tai man visos paskaitos bus anglu kalba?

Žinutė parašyta: 2011-07-05 09:23:42 | Nuoroda

As ten planuoju istoti ir studijuoti tarptautini versla (anglu kalba). Gal galetumete pasakyti kaip ten jums sekasi? Ar sunku mokytis? Ar gailites, kad ten istojot? Prasau atsakykite, nes man tai labai svarbu!!!

Žinutė parašyta: 2011-07-05 13:27:18 | Nuoroda
SnowyQueen rašė:

Po daugybes klajoniu manau apsisprendziau stoti i tvm, tik kita specialybe anglu kalba del ko biski bijausi- neisjauciu ant tiek gerai kertanti anglu kalba, kad sugebeciau gerai ir be problemu studijuoti. Bet kaip bus, taip. Visi kazkaip persilauzia :D

 As tai girdejau, kad veliau galima pakeisti kalba, jegu bus per sunku.Bet nesu isitikinusi, nes niekur apie tai oficialiai neparasyta

Žinutė parašyta: 2011-07-12 20:57:44 | Nuoroda

1 VU TVM tarptautinis verslas (anglų kalba) vf

2 VU TVM tarptautinis verslas vf

3 VU ekonomika vf

4 VU vadyba ir verslo administravimas vf

5 VU TVM verslo finansu valdymas vf

6 VU informatika vf

7  VDU ekonomika vf

itt...

man siaip kas po 3 vietos nedomina, irasiau, kad tik butu kazkas irasyta

 

Žinutė parašyta: 2011-07-12 21:37:45 | Nuoroda
alone_walking rašė:
svous rašė:

Viena pažįstama studijuoja, tai sakė, jei norit tinginiaut ir lengvai prasisukt - stokit į TVM. Mane tai baugina, kad į vieną specialybę priima virš dviejų šimtų žmonių, kone kepimas gaunasi. Kita vertus, studijų kokybė gal ir nebloga, nežinau.

 Ar tikrai ten jau taip lengva ? Aš labai tuo abejoju,nes pakankamai plačios studijų programos ir daug dėstomų dalykų. Esu girdėjusi, kad ten toli gražu nėra lengva, nors kaip iš tiesu nežinau.

 Visur taip. Apie kokia aukstaja mokykla tik nepaklausi, visur sakys, kad lengva, kad viska ir visus ten galima nupirkti, o kiti ima tada priestarauti, kad sunku mokytis ir panasiai...  Moralas: kas nenores mokytis- sumokes ir viskas, o po to sakys, kad labai lengva ten mokytis, o kas mokosi ir stengiasi- tam aisku bus sunkiau :)

Žinutė parašyta: 2011-07-12 23:03:15 | Nuoroda
HerpDerp rašė:
EvelinaG rašė:

1 VU TVM tarptautinis verslas (anglų kalba) vf

2 VU TVM tarptautinis verslas vf

3 VU ekonomika vf

4 VU vadyba ir verslo administravimas vf

5 VU TVM verslo finansu valdymas vf

6 VU informatika vf

7  VDU ekonomika vf

itt...

man siaip kas po 3 vietos nedomina, irasiau, kad tik butu kazkas irasyta

 

 kazkaip cia idomiai susitatei, juk ekonomika VU bus didziausias balas is situ...

 zinau, bet labiau noriu i VU TVM, taigi pirmu numeriu ir parasiau :)

Žinutė parašyta: 2011-07-13 22:37:34 | Nuoroda
EvelinaG rašė:
alone_walking rašė:
svous rašė:

Viena pažįstama studijuoja, tai sakė, jei norit tinginiaut ir lengvai prasisukt - stokit į TVM. Mane tai baugina, kad į vieną specialybę priima virš dviejų šimtų žmonių, kone kepimas gaunasi. Kita vertus, studijų kokybė gal ir nebloga, nežinau.

 Ar tikrai ten jau taip lengva ? Aš labai tuo abejoju,nes pakankamai plačios studijų programos ir daug dėstomų dalykų. Esu girdėjusi, kad ten toli gražu nėra lengva, nors kaip iš tiesu nežinau.

 Visur taip. Apie kokia aukstaja mokykla tik nepaklausi, visur sakys, kad lengva, kad viska ir visus ten galima nupirkti, o kiti ima tada priestarauti, kad sunku mokytis ir panasiai...  Moralas: kas nenores mokytis- sumokes ir viskas, o po to sakys, kad labai lengva ten mokytis, o kas mokosi ir stengiasi- tam aisku bus sunkiau :)

 Norejau pasakyti isvada, o ne moralas

Žinutė parašyta: 2011-07-18 00:08:21 | Nuoroda

Nesu profesionale, niekad specialiai nieko nelankiau, taigi mokiausi pati piest bei tapyti. Deja, tapau tik guasu bei akvarele (bijau pirkti brangesnius dazus, nes bijau, kad juos tik sugadinsiu). Piesiau jau daug portretu, bet tik neseniai man sove i galva, kad juos reikejo nufotografuoti, taigi turiu kaip pavyzdzius parodyti tik kelis. Viena karta bandziau tapyti portreta ir isejo visai neglogai, bet kita karta to padaryti jau nepavyko. Stai nuoroda su pavyzdziais : public.fotki.com/Evelina-DS/

Jei ka sudominau, rasykite :)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 10:49:21 | Nuoroda
neuzvardinta rašė:

 Tai ką taip mažai čia stojančių? :D

 Tikraiusiai bus daugiau, tik jie nezino apie si saita

Žinutė parašyta: 2011-07-25 10:58:32 | Nuoroda

Tikriausiai nesulauksiu rytojaus, isprotesiu is jaudulio

Žinutė parašyta: 2011-07-25 15:10:32 | Nuoroda
andriusk92 rašė:

 aš,manau,čia įstosiu

 o i kokia specialybe?

Žinutė parašyta: 2011-07-25 20:45:54 | Nuoroda

INTJ

Žinutė parašyta: 2011-07-25 20:46:21 | Nuoroda
EvelinaG rašė:

INTJ

 Tarptautinis verslas

Žinutė parašyta: 2011-07-25 20:58:34 | Nuoroda
Buznikas rašė:

old.vgtu.lt/priemimas/lt/pakviestuju_studijuoti_priemimo_iforminimas_dokumentai/782.47285

Kodel neuzsiminta apie kazkokius 120lt stojant i vgtu?

 As tai girdejau, kad ten reikia sumoketi tuos 120 LT vietoj... Kaip ten is tikruju nezinau

Žinutė parašyta: 2011-07-26 01:26:36 | Nuoroda

ISTOJAU!!!!!!!!!!!!!!!!!!