Vartotojo Ginttte pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-02 14:12:11 | Nuoroda

 As ir manau duoti prasyma i sia specialybe. ;) Galbut busite naujieji mano kolegos ;p

Žinutė parašyta: 2011-07-02 14:52:14 | Nuoroda

 As taip pat itraukiau sia specialybe i sarasa;)) Pirmiausia pasakyk nuosirdziai, ar tikrai stojimas i VGTU, na o konkreciai siuo atveju i transporto inzinerine ekonomika ir vadyba, prilygsta savizudybei?:DDD 

Žinutė parašyta: 2011-07-02 21:14:46 | Nuoroda

 (whew) aciu Dievui! ;D Kaip gera isgirsti bent viena teigiama nuomone :)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 10:33:12 | Nuoroda

 Na kaip su tokiais balais as nezinau ar man kazkas gausis. Bet rizikuoti rizikuosiu ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:26:55 | Nuoroda

 Sveiki, irasiau pirmu numeriu Transporto inzinerine ekonomika ir vadyba:) Kaip jau bus taip, bet tikiu kad istosiu ir busime kolegos:) Kitas dalykas priesingai nei dauguma ziauriai nenoriu i baraka, daaaaaamn kad tik jo negauciau :D Mane purto mintis kad reikes visada ta tikra valanda grizti i baraka, plius neaisku su kuo teks gyventi :s 

Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:41:50 | Nuoroda
malvea rašė:
Ginttte rašė:

 Sveiki, irasiau pirmu numeriu Transporto inzinerine ekonomika ir vadyba:) Kaip jau bus taip, bet tikiu kad istosiu ir busime kolegos:) Kitas dalykas priesingai nei dauguma ziauriai nenoriu i baraka, daaaaaamn kad tik jo negauciau :D Mane purto mintis kad reikes visada ta tikra valanda grizti i baraka, plius neaisku su kuo teks gyventi :s 

 o koks tavo KB gaunas?

 16,58

Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:45:09 | Nuoroda
Boykinsas rašė:

kaip manot istociau su ~15kb i vnf cia? :)

 Cia i Transporto inzinerine ekonomika ir vadyba?

Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:48:50 | Nuoroda
malvea rašė:
Ginttte rašė:
malvea rašė:
Ginttte rašė:

 Sveiki, irasiau pirmu numeriu Transporto inzinerine ekonomika ir vadyba:) Kaip jau bus taip, bet tikiu kad istosiu ir busime kolegos:) Kitas dalykas priesingai nei dauguma ziauriai nenoriu i baraka, daaaaaamn kad tik jo negauciau :D Mane purto mintis kad reikes visada ta tikra valanda grizti i baraka, plius neaisku su kuo teks gyventi :s 

 o koks tavo KB gaunas?

 16,58

 tai į vnf taikai?

 ne :D Juk planuoja kazkur nuo ~15kb priimt i nemokama.

Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:50:07 | Nuoroda
malvea rašė:
Boykinsas rašė:
Ginttte rašė:
Boykinsas rašė:

kaip manot istociau su ~15kb i vnf cia? :)

 Cia i Transporto inzinerine ekonomika ir vadyba?

 taip

 nežinau, abejoju, mano ir panašiai, bet bandysiu. Į šią vietą milžiniškas konkursas...

 Baikit milzinai jus. Kokiu treciu etapu didele tikimybe abiems net i finansuojama pakliuti :)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:54:18 | Nuoroda
malvea rašė:
Ginttte rašė:
malvea rašė:
Ginttte rašė:
malvea rašė:
Ginttte rašė:

 Sveiki, irasiau pirmu numeriu Transporto inzinerine ekonomika ir vadyba:) Kaip jau bus taip, bet tikiu kad istosiu ir busime kolegos:) Kitas dalykas priesingai nei dauguma ziauriai nenoriu i baraka, daaaaaamn kad tik jo negauciau :D Mane purto mintis kad reikes visada ta tikra valanda grizti i baraka, plius neaisku su kuo teks gyventi :s 

 o koks tavo KB gaunas?

 16,58

 tai į vnf taikai?

 ne :D Juk planuoja kazkur nuo ~15kb priimt i nemokama.

 pirmą kart girdžiu:o aš girdėjau,kad konkursas milžiniškas ir kad tik nuo 18,5 gali pradėt svajot apie nemokąmą vietą... ir ai tipo surenkapakankamai ir su 19+KB...

  as nezinau, negaliu garantuoti aisku, bet dede kuris ten desto sake jog didelio pokycio nebuna ir kas met konkursiniai balai gali buti +- 1kb . Tai aisku ten pirmuju kvieciamuju balai visada ten buna 19 + , bet treciame etape praeitais metais daleiskim paskutinio kvieciamojo buvo vos virs 14 :)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 14:55:10 | Nuoroda
Boykinsas rašė:

su ta matematika taip nepasiseke man kad dabar i savo nori sriti nezinau ar istosiu -_-

 O tavo sritis?

Žinutė parašyta: 2011-07-06 15:02:37 | Nuoroda
malvea rašė:

  as nezinau, negaliu garantuoti aisku, bet dede kuris ten desto sake jog didelio pokycio nebuna ir kas met konkursiniai balai gali buti +- 1kb . Tai aisku ten pirmuju kvieciamuju balai visada ten buna 19 + , bet treciame etape praeitais metais daleiskim paskutinio kvieciamojo buvo vos virs 14 :)

 čia būtent apie šią specialybę kalbi?

 Na del balu pokyiu tai apie visas bendrai, o pavyzdzius davviau butent sios specialybes:)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 15:03:34 | Nuoroda

 eii gal pradekite savo skype cia palikineti, hebra?:)) Skype konferencijoje visiems bus lengviau ishsiaiskinti ;p

Žinutė parašyta: 2011-07-06 15:10:36 | Nuoroda

 Tj bad, very bad ;/ :D

Žinutė parašyta: 2011-07-06 16:46:50 | Nuoroda

 Sveiki, istiesu nezinau ar prasysiu to bendrabucio, bet atsargai noriu susizinoti apie juos. Kaip kainos? Bukle? Yra valandos kada grizti? Kaip tvarka, ne per daug tylu ? O gal labai triuksmingi? 

Žinutė parašyta: 2011-07-06 16:56:58 | Nuoroda

 Aciu uz informacija visiems:)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 21:02:03 | Nuoroda
Esccada rašė:

Gyventi tikrai galima :))  As pati prasysiu barako ir tikiuos gauti :) kainos iki 190 Lt , bukle normali, du barakai blokiniai, du koridoriniai :) valamdos kada gryzti tai iki 12 h marods, poto turi pasisakyt kodel veluoji, bet juk visi zmones esam ir manau cia nekils dideles problemos :) apie triunksminguma nieko negaliu pasakyti bet pagalvojus kad is 12 auksto bendrabucio tik keli aukstai merginu tai manau pasidarys  aisku, ar ten gali buti tyla :))))

 Che che :D supratau kaip ir :)) tai ka koleges busime?:)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 21:56:02 | Nuoroda

 Laukiu likimo draugu skype : " gintullka." . Prisistatykite :)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 12:40:00 | Nuoroda

 I transporto inzinerine ekonomika ir vadyba :)

Žinutė parašyta: 2011-07-14 17:08:36 | Nuoroda

 Mes 2 norime gyvent bute, mums irrgi truksta 2 butiokiu ;)