Vartotojo Arturaras:D pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:18:16 | Nuoroda

elektros inžinerija, laukia ilgi metelai važinejimo pirmyn atgal busu :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:20:09 | Nuoroda

 Iš mielosios kretingos :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:23:42 | Nuoroda

 nelabai, nes barake vietos taip arti gyvenant man garantuotai neduotų, o nuomuotis ranka nekyla tėvu gaila, tiksliau jų piniginės

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:27:12 | Nuoroda

 nors jeigu gyveni nelabai arti kaip aš tai galimybę turi baraką gaut :P

 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:34:46 | Nuoroda

 nu kad nelabai , važiuojant trumpiausiu keliu google maps rodo kad nuo tauragės iki klaipėdos 111km :D o nuo kretingos 23km  tai aš daug toliau  , ir palyginus tavo ir mano galimybes gauti baraka butu kaip 5:1 :Dtaipkad  tavi vietoje mėginčiau laimę barake 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:40:21 | Nuoroda

 tikiu tikiu :D o dabar lekiu reik biški :Dtiksliau daug

Žinutė parašyta: 2011-07-26 14:55:17 | Nuoroda

 hey o ko ten reikia pasirašant ta "sutarti" nes aš nerandu :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:11:08 | Nuoroda

 pažystu viena kur i švedus ir filologijas ku pateko

Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:56:00 | Nuoroda

 gerai kamile informuota , jaučiu reik šaut i kioską  sumokėt tuos 122lt ir i mieta tuo pačiu nulėkt foto pasidaryt , o tik idomu foto tai pasine reika  ta prasme dydžiu?ir išvis kiek ju dar gali prisireikt man :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:01:58 | Nuoroda
kamile.V rašė:
Arturaras:D rašė:

 gerai kamile informuota , jaučiu reik šaut i kioską  sumokėt tuos 122lt ir i mieta tuo pačiu nulėkt foto pasidaryt , o tik idomu foto tai pasine reika  ta prasme dydžiu?ir išvis kiek ju dar gali prisireikt man :D

 informuota , nes tuo paciu ir dirbu panasioj sferoj sia vasara :)) Uzteks 1 foto, reikia panasio dydzio kaip ir pasui. Del visa ko turek 2 nuotraukas, gal viena pamesi ;D

 nu lyg ir nesu ant tiek didelis lebeda  idomu ar  be kvito butu galima praeit bet aišku sumokėjus per internetini banką? 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:13:47 | Nuoroda
kamile.V rašė:
Arturaras:D rašė:
kamile.V rašė:
Arturaras:D rašė:

 gerai kamile informuota , jaučiu reik šaut i kioską  sumokėt tuos 122lt ir i mieta tuo pačiu nulėkt foto pasidaryt , o tik idomu foto tai pasine reika  ta prasme dydžiu?ir išvis kiek ju dar gali prisireikt man :D

 informuota , nes tuo paciu ir dirbu panasioj sferoj sia vasara :)) Uzteks 1 foto, reikia panasio dydzio kaip ir pasui. Del visa ko turek 2 nuotraukas, gal viena pamesi ;D

 nu lyg ir nesu ant tiek didelis lebeda  idomu ar  be kvito butu galima praeit bet aišku sumokėjus per internetini banką? 

 hmm.. vargu, jeigu moki internetu vistiek kvito reieks, turbut atsispausdint tuomet. :))

 ir tada man atejus sakytu kokį čia popiergali atnešei? neee geriau nupedinsiu i snoro "kioskeli" ir gausiu tą  kvitą ir busiu ramus 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:20:51 | Nuoroda
kamile.V rašė:
Arturaras:D rašė:
kamile.V rašė:
Arturaras:D rašė:
kamile.V rašė:
Arturaras:D rašė:

 gerai kamile informuota , jaučiu reik šaut i kioską  sumokėt tuos 122lt ir i mieta tuo pačiu nulėkt foto pasidaryt , o tik idomu foto tai pasine reika  ta prasme dydžiu?ir išvis kiek ju dar gali prisireikt man :D

 informuota , nes tuo paciu ir dirbu panasioj sferoj sia vasara :)) Uzteks 1 foto, reikia panasio dydzio kaip ir pasui. Del visa ko turek 2 nuotraukas, gal viena pamesi ;D

 nu lyg ir nesu ant tiek didelis lebeda  idomu ar  be kvito butu galima praeit bet aišku sumokėjus per internetini banką? 

 hmm.. vargu, jeigu moki internetu vistiek kvito reieks, turbut atsispausdint tuomet. :))

 ir tada man atejus sakytu kokį čia popiergali atnešei? neee geriau nupedinsiu i snoro "kioskeli" ir gausiu tą  kvitą ir busiu ramus 

 visiskai su tavim sutinku :)) Jei kvito tai kvito :)

 okey šaunu švaisyt 122lt ir pozuot senukui fotografui  i'll be back

Žinutė parašyta: 2011-07-26 22:52:13 | Nuoroda

Blyn reik ryt  vežiuot pasirašyt ta sutarti , jaučiu eilės begalinės .

Butu gerai dar orientuotis klaipėdoj daugiau negu žinot autiku kelia ligi akropolio ir regitros , ką jau kalbėt apie KU , ir jo vidu....

Žinutė parašyta: 2011-07-26 22:56:42 | Nuoroda

 arba kaip tik visi ta diena prisirinks ,ir nieko gero iš to nebus ,man įdomu kaip aš išlipes  orientuosiuos tenai :D

Žinutė parašyta: 2011-07-27 20:52:14 | Nuoroda

Šiandien(iki 12h) buvau pasirašyt tos  sutarties tai eiliu praktiškai nebuvo , tik prie lsp jau buvo kur pastovėt

Žinutė parašyta: 2011-07-27 20:55:06 | Nuoroda
Arturaras:D rašė:

Šiandien(iki 12h) buvau pasirašyt tos  sutarties tai eiliu praktiškai nebuvo , tik prie lsp jau buvo kur pastovėt

Oj beto fuksai tai 35lt  su pietum ir pusryčiais nakvyne,transportu, pramogom ir informacija,ten kažkokioj stovyklavietėj žilvitis. Įdomu ar daug iš čia ketina dalyvaut ?

Žinutė parašyta: 2011-07-27 21:00:18 | Nuoroda
kamile.V rašė:
Arturaras:D rašė:
Arturaras:D rašė:

Šiandien(iki 12h) buvau pasirašyt tos  sutarties tai eiliu praktiškai nebuvo , tik prie lsp jau buvo kur pastovėt

Oj beto fuksai tai 35lt  su pietum ir pusryčiais nakvyne,transportu, pramogom ir informacija,ten kažkokioj stovyklavietėj žilvitis. Įdomu ar daug iš čia ketina dalyvaut ?

 as ketinu :)) cia 29-30 rugpjucio???

 tikrai taip,bet žalčiai iš kvk tenpat darys fuksu stovykla ir tik po 30lt renka :D

Žinutė parašyta: 2011-07-27 21:17:33 | Nuoroda
kamile.V rašė:
kamile.V rašė:
Arturaras:D rašė:
kamile.V rašė:
Arturaras:D rašė:
Arturaras:D rašė:

Šiandien(iki 12h) buvau pasirašyt tos  sutarties tai eiliu praktiškai nebuvo , tik prie lsp jau buvo kur pastovėt

Oj beto fuksai tai 35lt  su pietum ir pusryčiais nakvyne,transportu, pramogom ir informacija,ten kažkokioj stovyklavietėj žilvitis. Įdomu ar daug iš čia ketina dalyvaut ?

 as ketinu :)) cia 29-30 rugpjucio???

 tikrai taip,bet žalčiai iš kvk tenpat darys fuksu stovykla ir tik po 30lt renka :D

 nu va KU daugiau ima, kaip ir registracijos mokesti, pvz kitur ima tik 120 lt, KU ima - 122 lt :DDD

 o norint gaut lsp pazymejima juk reikia prisiregistruoti www.lsp.lt ar ne? :)

Tu kai pasirašysi, nueiki i antra aukšta ten kaip visada bus tokia eilute ten tau paaiškins viską kur ka atsiimt,kainas, nufotkins priregistruos ir įkels foto.

Man tai pačiam reikėjo isikelt viską nes slaptažodi emailo blogai vedžiau  vos ne apie 20 min,o dar kai išgirdau kad šalia manęs sedi KUSS šefė taio išvis gėda pasidarė :D :D

Žinutė parašyta: 2011-07-27 21:31:04 | Nuoroda
kamile.V rašė:
Arturaras:D rašė:
kamile.V rašė:
kamile.V rašė:
Arturaras:D rašė:
kamile.V rašė:
Arturaras:D rašė:
Arturaras:D rašė:

Šiandien(iki 12h) buvau pasirašyt tos  sutarties tai eiliu praktiškai nebuvo , tik prie lsp jau buvo kur pastovėt

Oj beto fuksai tai 35lt  su pietum ir pusryčiais nakvyne,transportu, pramogom ir informacija,ten kažkokioj stovyklavietėj žilvitis. Įdomu ar daug iš čia ketina dalyvaut ?

 as ketinu :)) cia 29-30 rugpjucio???

 tikrai taip,bet žalčiai iš kvk tenpat darys fuksu stovykla ir tik po 30lt renka :D

 nu va KU daugiau ima, kaip ir registracijos mokesti, pvz kitur ima tik 120 lt, KU ima - 122 lt :DDD

 o norint gaut lsp pazymejima juk reikia prisiregistruoti www.lsp.lt ar ne? :)

Tu kai pasirašysi, nueiki i antra aukšta ten kaip visada bus tokia eilute ten tau paaiškins viską kur ka atsiimt,kainas, nufotkins priregistruos ir įkels foto.

Man tai pačiam reikėjo isikelt viską nes slaptažodi emailo blogai vedžiau  vos ne apie 20 min,o dar kai išgirdau kad šalia manęs sedi KUSS šefė taio išvis gėda pasidarė :D :D

 omg, tiek taug visokios makalynes, popierizmo ;OO Na kaip nors.. Far tik penktadieni vyksiu ;-)

 nu kad to popierizmo ne tie daug ir buvo, nueini atsišvieti viska, paskui i kabineta ten tau duota pora lapu pasirašyt, būtent 2 lapus, ir viskas(jie gerai pamenu). O kur lsp ten išvis ne vieno parašiuko nepadėjau ,nu gal tik i fuksus užsiregistruodamas.Kalbant apie kitoki popierizma kiek daug makulatūras gausi.... 

Žinutė parašyta: 2011-07-27 21:36:11 | Nuoroda

 jop , ten vietoj susimokėjau  :P kažkaip laukiu jau :D