Vartotojo GodBlessMe pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-05 12:39:36 | Nuoroda

Ka galetumete pasakyti apie Politikos mokslu studijas? pastebejau i jas lengviau istoti, nei i teise, taciau tas zodis 'politika' truputi baigina, atrodo lyg mokslas apie nieka. baigus politikos mokslus nenoreciau buti politologe, kokios kitos galimos perspektyvos?

Žinutė parašyta: 2011-07-05 12:40:11 | Nuoroda
Makaras rašė:

Sveiki, labai noreciau suzinoti koks pernai buvo maziausias KB stojant i viesaji administravima (pirmame etape)?

 17,8

Žinutė parašyta: 2011-07-05 12:56:19 | Nuoroda

Sveiki, gal yra cia norinciu stoti i politikos mokslus arba viesaji administravima?

Žinutė parašyta: 2011-07-05 13:13:10 | Nuoroda
huggy rašė:
GodBlessMe rašė:

Sveiki, gal yra cia norinciu stoti i politikos mokslus arba viesaji administravima?

 labukas aš planuoju stoti į viešajį administravima KU,rašiau šią specialybė 2nr.

 na as planuoju irgi irasyti sia specialybe, bet 3nr. labai vilioja, tik kazin ar sunku, ar idomu bus mokintis na ir tas daugelio galva kvarsinantis klausimas neramina 'kokios perspektyvos'

Žinutė parašyta: 2011-07-05 13:30:21 | Nuoroda

na tada itraukiu KU viesaji administravima i savo prasyma, pasiryzau :D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 23:10:05 | Nuoroda

turiu klausimuka!

o jusu negasdina mintys apie KU barakus? panarsiau internete tai straipsnis po straipsnio, kad jie netinkami gyventi :D

o gal isvis zadat nuomotis?

Žinutė parašyta: 2011-07-05 23:14:27 | Nuoroda

tai taip niekas ir nenusviete placiau apie KU barakus :D dabar man baisu ka reiks daryt, jei netycia istosiu, ten barakai baisus, kiek zinau:D

Žinutė parašyta: 2011-07-06 16:39:36 | Nuoroda
Emotion rašė:

 Sveiki. Svarstau apie žurnalistikos studijas šiame universitete, gal galite labiau apie jas papasakoti? Koks buvo praeitais metais stojamasis balas žemiausias į vnf ir vf vietas? Kaip studijų kokybė, barakai? Labai prašau papasakoti bent ką nors apie šį universitetą. Labai lauksiu atsakymų.

 Studijos manau kaip ir kitur, kazkokiu nauju dalyku neprikurs reikiamu moket. I vf maziausias kb buvo 14,72, o vnf 13,48. Del studiju kokybes nieko negaliu pasakyti. del baraku - tragedija :D

Žinutė parašyta: 2011-07-06 17:50:13 | Nuoroda
Monė. rašė:

Sveiki,

Noriu studijuoti KU rekreaciją ir turizmą, gal kas nors mokotės tai ir galit plačiau papasakot?

 mane asmeniskai nuo siu studiju atbaide tas, kad tu turizma studijuojanciu studentu tikrai  daug, o Lietuvoje si nisa labai siaura. mano giminaite baigusi turizma stojo veliau i aplinkosauga berods, ir tik tada galejo rasti darba. prastai Lietuvoje su tuo turizmu :) nebent sieji savo ateiti su uzsieniu, tada gali  meginti isplaukti i platesnius vandenius. taciau stebetinai auksti balai reikalingi, pvz KU minimalus kb i vf pernai buvo 18,30 . Vienintelis geras pliusas sioje studiju programoje mano manymu yra reakreacija. Na tiek tos mano nuomones :)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 00:06:05 | Nuoroda
Liūtaširdis rašė:
huggy rašė:
Liūtaširdis rašė:
huggy rašė:

sveiki,gal yra galvojančių apie lietuvių filologija ir režisūrą?:]

 Huggy, manau tikrai susimatysim ten pat :) Na, pas mane pirmu numeriu lietuvių filologija + švedai, bet antru - filologija + režisūra :)

 geras bendramintis,jau galvojau,kad tokių nėra;]tai kaip manai su perspektyva šita speialybė?

 Pati lietuvių filologija yra gana perspektyvi, mano nuomone, o dar antras ,,kabliukas" prideda daugiau tų perspektyvų... Labai, labai, labai tikiuosi, kad įstosiu ir tikrai neketinu gailėtis... O ir darbą rasti, manau, bus ne taip ir sunku, su platesniu profiliu :)

 kokios perspektyvos tavo manymu lietuviu filologijos?:) man svieciasi arba pedagogika arba zurnalistika ;D jei patinka abu dalykai arba vienas is ju tai labai super! o rezisura, tai rezisuros talenta rodyti miesto kulturos namu teatre beveik altruistiskai uz grasius tai kazkaip ne kokia perspektyva, su menu sunku Lietuvoje:)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 00:08:16 | Nuoroda

stojant pas jus i lietuviu arba anglu filologija nereikalingas motyvacinis testas buvo?


Žinutė parašyta: 2011-07-07 14:29:01 | Nuoroda

gal zinot i ktu koks buvo minimalus kb i vf? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-07 23:01:28 | Nuoroda
Makaras rašė:
GodBlessMe rašė:

gal zinot i ktu koks buvo minimalus kb i vf? :D

 kokia specialybe?

 viesaji administravima, nes si tema apie sia specialybe;D

Žinutė parašyta: 2011-07-08 07:26:12 | Nuoroda

Ar yra žadančių stotį į šią studijų programą? Jei taip, tai kodėl?

Pati nuo mažens labai norėjau stoti į teisę, bet šiuo metu po interneto platybes sklandant tokiems straipsniams skambiais pavadinimais ("Teisės fakultetus reikia 10metų uždayti" ir pan. ) susimąsčiau o gal tikrai reiktų kažkur kitur laimę mėginti. Gal vis dėlto nebesvajoti apie teisės studijas ir pradėti galvoti apie kokį viešajį administravimą? Ką manote jūs? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-08 08:00:16 | Nuoroda

kur geriau viesasis administravimas, VDU ar KTU? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-08 08:02:26 | Nuoroda

gal kas turite pasisakyti kazka apie VDU arba KTU barakus? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-08 09:06:37 | Nuoroda

Ir nesibaiminat, kad baige teise galit niekur nerasti darbo? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-08 09:09:06 | Nuoroda
@tkul rašė:

Bet i politikos mokslus imanoma, tiesa? :)

 na daug legviau i politikos mokslus istosi :) o gal nepaslaptis, kodel pasirinkai politikos mokslus? :D kuo matai save pabaigus sias studijas? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-08 09:10:33 | Nuoroda

as pati dabar blaskausi tarp viesojo administravimo ir teises, nezinau net ka rinkits :D gal turit kokiu patarimu ? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-08 09:19:08 | Nuoroda
1gnasijus rašė:

As tai visai nesibaiminu del to,kad darbo negausiu :D Kiekvienais metais ta pati sneka,bet vistiek visi kas nori stoja i ta teise ir viskas normaliai buna :))

 Na as ir taip stengiuosi optimistiskai galvoti :D