Vartotojo cia.as pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-13 20:32:06 | Nuoroda
Orchideja rašė:

1. Politikos mokslai

2. Viesasis administravimas

3. Socialine politika

 aš irgi pirmose vietose rašiau viešąjį administravimą ir socialinę politiką! Kaip manai, aukštas balas bus į soc. politiką? Kaip įsivaizduoji šias studijas, perspektyvas jas baigus? ;]]]


 

Žinutė parašyta: 2011-07-13 20:41:45 | Nuoroda

 Kaip manot, su KB 19,2 įstočiau į VF??

Žinutė parašyta: 2011-07-14 22:13:28 | Nuoroda
Orchideja rašė:
cia.as rašė:
Orchideja rašė:

1. Politikos mokslai

2. Viesasis administravimas

3. Socialine politika

 aš irgi pirmose vietose rašiau viešąjį administravimą ir socialinę politiką! Kaip manai, aukštas balas bus į soc. politiką? Kaip įsivaizduoji šias studijas, perspektyvas jas baigus? ;]]]


 

 Na, nauja studijų programa, tad sunku prognozuoti, bet manau, kad susilauks nemenko demesio :) Siaip, pati tikiuosi istoti i politikos mokslus, nes mano balas pakankamai aukstas, o socialine politika rasiau del visa ko :) ka pati mastai?

 As tai tikiuosi istoti i viesaji administravima, nes irgi balas, man paciai netiketai, bet gana aukstas, ziuresiu kaip ten bus... dar siaip mastau apie kurybines industrijas, bet tiksliai nzn...

Žinutė parašyta: 2011-07-18 21:47:05 | Nuoroda
TTVAM rašė:
karolytte rašė:

 Sveiki, koks maziausias konkursinis balas gauti vf vietą vizualinėse komunikacijose?

 Kaip jau sakėm, Vizualinė komunikacija - nauja studijų programa. Pernai į ją nebuvo priimami studentai, todėl ir mažiausio balo pasakyti negalime :).

 na, bet gal bent preliminariai galite apskaiciuoti? ar didelis susidomejimas sia programa? kur butu galima rasti sios studiju programos tvarkarasti? ar yra privaloma kuno kultura?

Žinutė parašyta: 2011-07-19 19:48:07 | Nuoroda
Philosophus rašė:

1. VDU Anglų ir vokiečių filologija

2. VDU Politikos mokslai

3. VU KHF Anglų filologija

Iš tiesų nežinau, koks fenomenas turėtų nutikti, kad neįstočiau į pirmą nurodytą specialybę. Mat konkursinio balo užtenka pakankamai..

Beje, čia toks klausimas tarp kita ko: benaršydamas LAMA BPO puslapį buvau radęs statistiką, kurioje aiškiai nurodyta, KIEK į KOKIAS specialybes pateikta prašymų. Netgi parodyta, kuriais numeriais ir pan. Tačiau neužsaugojau nuorodos ir dabar niekaip nepavyksta atknisti. Galbūt jūs žinot, kaip pasiekti? Būčiau dėkingas.

 Tai ne aš viena buvau tokią nuorodą radus... Irgi jos neberandu... ;/

Žinutė parašyta: 2011-07-19 22:55:27 | Nuoroda
Bzikute rašė:
Bzikute rašė:

 Sveiki, istojau i viesaji administravima istestines studijas (po kolegines). Gal galite kas papasakoti apie sias studijas? ar labai sunku? kokie dalykai ir pns?  

 Ej padekit gi, papasakokit kas:) beto ziurejau i savo tvarkarasti tai nieko nesupratau, ka reiskia tie skaiciukai geltonam langelyje:(

 

 Kaip manot, įstosiu į viešąjį administravimą su konkursiniu 19,16?

Žinutė parašyta: 2011-07-20 22:14:53 | Nuoroda
MaRi0* rašė:

MRU Teisę ir valdymą. Tikėjausi įdomu bus, bet dėstytojai nepatiko, krūvis nesveikas. tai dingo noras, motyvacija studijuot. bandysiu laimę ttvam.

 O kiek laiko studijavai MRU? Ir mokamoj ar ne? Galima pvz, po pirmo kurso jei neaptinka perstoti i kita specialybe?

Žinutė parašyta: 2011-07-20 22:29:41 | Nuoroda
nerimta rašė:

Laba :) apie vizualinę komunikaciją ir aš galvoju.. Visai patraukliai skamba :)

 aš irgi rinkausi viz. komunikaciją ;] ko tikitės iš šios studijų programos? ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 22:54:56 | Nuoroda
Joost50 rašė:

Prieme praeitais metais daug zmoniu i viesaji administravima. Baigiau pirma kursa, tai musu yra 8 grupes kazkur po 30-35 zmoniu grupeje :D

 Ir nesunku tokiose gan didelėse grupėse mokytis? ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:25:24 | Nuoroda

 Ir aš prie jūsų jungiuos! ;]]]

Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:18:12 | Nuoroda
Cinderella rašė:

Viešasis administravimas MRU   so happy!!!

 Aš irgi! ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:37:03 | Nuoroda
Cinderella rašė:

Manau gal net kokį meetą padaryt galėtumem, kaip manot?

Beje, kada važiuojat į universitetą?

 Meetą darom be kalbų! ;DD

aš tai ryt važiuosiu, kada kiti? ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:07:25 | Nuoroda

 Niekas nemąsto varyt į fuxų stovyklą? ;]]]]

Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:38:15 | Nuoroda
Gretukas222 rašė:
cia.as rašė:
Cinderella rašė:

Manau gal net kokį meetą padaryt galėtumem, kaip manot?

Beje, kada važiuojat į universitetą?

 Meetą darom be kalbų! ;DD

aš tai ryt važiuosiu, kada kiti? ;)

 

Aš jau buvau ir pasirašiau ;]

 

 

 Papasakok kaip ten dėl tos įmokos: banke mokėjai prieš eidama pasirašyti sutarties ar  ten vietoj bus galima?? :))))

Žinutė parašyta: 2011-07-27 12:33:10 | Nuoroda
Joost50 rašė:
Gretukas222 rašė:
Ais rašė:

Jo jo, keičiamės kontaktais :)

Aš Aistė Dimskytė, jei kokiam fb ieškotumėt. Neiti patogu man šiuo metu skype naudotis ;D El.p ar mob nr tai pm :)) būtina susipažint, smagiau bus ;D

 Kas istojo i VA  kvieskit  Fb Greta Čepulkovsjkaja ,arba skype Greta..C

Greta, tu kartais gal is Pabrades? :D

 

 Nu, man irgi toks klausimas iškilo ;DDD

Žinutė parašyta: 2011-07-27 12:39:44 | Nuoroda

 Na va, aš jau pasirašiau sutartį, eilių nebuvo, viską greitai sutvarkė, liuks! Na tai ką, belieka apsikeiti kontaktais ir kada susitikti, būsimi kolegos? ;)
Ai, ir gal užsiregistrvaot kas nors į fuxų stovyklą?? ;]]]]]