Vartotojo Domantė;] pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-18 19:09:50 | Nuoroda

1. Skandinavų- norvegų k. VU vf

2. Skandinavų- Švedų k. VU  vf

3. Vokiečių filologija ir norvegų k. VU vf

4. Vokiečių filologija ir švedų k. VU vf

5. Viešasis administravimas MRU vf

6. Organizacijų vadyba MRU vf

Kadandi zinau, kad i pirmas dvi tikrai neistosiu (nebent atsitiktu didziausias stebuklas;D) tai labai tikiuos istot i vokieciu norvegu k.. tikiuosi labai dideliu konkursu nera ten..

Žinutė parašyta: 2011-07-18 19:20:39 | Nuoroda

jau baigiu susitaikyt, kad neistosiu..;D

Žinutė parašyta: 2011-07-23 11:44:59 | Nuoroda

Aš kaip ir čia dauguma, rašiau skandinavistika sąrašo viršuje, nors žina, kad neįstosiu;D Bet ka pvz manot apie tokią kaip vokiečių filologija ir norvegų/ švedų kalba? ar buvo čia stojančių?:))

Žinutė parašyta: 2011-07-23 17:38:11 | Nuoroda
saeure rašė:

Brangus(i) royalgary,

o kur pats(pati) norėtum įstoti, bene į kokią "itin perspektyvią" teisę? Kiekvienas apie studijas sprendžia pats, gal aš noriu būti vertėja, o gal tiesiog noriu studijuoti grynai dėl malonumo, nes pinigų trūkumu nesiskundžiu... O tiesa yra tokia, kad mane, pavyzdžiui, teiginiai apie kokių nors specialybių perspektyvumą/neperspektyvumą tiesiog vemti verčia, nes manau, kad viskas priklauso nuo to, kaip tas studijas baigęs žmogus save realizuos. Kaip žinia, visuomet atsiras sarmoje dirbančių teisininkų arba turtuolių, kurie vos sugebėjo baigti vidurinę mokyklą. Taip kad viskas priklauso nuo žmogaus asmeninių savybių ir sėkmės. Beje, aš čia visai nepiktai

 

To Domantė;]
Aš rašiau vokiečių filologiją+švedų trečiu numeriu Šiaip manau studijos tikrai perspektyvios, tik va, girdėjau nemažai blogų atsiliepimų apie vokiečių k. dėstytojus...Tad nerašiau jų pirmu numeriu

 saeure, o kokie tie atsiliepimai apie dėstytojus? Gal nemotyvuoti darbui? Mano nuomone, tai visur visokių yra..

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:36:28 | Nuoroda

konkursai labai dideli.. as buvau isitikinus, kad stojant i skandinavistikos kalbas su vokieciu kartu bus lengva istot.. bet va norejau i vokieciu filologija ir norvegu, bet istojau vokieciu ir svedu:) savaime aisku labai dziaugiuos:))

Žinutė parašyta: 2011-07-27 00:50:53 | Nuoroda

Sveiki visi! tai ar yra cia istojusiu?:)) ar dziaugiates? o gal net atsisaket? pasipasakokit kokios nuotaikos;)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 23:28:58 | Nuoroda

čia abi merginos į vokiečių ir norvegų?:) kiek į jusų grupę priemė? kiek supratau vokiečių kalbą mokysimės bendrai, tik vokiečių norvegų atskirai:))

Žinutė parašyta: 2011-07-28 23:34:40 | Nuoroda

žiūrėjau lamoj, kad tik po 7 į nemokamas, o univiere buvo parašyta, kad vokiečių/ švedų tai 17 lyg grupej bus:)) beje tu jau sutarti pasirašei?:) kaip dėl bendrabučio reikaliukai?:)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 23:46:55 | Nuoroda
zydre483 rašė:
Domantė;] rašė:

žiūrėjau lamoj, kad tik po 7 į nemokamas, o univiere buvo parašyta, kad vokiečių/ švedų tai 17 lyg grupej bus:)) beje tu jau sutarti pasirašei?:) kaip dėl bendrabučio reikaliukai?:)

 ooo, tai man pasiseke, kad as tarp tu 7 :D buvau siandien sutarties sudaryt, buvau maloniai nustebinta kad neteko ten kankintis, buvau trumpai informuota apie tolimesnius planus, o del barako tai parasiau prasyma tik, ten iki rugpjucio 17d, turi atsiusti i el.pasta ar gavau :D
o kaip tu? ta pati studiju kryptis?

 as irgi buvau snd, tikrai labai saunu, viskas taip organizuota koratoriai taip maloniai priima, jei kas padeda:) as irig taip pat tai tikiuos gaut baraka..;D as mokysiuos vokieciu filologija ir svedu kalba, norvegu kalbai truputi pritruko man:)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 23:53:45 | Nuoroda
zydre483 rašė:
Domantė;] rašė:
zydre483 rašė:
Domantė;] rašė:

žiūrėjau lamoj, kad tik po 7 į nemokamas, o univiere buvo parašyta, kad vokiečių/ švedų tai 17 lyg grupej bus:)) beje tu jau sutarti pasirašei?:) kaip dėl bendrabučio reikaliukai?:)

 ooo, tai man pasiseke, kad as tarp tu 7 :D buvau siandien sutarties sudaryt, buvau maloniai nustebinta kad neteko ten kankintis, buvau trumpai informuota apie tolimesnius planus, o del barako tai parasiau prasyma tik, ten iki rugpjucio 17d, turi atsiusti i el.pasta ar gavau :D
o kaip tu? ta pati studiju kryptis?

 as irgi buvau snd, tikrai labai saunu, viskas taip organizuota koratoriai taip maloniai priima, jei kas padeda:) as irig taip pat tai tikiuos gaut baraka..;D as mokysiuos vokieciu filologija ir svedu kalba, norvegu kalbai truputi pritruko man:)

 na nieko tokio, sako svedu lengvesne :) malonu susipazint

 dziaugiuos ir i vokieciu/ svedu istojus:)) man taip pat;) kad daugiau cia musu atsirastu galetume labiau susipazint, kad rugsejo 1 butu drasiau;D

Žinutė parašyta: 2011-07-29 00:00:50 | Nuoroda
zydre483 rašė:
Domantė;] rašė:
zydre483 rašė:
Domantė;] rašė:
zydre483 rašė:
Domantė;] rašė:

žiūrėjau lamoj, kad tik po 7 į nemokamas, o univiere buvo parašyta, kad vokiečių/ švedų tai 17 lyg grupej bus:)) beje tu jau sutarti pasirašei?:) kaip dėl bendrabučio reikaliukai?:)

 ooo, tai man pasiseke, kad as tarp tu 7 :D buvau siandien sutarties sudaryt, buvau maloniai nustebinta kad neteko ten kankintis, buvau trumpai informuota apie tolimesnius planus, o del barako tai parasiau prasyma tik, ten iki rugpjucio 17d, turi atsiusti i el.pasta ar gavau :D
o kaip tu? ta pati studiju kryptis?

 as irgi buvau snd, tikrai labai saunu, viskas taip organizuota koratoriai taip maloniai priima, jei kas padeda:) as irig taip pat tai tikiuos gaut baraka..;D as mokysiuos vokieciu filologija ir svedu kalba, norvegu kalbai truputi pritruko man:)

 na nieko tokio, sako svedu lengvesne :) malonu susipazint

 dziaugiuos ir i vokieciu/ svedu istojus:)) man taip pat;) kad daugiau cia musu atsirastu galetume labiau susipazint, kad rugsejo 1 butu drasiau;D

 Tai susirask mane facebook'e, palaikysim kontakta :D Žydrūnė Juodvalkytė

 oki doki;D Laukiam ir kitu kolegu!:)

Žinutė parašyta: 2011-08-10 23:55:13 | Nuoroda

VU Vokiečių filologija švedų k. 18.34 :))