Vartotojo edvis_mXt pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-21 23:59:27 | Nuoroda

Sveiki, ar realu įstoti į Ekonomiką VF pirmam etape su konkursiniu 18.14? Pernai mačiau buvo paskutinio ekonomisto įstojusio į VF balas 16.92, tačiau čia jau turbūt po antrojo etapo?

Žinutė parašyta: 2011-07-22 00:14:02 | Nuoroda

Jop, jei įstoji į VF, tai gauni valstybės finansavimą (~4 tūkstančiai metams). Kadangi ISM studijų kainos sukasi apie 10 tūkstančių metams, tai likusius 6 tūkstančius apmoki pats.

Žinutė parašyta: 2011-07-22 00:17:23 | Nuoroda

Gal kursiokai būsim, aš irgi įrašiau po ISM :) Balas mažas bus ISM'e, tai tikriausiai pateksiu čia :)

Žinutė parašyta: 2011-07-22 23:10:31 | Nuoroda

Sveiki, aš galbūt būsimas VDU Ekonomistas, jeigu nepaims ISM'as, bandysiu patekt čia, aišku, jei balas nepasirodys per mažas (18.14) :) Malonu su visais susipažinti :)

Žinutė parašyta: 2011-07-22 23:18:45 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
jovitaaa rašė:

O dabar dar: jeigu primu etapu neistojau nei i viena is 1-3 nr, bet i 4,5 ir t.t vf, tai galiu antru etapu vel bandyti i tas 1-3? :)

 Jovita,

 

Taip galite

 O ar galima daryti taip, kad įstoju sakykim į 4 numerį, dėl visa ko, nenorėdamas netyčia likt be nieko, pasirašau sutartį su ta įstaiga, tačiau vistiek dalyvauju antram etape ir bandau įstot į 1-3 pasirinkimus. Jei įstoju, anuliuoju pirmą sutartį ir pereinu į įstaigą, į kurią įstojau antram etape. Taip galima?

Žinutė parašyta: 2011-07-22 23:21:00 | Nuoroda
plumbum rašė:

 Sveiki. Na, aš jungiuosi į Jūsų gretas (kol kas negausias),tikiuosi patapti VDU pirmakurse. Na, kažkaip pastaruoju metu nebuvo nerimo, bet va kai baigėsi laikas, kurio metu buvo galima keisti ir pildyti stojimų sąrašus, tai kažkokia lengva panika ima, maždaug :" o jei neįstosiu, gal reikėjo daugiau prirašyt visko, išnaudot visas galimybes nesėkmės atveju?". ;> jei atvirai, tai aš VDU nieko nežinau, baisu, kad pasiklysiu, susivelsiu iš pirmų dienų, nes, kiek teko skaityti, nebus jokių grupių, visi vos ne srautais vaikščiosim. Eina sau. ;D 

 Visada taip buvo, visada taip bus. Kokia studijų programa?

Žinutė parašyta: 2011-07-22 23:26:09 | Nuoroda

Hmm, tai ekonomistų mažai, ar nesiskelbiat? 

Žinutė parašyta: 2011-07-23 16:47:27 | Nuoroda
karolyte_r rašė:

 jei istosi i vdu manau dziaugsies po kiek laiko;D

 Gali būt, gali būt :) Turiu pažįstamų VDU ekonomikoj, tai visų atsiliepimai geri. Tik įdomu ar papulsiu per pirmą etapą su 18.14 balu :|

Žinutė parašyta: 2011-07-23 18:46:04 | Nuoroda
karolyte_r rašė:

Kai stojau as tai pateko ;) 

 Pernai?

Žinutė parašyta: 2011-07-24 22:17:54 | Nuoroda
ThEaa rašė:

Sveiki,

  ir aš prisidesiu į jūsų gretas, tikiuosi čia studijuoti ekonomika :)

Tai gal kursiokai būsim :) Aš irgi čia bandysiu, jei ISM nepapulsiu :) Koks balas?

Žinutė parašyta: 2011-07-24 22:23:23 | Nuoroda

Nu ziuresim, as dar tikiuos i ISM istot pries tai, bet ir VDU neblogai.

Žinutė parašyta: 2011-07-24 22:31:04 | Nuoroda
eL`++ rašė:
JustSmile rašė:

www.1a.lt/kompiuterine_technika/nesiojami_kompiuteriai/asus_a52f_ru/5605277/
ka manot apie si laptopa? perku mokslams ( komp.grafikaj taip pat) na ir kartais pazaist megstu :) laukiu atsiliepimu
 

 na priklauso ką žaisi :D nes intelio gma nelabai skirta žaidimam. Senesnius pavilks. Bet naujesnius sunkiai. 

 Isvis integruotos vaizdo kortos nepaveš jokių žaidimų normalių. Jei dar traukia pažaist, tai tik su atskira VGA pirkti reik, ir tai ne bet kokia. Del kompiuterinės grafikos irgi klaustukas, žiūrint ką darysi. Jei filmus montuosi, tai gali pamiršt su tokiu laptopu, aišku photoshopą paveš. Žodžiu niekam tikęs variantas.

Žinutė parašyta: 2011-07-25 15:11:51 | Nuoroda

Su 18.14, pirmu ISM, antru VDU, trečiu KTU finansai. Jauciu neįstosiu į VF pirmam etape. Koks tavo balas?

Žinutė parašyta: 2011-07-25 21:54:08 | Nuoroda

Aukšti balai jūsų :) As dabar galvoju, kad jei i ism ir i vdu neistoju, tai ragai man, nes paskui vnf vietos neparasiau :D Tai tektu rizikuot ir bandyt antram etape prasimusti :)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 22:16:55 | Nuoroda

Dabar toks klausimas. Aš stoju į ekonomiką, mano KB visur vienodas - 18.14. Kas nustato, su kokiu balu gaunamas finansavimas, ar pats univeras (tokiu atveju kiekvienam univere pereinamas balas būtų skirtingas), ar kažkas iš aukščiau (tada jei neįstoju į pirmą variantą, tai ir į kitus su tokiu pat balu neįstoju?)? Dabar jau užpakalis svilt pradeda, kad nei į ISM, nei į VDU neįstosiu ir teks tenkintis belenkuom.

Žinutė parašyta: 2011-07-25 22:20:33 | Nuoroda
malvea rašė:
edvis_mXt rašė:

Dabar toks klausimas. Aš stoju į ekonomiką, mano KB visur vienodas - 18.14. Kas nustato, su kokiu balu gaunamas finansavimas, ar pats univeras (tokiu atveju kiekvienam univere pereinamas balas būtų skirtingas), ar kažkas iš aukščiau (tada jei neįstoju į pirmą variantą, tai ir į kitus su tokiu pat balu neįstoju?)? Dabar jau užpakalis svilt pradeda, kad nei į ISM, nei į VDU neįstosiu ir teks tenkintis belenkuom.

 pizė,kai bagotųžmonių yra, nuoširdžiai ir baltai pavydžiu;)

 Prie ko čia bagotumas? Kad ISM parašiau? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 22:22:31 | Nuoroda
malvea rašė:
malvea rašė:
edvis_mXt rašė:

Dabar toks klausimas. Aš stoju į ekonomiką, mano KB visur vienodas - 18.14. Kas nustato, su kokiu balu gaunamas finansavimas, ar pats univeras (tokiu atveju kiekvienam univere pereinamas balas būtų skirtingas), ar kažkas iš aukščiau (tada jei neįstoju į pirmą variantą, tai ir į kitus su tokiu pat balu neįstoju?)? Dabar jau užpakalis svilt pradeda, kad nei į ISM, nei į VDU neįstosiu ir teks tenkintis belenkuom.

 pizė,kai bagotųžmonių yra, nuoširdžiai ir baltai pavydžiu;)

 kiekvienas pagal save skaičiuoja, į vdu daug daugiau šansų, ypač jei rašei 1nr, td +1kb;)

 VDU parašiau gal penktu numeriu tik. Bet jau girdėjau gandų, kad mano konkursinis bus ryškiai per žemas pirmam etape papult į VF.

Žinutė parašyta: 2011-07-25 22:23:33 | Nuoroda
malvea rašė:
edvis_mXt rašė:
malvea rašė:
edvis_mXt rašė:

Dabar toks klausimas. Aš stoju į ekonomiką, mano KB visur vienodas - 18.14. Kas nustato, su kokiu balu gaunamas finansavimas, ar pats univeras (tokiu atveju kiekvienam univere pereinamas balas būtų skirtingas), ar kažkas iš aukščiau (tada jei neįstoju į pirmą variantą, tai ir į kitus su tokiu pat balu neįstoju?)? Dabar jau užpakalis svilt pradeda, kad nei į ISM, nei į VDU neįstosiu ir teks tenkintis belenkuom.

 pizė,kai bagotųžmonių yra, nuoširdžiai ir baltai pavydžiu;)

 Prie ko čia bagotumas? Kad ISM parašiau? :D

 nuu, ar žinai kiek en mokslas kainuoja?:O

 Ne, o kiek?

Nežinau, gal ir atrodau kaip debilas, bet dar ant tiek glušas neesu, kad nežinočiau kur stoju ir kiek už tai mokėsiu. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 22:26:37 | Nuoroda
Devilish rašė:
alada rašė:

 17,18:)

 Tik tiek??? Su tokiais rezultatais? :O

 Tai gal rezultatai klaidingi parašyti, arba balą blogai pažiūrėjo :D Mano matkės egzas žymiai prastesnis, ir balas +1 didesnis, tai čia nesamone.

Žinutė parašyta: 2011-07-25 22:28:39 | Nuoroda
malvea rašė:
edvis_mXt rašė:
malvea rašė:
edvis_mXt rašė:
malvea rašė:
edvis_mXt rašė:

Dabar toks klausimas. Aš stoju į ekonomiką, mano KB visur vienodas - 18.14. Kas nustato, su kokiu balu gaunamas finansavimas, ar pats univeras (tokiu atveju kiekvienam univere pereinamas balas būtų skirtingas), ar kažkas iš aukščiau (tada jei neįstoju į pirmą variantą, tai ir į kitus su tokiu pat balu neįstoju?)? Dabar jau užpakalis svilt pradeda, kad nei į ISM, nei į VDU neįstosiu ir teks tenkintis belenkuom.

 pizė,kai bagotųžmonių yra, nuoširdžiai ir baltai pavydžiu;)

 Prie ko čia bagotumas? Kad ISM parašiau? :D

 nuu, ar žinai kiek en mokslas kainuoja?:O

 Ne, o kiek?

Nežinau, gal ir atrodau kaip debilas, bet dar ant tiek glušas neesu, kad nežinočiau kur stoju ir kiek už tai mokėsiu. :)

 va tai prie to ir bagotumas;)

ką rašei į pirmas vietas? na mažokas balas ekonomikai, ypač vf, bet viskas įmanoma;)

 1. ISM Tarptautinis verslas ir komunikacija

2. ISM Finansai ir apskaita

3. ISM Ekonomika

4. ISM Verslo vadyba

5. VDU Ekonomika

6. KTU Finansai

O toliau belekas, tik dėl to kad tuščios vietos nepalikt surašiau :D O reikėjo ISM mokamą varyt ir jei ką dar bandyt sudalyvaut antram etape.