Vartotojo Missss pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-21 11:16:45 | Nuoroda
Sraigt rašė:

O gal kas turit studijų programą? Tarkim, ką (galbūt) mokysimės pirmam kurse. Nerandu kažkaip..

medeine.vgtu.lt/programos/programa.jsp?fak=11&prog=42&sid=F&rus=U

Žinutė parašyta: 2011-07-26 01:25:20 | Nuoroda

sveiki būsimi kursiokai!!!!SVEIKINU!!

Žinutė parašyta: 2011-07-26 01:56:50 | Nuoroda
ManyciauTaip rašė:

Maniškis tai 19.46. Ir tai jau buvau nusiteikusi, kad nepakliūsiu, nes atradau tokį dalyką, kad šįmet į KI stojo 1116 žmonių, o priima tik 80. Bet va, pakliuvau.:)

 toks pat mano 19.46, irgi laaaabai jau bijojau;D gal šiemet kaip pernai daug į VF priėmė, o VNF tik kelios vietos buvo..

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:00:06 | Nuoroda

GAL KAS ZINO KAIP SU VGTU REGISTRACIJOS MOKESČIU? Vgtu tinklalapį prie dokumentų neiko neparašyta apie tai, arba aš nematau:Ds GAL KAS ŽINOTE?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:05:50 | Nuoroda
Missss rašė:

GAL KAS ZINO KAIP SU VGTU REGISTRACIJOS MOKESČIU? Vgtu tinklalapį prie dokumentų neiko neparašyta apie tai, arba aš nematau:Ds GAL KAS ŽINOTE?

 radau:D ačiū, nebereikia;D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:08:51 | Nuoroda
@Kalamburu rašė:

Eiii, busimi kursiokai, gal kas ka zino:

1. Kur mums reiks pasirasinet dokumentus? Sauleteky?

2. Ar reiks mum kazkoki moketi sumoket pries pasirasant? zn kad VU moka po 120lt.

aciu :)

 

Dokmentų registracijos įmoka mokama įforminant priėmimą. Kiekvienas įstojusysis atvykęs į Priėmimo komisiją gaus įmokos kvitą. Įmokos dydis - 120 Lt. Įmoka sumokėti galima vietoje naudojant internetinę bankininkystę. ČIA IŠ VGTU puslapio;D o sutartį pasirašyti reikia Saulėtekio al. 11 :)

 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:08:55 | Nuoroda
@Kalamburu rašė:

Eiii, busimi kursiokai, gal kas ka zino:

1. Kur mums reiks pasirasinet dokumentus? Sauleteky?

2. Ar reiks mum kazkoki moketi sumoket pries pasirasant? zn kad VU moka po 120lt.

aciu :)

 

Dokmentų registracijos įmoka mokama įforminant priėmimą. Kiekvienas įstojusysis atvykęs į Priėmimo komisiją gaus įmokos kvitą. Įmokos dydis - 120 Lt. Įmoka sumokėti galima vietoje naudojant internetinę bankininkystę. ČIA IŠ VGTU puslapio;D o sutartį pasirašyti reikia Saulėtekio al. 11 :)

 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:20:41 | Nuoroda
JustSmile rašė:
Missss rašė:
Missss rašė:

GAL KAS ZINO KAIP SU VGTU REGISTRACIJOS MOKESČIU? Vgtu tinklalapį prie dokumentų neiko neparašyta apie tai, arba aš nematau:Ds GAL KAS ŽINOTE?

 radau:D ačiū, nebereikia;D

 duok linka please xD

old.vgtu.lt/priemimas/lt/pakviestuju_studijuoti_priemimo_iforminimas_dokumentai/782.47285 čia skaitai skaitai ir bus parašyta;D