Vartotojo doshaburi pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-22 12:12:39 | Nuoroda

Aš taip pat planuoju stoti į TSPMI. Balas - 20,22. Manote, pakankamas, kad į nemokamą įstočiau?

Žinutė parašyta: 2011-07-22 15:34:10 | Nuoroda
svous rašė:
doshaburi rašė:

Aš taip pat planuoju stoti į TSPMI. Balas - 20,22. Manote, pakankamas, kad į nemokamą įstočiau?

 Turėtų būt pakankamas, nes kitaip tada išvis kosmiškų balų reiktų.

 Na, čia tikriausiai dėl mano natūros toks klausimas iškilo - reikia pasinervinti ir pagraužti save, jei nesi įsitikinusi iki galo dėl kažkokio dalyko xD

Kaip suprantu, tu irgi į TSPMI stosi?

Žinutė parašyta: 2011-07-23 15:13:32 | Nuoroda
svous rašė:
doshaburi rašė:
svous rašė:
doshaburi rašė:

Aš taip pat planuoju stoti į TSPMI. Balas - 20,22. Manote, pakankamas, kad į nemokamą įstočiau?

 Turėtų būt pakankamas, nes kitaip tada išvis kosmiškų balų reiktų.

 Na, čia tikriausiai dėl mano natūros toks klausimas iškilo - reikia pasinervinti ir pagraužti save, jei nesi įsitikinusi iki galo dėl kažkokio dalyko xD

Kaip suprantu, tu irgi į TSPMI stosi?

 Aha, pirmu nr parašiau.

 Žiūrėk, gal susitiksim TSPMI - stojamasis balas panašus xD

Žinutė parašyta: 2011-07-23 15:32:13 | Nuoroda

INTJ arba ENTJ. Būsimoji politikos mokslų studentė (tikiuosi) :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 07:28:59 | Nuoroda

Labas rytas. Įstojau į vf VU TSPMI.

Gal kas žinot, kaip reikia patvirtinti sutikimą studijoms? Ar tiesiog reikia iškart važiuoti pasirašyti su universitetu sutarties?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 07:41:58 | Nuoroda
baller rašė:
doshaburi rašė:

Labas rytas. Įstojau į vf VU TSPMI.

Gal kas žinot, kaip reikia patvirtinti sutikimą studijoms? Ar tiesiog reikia iškart važiuoti pasirašyti su universitetu sutarties?

 Laba, ten vietoj ;]

 Ačiū ^^

Žinutė parašyta: 2011-07-26 07:51:25 | Nuoroda
medinis rašė:

parasykit kas,pvz jei as neturiu galimybes atsispausdinti kvito kai sumoku uz stojamaja imoka tai ka daryt?

 Galima per banką tiesiai nuėjus sumokėti :) ten iškart duoda kvitą

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:12:47 | Nuoroda

Čia lamos pagrindiniame prašymo puslapyje:

Kvietimai dėl valstybės nefinansuojamų vietų dėl pastebėtų klaidų perskaičiuojami iš naujo. Gavusieji kvietimus į šias vietas neskubėkite pasirašyti studijų sutarčių. Po kelių valandų Jums bus pateikta patikslinta kvietimo į valstybės nefinansuojamas vietas.

Tikiuosi, kam nors ši informacija pagelbės :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:18:54 | Nuoroda
nedwedas rašė:

kur apie tas nefinansuojamas cia skaitei?

 

 Suvedus prisijungimo duomenis lamoj, atsidaro pats pirmas puslapis su nuorodom į kontaktinę info ir t.t. Ten ir parašyta :)

Sveiki atvykę į Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) informacinę sistemą.

Čia Jūs galite matyti savo prašymą dalyvauti bendrojo priėmimo konkurse.

Kvietimai dėl valstybės nefinansuojamų vietų dėl pastebėtų klaidų perskaičiuojami iš naujo. Gavusieji kvietimus į šias vietas neskubėkite pasirašyti studijų sutarčių. Po kelių valandų Jums bus pateikta patikslinta kvietimo į valstybės nefinansuojamas vietas.

Stojančiojo duomenys

Identifikacinė informacija

Kontaktinė informacija

Išsilavinimo informacija

Papildoma informacija

Stojančiojo prašymas

Užpildytas prašymas

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:27:36 | Nuoroda
turek_beda rašė:
turek_beda rašė:
doshaburi rašė:

Čia lamos pagrindiniame prašymo puslapyje:

Kvietimai dėl valstybės nefinansuojamų vietų dėl pastebėtų klaidų perskaičiuojami iš naujo. Gavusieji kvietimus į šias vietas neskubėkite pasirašyti studijų sutarčių. Po kelių valandų Jums bus pateikta patikslinta kvietimo į valstybės nefinansuojamas vietas.

Tikiuosi, kam nors ši informacija pagelbės :)

 OMG DAR TURIU VILCIU SU 18.08 ISTOT I EKONOMIKA VF ! :D

 OKAY db tik pastebejau, kad neskalndumai del valstybes nefinansuojamu :D

 Hei, sėkmės tau :) nežinau, kaip čia šitą informaciją suprast reiktų (tiesiogiai, kad lama susimovė ir kad kai kurie žmonės, patekę į vnf, turėjo patekti į vf ar kad yra kažkokių netikslumų šiaip).

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:34:26 | Nuoroda

VU politikos mokslai 20.22

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:35:05 | Nuoroda
Rūkas rašė:

AŠ:))

 Vf ar vnf? :)