Vartotojo cubama pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-22 20:44:06 | Nuoroda

 19,52 2 nr., bet pirmo numerio, esu įsitikinus, jog neįvykdysiu.

 

Žinutė parašyta: 2011-07-22 20:55:00 | Nuoroda

 Nijolės Letukienės ir Jono Gineikos "Istorija. Politologija" 30lt

"Visuotinės istorijos atlasas mokykloms" 10lt

Tikrai geros būklės.

Kaunas, Vilnius

Žinutė parašyta: 2011-07-27 17:31:59 | Nuoroda

 Aš irrrrr! Jau pasirašėt sutartis? Aš ryt važiuosiu

Žinutė parašyta: 2011-07-28 00:27:43 | Nuoroda

 VU žurnalistika 19,52 

Žinutė parašyta: 2012-07-15 20:09:02 | Nuoroda

 Sveiki! Aš ir jungiuos prie šių metų istorikų. :)) Dėl balo esu rami, tikrai įstosiu. O abejojantiems dėl perspektyvų, mano nuomone, geriausia perspektyva - noras, užsidegimas studijuot. Nieko nevertos tos studijos, į kurias stoji, nes neva baigęs - darbą gausi. Koks darbas tik su diplomu? Reikia praktikos, tobulėjimo, tuomet atsiras ir darbas. :) Antra, didžioji dauguma stojančiųjų - ką tik baigę mokyklas, retai kada pas juos būna tvirti ateities planai, o po metų, kitų dažnai ir apsiverčia kojom. Ir treeečia. ;D Pavyzdžiui aš stoju, tikrai nežinodama, ką veiksiu, baigusi studijas. Galbūt ir pasuksiu akademinės karjeros keliu, bet kol kas neplanuoju. Pirmiausia į istoriją stoju dėl išsilavinimo, jaučiu, kad man tai patinka, o ir buvau užlėkus į kelias pirmakursių paskaitas. :)) Gaila tik, kad fuxuose neišeis dalyvaut :(

Žinutė parašyta: 2012-07-24 21:30:37 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:

Rugpjūčio 2 pusėj. O detalesnę info ir dar dar daugiau suteiks kuratoriai priėmimų metu :D  

 Tik žinai, dabar atsirado sutarties patvirtininimas/pasirašymas elektroniniu būdu, neatvykstant į VU, tai kuratoriai tik dalį savo "vaikų" sutiks per priėmimus. :)) Bet still, ne akmens amžius - susisieks, praneš. Beje, pernai tai jau sutarčių pasirašymo metu buvo paskelbta registracija į fuxų stovyklą (komfake), gal ir pas istorikus panašiai bus, pažiūrėsim. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-26 19:31:33 | Nuoroda
Dei rašė:

 Sveiki :) Planuoju studijuoti istoriją, pirmus tris numerius rašiau VU Istorija. Labiausiai norėčiau įstoti vf, tačiau pastebėjau, kad šiemet labai aukšti stojančiųjų balai, todėl imu abėjoti ar su 19,46 pavyks įstoti nemokamai pirmu turu 

 :D Suprantu nerimą, bet c'mon, minimalus balas nepakils dviem balais. Juolab, dažniausiai savo balais pasigiria turintieji geriausius. Sveikinu įstojus į VF.

Žinutė parašyta: 2012-07-26 19:51:20 | Nuoroda

 Pagal pernykštį scenarijų, turėtų po vidurnakčio naktį būt. :))

Žinutė parašyta: 2012-07-27 00:37:09 | Nuoroda

 Irgi!

Žinutė parašyta: 2012-07-27 14:48:10 | Nuoroda
million_dollar_man rašė:

 Dar vienas klausimas. VU svetaineje ir LAMA BPO nurodyti skirtingi imokos kodai registracijos mokescio mokejimo. Tai reiskia bet kuriuo gali moketi? ar kaip suprast?

 Tai kad tas pats. Bent jau sąskaitos numeris tikrai tas pats, tad nemanau, kad bus kažkokių problemų. :)
Ką tik patvirtinau internetu sutartį, tikiuos, viskas gerai!

Žinutė parašyta: 2012-07-27 15:46:00 | Nuoroda
million_dollar_man rašė:
cubama rašė:
million_dollar_man rašė:

 Dar vienas klausimas. VU svetaineje ir LAMA BPO nurodyti skirtingi imokos kodai registracijos mokescio mokejimo. Tai reiskia bet kuriuo gali moketi? ar kaip suprast?

 Tai kad tas pats. Bent jau sąskaitos numeris tikrai tas pats, tad nemanau, kad bus kažkokių problemų. :)
Ką tik patvirtinau internetu sutartį, tikiuos, viskas gerai!

 

www.freeimagehosting.net/dohxq Skiriasi imokos kodai paziurek cia.  Mokesiu su tuo lamos kvitu ir turi but gerai.

 

 

 Aišku. Aš mokėjau pagal rekvizitus, pateikiamus vu.lt, irgi viskas ok. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 19:20:11 | Nuoroda
slepiuosi rašė:
Kodelciukas rašė:

Ar kartais muitines g. pasiraso ne  KHF busimi studentai? Galima visiems?

Kaip suprantu visiems :-/ pažiūrėk čia ---> www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/Atmintine_I_pakopa_elektronine_zemelapis.pdf.

 Taigi rašo VU KHF studentams. Muitinės g. Kaune - KHF studentams, Saulėteky - visiems kitiems. :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 23:28:04 | Nuoroda
Jovaris rašė:

 sveiki, prisiregistravau per "slepiuosi" nuoradą, kaip reikėtų pateikti dokumentus dėl šeimos padėties ir gyvenamosios vietos nevažiuojant į Vilnių?

 Paštu.