Vartotojo Sandrau pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-26 02:26:54 | Nuoroda

 Ieškau tų, kurie įstojo šiais metais :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 02:54:33 | Nuoroda

 Jei teisingai supratau, tai, jei dabar pasirašai sutartį dėl vnf vietos, tada gali dalyvaut 2etape ir pretenduot į vf, o jei pasirašai sutartį vf, tai gali pretenduot tik į vnf. Ir tik į 1-3 vietas prašyme.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 12:59:22 | Nuoroda

man dar būtų labai įdomu sužinoti, kodėl stojot į šią specialybę? kodėl ji jus traukia?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 13:06:41 | Nuoroda

įstojau į vk..

Žinutė parašyta: 2011-07-26 13:10:44 | Nuoroda

5 vietoj buvo, balas 19,12

Žinutė parašyta: 2011-07-26 23:08:16 | Nuoroda

 Jums leidžia sukeisti pasirinkimų vietas?
Man tai rašo "Visi pirmo etapo pageidavimai jau yra antro etapo prašyme", o kai paspaudžiu "Išsaugoti ir tęsti", tada rodo "Jūsų pageidavimų sąrašas yra tuščias. Pareikšti savo pageidavimus galite skyriuje „Prašymas“"...

Žinutė parašyta: 2011-07-26 23:09:49 | Nuoroda

 Aš atsisakysiu, tai jau ko gero nebūsim :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 23:49:19 | Nuoroda

 Teisybė, pavyzdžiui aš atsisakysiu, tai jau viena yra :D chi chi

Žinutė parašyta: 2011-07-26 23:50:12 | Nuoroda
karlas rašė:

man irgi tokia pat nesamone,vtf?:D 

 eii, o kaip kitiem? išeina 2etapo prašymą pildyt?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 23:59:18 | Nuoroda
pauliukaz rašė:
Sandrau rašė:
karlas rašė:

man irgi tokia pat nesamone,vtf?:D 

 eii, o kaip kitiem? išeina 2etapo prašymą pildyt?

 Taip iseina , turi rinktis is 1 etapo saraso savo :]

 tai, vadinasi, reiks skųstis :((

Žinutė parašyta: 2011-07-27 00:00:30 | Nuoroda
pauliukaz rašė:
WakeYourDreams rašė:

Sveiki,būsimieji studentai. Gal kas nors suprantat apie tą antrąjį etapą daugiau,norėčiau šiek tiek pagalbos. Gavau vf vietą kolegijoje. Ir jeigu dalyvaučiau antrame etape ar man ta vf vieta kolegijoje liktų ar aš ją prarasčiau? Jei prarasčiau tai kokie šansai man ją vėl per naujo gauti? 

 Mane kamuoja ta pati beda :|

 

 Na, jei nepasirašot dabar sutarties, vadinasi, atsisakot vietos ir ją siūlys kitiem antram etape :) Bet jeigu priėmi pasiūlymą, tai vistiek gali antram dalyvaut, tik į vnf vietas.

Žinutė parašyta: 2011-07-27 00:07:14 | Nuoroda
Haslem rašė:

žiūrėkit.... aš įstojau į mokamą, bet antram ture norėčiau pasivaržyt dėl kitos mokamos.

kadangi aš užpildęs prašymą stot jau negalėčiau bandyt kautis dėl kitos mokamos tai turbūt jo dar nepildysiu.

bet tarkim... man tos kitos mokamos gauti nepasiseka. tai logiškai mąstant aš turėčiau vėl įstoti į tą kurios atsisakiau nes jau buvau pakviestas ir jau pirmą sykį pralenkiau ten norinčius.
 

PAGRĮSKIT ARBA PANEIKIT. AČIŪ.

 Tai gali priimt šitą mokamą ir varžytis dėl kitos, tik paskui reiks nutraukt sutartį, jei kitur įstosi.

O antram tai gali atsitikt ir taip, kad atsiras norinčių su aukštesniais balais, nes neįstojo, kur norėjo arba persigalvojo. (cituoju iš lamos "Antrojo etapo pasirinkimas stojančiajam susijęs su rizika, nes kitų stojančiųjų pasirinkimų korekcijos gali labai paveikti jo galimybes įstoti")

Čia dar reiktų išsiaiškint, ar siūlo tą vietą antrą kart, jei jos atsisakai..

Žinutė parašyta: 2011-07-27 00:07:56 | Nuoroda
Kris rašė:

sveiki, o jeigu per pirma tura gavau vf ir pasirasau, galiu PAPILDOMAM ture dalyvaut del kitos vf specialybes? 

 ne, tik dėl vnf

Žinutė parašyta: 2011-07-27 00:09:19 | Nuoroda
WakeYourDreams rašė:
Sandrau rašė:
pauliukaz rašė:
WakeYourDreams rašė:

Sveiki,būsimieji studentai. Gal kas nors suprantat apie tą antrąjį etapą daugiau,norėčiau šiek tiek pagalbos. Gavau vf vietą kolegijoje. Ir jeigu dalyvaučiau antrame etape ar man ta vf vieta kolegijoje liktų ar aš ją prarasčiau? Jei prarasčiau tai kokie šansai man ją vėl per naujo gauti? 

 Mane kamuoja ta pati beda :|

 

 Na, jei nepasirašot dabar sutarties, vadinasi, atsisakot vietos ir ją siūlys kitiem antram etape :) Bet jeigu priėmi pasiūlymą, tai vistiek gali antram dalyvaut, tik į vnf vietas.

 Na taip,bet jeigu aš atisakau dabar pasiūlytos vf vietos ar nereiškia,kad blogiausiu atveju antrąjame etape aš tą pačią vf vietą vėl gausiu? Ar ji tikrai bus pasiūlyta kitam žmogui?

 aišku, kad siūlys kitam, bet neaišku, ar tas kitas sutiks :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 00:10:19 | Nuoroda
Kris rašė:
Sandrau rašė:
Kris rašė:

sveiki, o jeigu per pirma tura gavau vf ir pasirasau, galiu PAPILDOMAM ture dalyvaut del kitos vf specialybes? 

 ne, tik dėl vnf

 ne, antram ture negaliu del vf, bet  papildomam negi irgi nebegaliu, keista..

Uoj, papildomam, atsiprašau :) nežinau, kaip su papildomu

Žinutė parašyta: 2011-07-27 00:12:39 | Nuoroda
alada rašė:

 ???????

 Diagrama yra lamos tinklapy, kai prisijungi su savo numeriu kairėje pusėje nuoroda "diagramos"

Žinutė parašyta: 2011-07-27 00:13:46 | Nuoroda
pauliukaz rašė:

Gi nesamone, nes tu antram etape gali keisti tik eiliskuma, vf ar vnf negali keisti :) Taigi jei nekeiti negali uzrases vf istoti i vnf. Cia butu nelogiska, manau vel is naujo del tos vietos bus konkuruojama :)

 

 Taip, bet kai kurie iš kart rašė ir vf ir vnf.:)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 00:23:27 | Nuoroda
Haslem rašė:

bet žiūrėk, Sandra:

Jei pasirašėte valstybės nefinansuojamų vietų studijų sutartį ir, jeigu pirmojo etapo metu negavote pasiūlymo studijuoti 1–3 pageidavimais valstybės finansuojamoje studijų vietoje, antrajame priėmimo etape galite dalyvauti dėl valstybės finansuojamų studijų vietų.

Čia iš lamos...

Tai ar tikrai aš sudaręs sutartį galiu bandyt ir vėl stot į vnf?? :(

 Na, tai čia rašo, kad "antrajame priėmimo etape galite dalyvauti dėl valstybės finansuojamų studijų vietų". Tai, matyt, ir dėl vnf gali konkuruot. Šiaip čia yra ŠAKĖS, nes kuo daugiau skaitau, tuo labiau nieko nesuprantu.

SIŪLAU nuvažiuot ten, kur įstojai ir išsiaiškint, kas bus, jei pasirašysi, kas jei ne... Aš irgi taip darysiu, nes labai čia nekonkretu... 

 

Žinutė parašyta: 2011-07-27 11:48:49 | Nuoroda
Ligituulis rašė:
Sandrau rašė:

 Teisybė, pavyzdžiui aš atsisakysiu, tai jau viena yra :D chi chi

 o ko žadi atsisakyt? ;D

 Kultūros vadybos vf, Vilniaus kolegijoj :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 18:11:43 | Nuoroda

 Sveiki, šiandien buvau lamos punkte tai gal kam pravers.

Yra taip, kad jei pasirašai sutartį su vf, antram etape gali konkuruot tik dėl vnf vietų. O jei pasirašai sutartį su vnf, antrame etape gali konkuruot tik dėl vf. O tos vietos su kuriom nepasirašai sutarties antram etape yra siūlomos kitiems. Galimybė, kad jums pasiūlys tą pačią vietą yra, bet negarantuota.