Vartotojo Monika B. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:33:12 | Nuoroda

Sveiki :) As taip pat istojau i Lietuviu filologija ir svedu kalba. siandien padaviau dokumentus. Truputi jaudinuosi, nes esu ten viena :D butu gerai susirasti draugu :( kur planuojat gyvent? Bute ar bendrabuty? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:51:01 | Nuoroda

Sveiki, as taip pat istojau i lietuviu filologija ir svedu kalba, butu malonu susipazinti, nes esu visiskai viena, nieko nepazystu, truputi baisoka :(

Žinutė parašyta: 2011-07-26 17:29:43 | Nuoroda
kamile.V rašė:
Monika B. rašė:

Sveiki, as taip pat istojau i lietuviu filologija ir svedu kalba, butu malonu susipazinti, nes esu visiskai viena, nieko nepazystu, truputi baisoka :(

 baisoka ne tau vienai :) As irgi viena atvyksiu studijuoti , esu kaip pirstas minu lauke, tad daugiau drasos viskas bus gerai :)

 butu malonu susipazinti :) kazin ku žr daugiau busimu kursioku... Gal kas noretu kartu nuomotis dvieju kambariu buta.... Kad ir nepzystami jug susipazinsim :)

Žinutė parašyta: 2011-07-28 11:21:20 | Nuoroda
Severius Ross rašė:

Nėr ko jaudintis. Viskas bus gerai. ;-) Aš tai bute gyvensiu tikriausiai, draugė viena, irgi įstojus į šias studijas, žada bendrabuty gyvent. :-) Kaip nusiteikimas? :-)

 Idomu, visai laikiu kai prasides studijos, manau bus idomu, nes esu patenkinta sia specialybe bent jau kol kas :D o kaip del stovyklos? :)  ar zadat eiti? butu gerai susizinoti tada galetume visi susitikti nebutu taip baisu kaip vienam :D

Žinutė parašyta: 2011-07-31 12:38:42 | Nuoroda

as taip pat nieko nepazystu :) bet manau del to ir verta vaziuoti i stovykla, kad susipazintume :P visgi 4 metus busime kursiokai :D

Žinutė parašyta: 2011-08-19 00:09:17 | Nuoroda

o kur atsvesim Rugsejo 1-aja? :DD