Vartotojo eimonte pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-08-13 11:29:04 | Nuoroda

Ar tikrai gali buti kambarys be lovos? juk mokam uz tai pinigus.. tik pabando mano kambaryje jos nebuti, gales man is kur nori atitempti.. as jau tikrai nezadu naujos pirktis ar 200km temptis is namu.. :DD Beje, gal kas zino daugiau apie malunininku 4? :)

Žinutė parašyta: 2011-08-13 11:30:15 | Nuoroda

O kada planuojat susimoketi ta uzstata? as tai turbut jau pirmadieni nupedinsiu iki kioskelio ir susimokesiu.. :D

Žinutė parašyta: 2011-08-18 09:30:10 | Nuoroda

Ka jus planuojat per rugsejo 1-aja? dalyvauti nuo pat 10 val ar tik fakultete? :)

Žinutė parašyta: 2011-08-18 09:33:10 | Nuoroda

O kaip malunininku barake su internetu? Nes girdejau, kad vieni ir zebra belaidi naudoja, kam netraukia jis tai vadafona, kuris smarkiai nuskausmina pinigine ;D o dar lyg girdejau, kad ir pacio barako kazkoks internetas yra.. tai kaip is tikro ten viskas? :)

Žinutė parašyta: 2011-08-19 20:52:16 | Nuoroda
Madmuazel rašė:
eimonte rašė:

O kaip malunininku barake su internetu? Nes girdejau, kad vieni ir zebra belaidi naudoja, kam netraukia jis tai vadafona, kuris smarkiai nuskausmina pinigine ;D o dar lyg girdejau, kad ir pacio barako kazkoks internetas yra.. tai kaip is tikro ten viskas? :)

Yra Malūnininkuose meškanetas, bet jis toks labai nepatikimas (veikia-neveikia), be to, jei neklystu, ne visuose kambariuose traukia. Kita vertus, kas internetui nenori pinigų papildomai išleist, tai naudoja barakinį ir nieko, gyvena...:)

Aš ir kambariokė turim zebra belaidį. Dviems metams sutartis, visai apsimoka...:)

 Vat mane labiausiai ir domina zebra belaidis, nes jis man menesiui atseitu tik 11 lt :D Bet vat girdejau kad ir jis nevisuose kambariuose traukia.. ar cia tiesa? beje, kiek tas barakinis internetas kainuoja men? :)

Žinutė parašyta: 2011-08-20 09:21:02 | Nuoroda
Madmuazel rašė:
eimonte rašė:
Madmuazel rašė:
eimonte rašė:

O kaip malunininku barake su internetu? Nes girdejau, kad vieni ir zebra belaidi naudoja, kam netraukia jis tai vadafona, kuris smarkiai nuskausmina pinigine ;D o dar lyg girdejau, kad ir pacio barako kazkoks internetas yra.. tai kaip is tikro ten viskas? :)

Yra Malūnininkuose meškanetas, bet jis toks labai nepatikimas (veikia-neveikia), be to, jei neklystu, ne visuose kambariuose traukia. Kita vertus, kas internetui nenori pinigų papildomai išleist, tai naudoja barakinį ir nieko, gyvena...:)

Aš ir kambariokė turim zebra belaidį. Dviems metams sutartis, visai apsimoka...:)

 Vat mane labiausiai ir domina zebra belaidis, nes jis man menesiui atseitu tik 11 lt :D Bet vat girdejau kad ir jis nevisuose kambariuose traukia.. ar cia tiesa? beje, kiek tas barakinis internetas kainuoja men?

Manau, zebros vyrai padaro viską, kad Tave pasiektų jų internetas ;D Barako interneto kainų nežinau:)

 Vadinasi galiu drasiai pries isvarant i baraka uzsisakyti zebra belaidi ir iskart susivedus kodukus dziaugtis internetu. :D o dar kiek maciau ir univere jis yra, tai irgi galesiu karts nuo karto pasinaudoti. :D

Žinutė parašyta: 2011-08-20 14:25:44 | Nuoroda
Tinker-bell rašė:

Galit gal įmest čia tą pasiūlymą belaidžio zebros už 11lt/mėn?

 Kadangi tevai yra zebra vartotojai tai men tik 11lt internetas.zebra.lt/node/61

Žinutė parašyta: 2011-08-20 14:29:20 | Nuoroda
Madmuazel rašė:
eimonte rašė:
Madmuazel rašė:
eimonte rašė:
Madmuazel rašė:
eimonte rašė:

O kaip malunininku barake su internetu? Nes girdejau, kad vieni ir zebra belaidi naudoja, kam netraukia jis tai vadafona, kuris smarkiai nuskausmina pinigine ;D o dar lyg girdejau, kad ir pacio barako kazkoks internetas yra.. tai kaip is tikro ten viskas? :)

Yra Malūnininkuose meškanetas, bet jis toks labai nepatikimas (veikia-neveikia), be to, jei neklystu, ne visuose kambariuose traukia. Kita vertus, kas internetui nenori pinigų papildomai išleist, tai naudoja barakinį ir nieko, gyvena...:)

Aš ir kambariokė turim zebra belaidį. Dviems metams sutartis, visai apsimoka...:)

 Vat mane labiausiai ir domina zebra belaidis, nes jis man menesiui atseitu tik 11 lt :D Bet vat girdejau kad ir jis nevisuose kambariuose traukia.. ar cia tiesa? beje, kiek tas barakinis internetas kainuoja men?

Manau, zebros vyrai padaro viską, kad Tave pasiektų jų internetas ;D Barako interneto kainų nežinau:)

 Vadinasi galiu drasiai pries isvarant i baraka uzsisakyti zebra belaidi ir iskart susivedus kodukus dziaugtis internetu. :D o dar kiek maciau ir univere jis yra, tai irgi galesiu karts nuo karto pasinaudoti. :D

 Tu geriau atvažiuok, įsikurk ir tada nueik į TEO. Ten sutark sutartį ir su duona ir druska lauk Zebro vyrų. Tada jie atveš Tau modemą, laidukų ten pajunginės koridoriais ir VA TADA jau galėsi šėlt internete ;D

 

 Aaa.. Tai pas tave ne zebra belaidis, o tik modemas, kuris padaro intika belaidziu, toki as manuos turiu... O as sneku apie tikrai belaidi interneta, kur net modemu ir visokiu laidu nereikia.. :) Gal zinai kaip situacija su juo? :)

Žinutė parašyta: 2011-08-22 08:55:16 | Nuoroda

Gal kas zino, kada atsiras tvarkarasciai? nes jau gana idomu, kurios savaites dienos labiausiai nekesiu, neskaitant pirmadienio ;DD

Žinutė parašyta: 2011-08-22 08:58:04 | Nuoroda
R.R. rašė:
Ievasita rašė:
Gintare... rašė:
Ievasita rašė:
eimonte rašė:

Ka jus planuojat per rugsejo 1-aja? dalyvauti nuo pat 10 val ar tik fakultete? :)

 Man irgi idomu kaip jus zadat daryti? as tai turbut tik i fakulteta nueisiu.. nuobodu turetu but nuo pat 10 klausytis visokiu sventiniu kalbu, jau mokykloj prisiklausiau :)

 As taip pat tikriausiai tik i fakulteta nueisiu, tai ten jau vieniems 14val kitiems 14.30val reiktu but? :)

 agam, kokiam fakultete mokysies?

 aš taip pat galvoju tik į savo fakultetą nueiti :)

 As irgi tik i fakulteta speju eisiu, nes tiek laiko prastovet besiklausant sventiniu kalbu, tai tikrai ne man.. ;D

Žinutė parašyta: 2011-08-24 09:49:23 | Nuoroda
Wish rašė:

 Sveiki KU studentai.. :)) turiu informacijos dėl LSP. Kadangi pati neištvėriau jau, nusprendžiau parašyti koordinatoriui. Taigi, žmogus pats nervinasi, stengiasi, dirba ir tikisi, kad jau ketvirtadienį visi galėsime daryti tolimesnius žingselius studento pažymėjimo link..

 Gaila, kad taip nusitempe LSP gamyba iki rugsejo..;/ O dar kadangi naujos gamybos jie bus, tai reikia nusiteikti, kad ir pagaminimas gali uztrukti ilgiau...

Žinutė parašyta: 2011-08-24 09:50:09 | Nuoroda

O gal kas zino kaip situacija su tvarkarasciais? kada jie pasirodys? :)

Žinutė parašyta: 2011-08-25 09:07:38 | Nuoroda

Pradejau krautis po truputi daiktus ir man pasidare neaisku ar kambariuose yra kokios spintos? nes kiek zinau daugumoje bendrabuciu jos buna kambariuose, o kaip malunininku g bendrabutyje?

Žinutė parašyta: 2011-09-03 01:33:42 | Nuoroda

manau, kad is tavo isvardintu perspektyviausia, bet ir daugiausia pasiaukojimo reikalaujanti specialybe yra medicina. Gyvenime nesu sutikus nieko, kas tikrai labai skustusi, jog pabaiges sias studijas neranda darbo metus ar daugiau.. Bet as pati asmeniskai jos nesirinkau, nes siai specialybei manau daugiau reikia atsidavimo, tiesiog gyventi tuo, jei nori buti tikrai super specialystas.. O is tavo pasisakymo galima suprasti, kad tos ugneles siai specialybei labai dideles neturi.. Ir siaip dar turi laiko ir manau tikrai pats apsispresi, kas tau geriausia.. O jei iki pat egzaminu metysies, tai geriausias budas ramiai atrasti nisa, kurioje tu butum geriausias, tai metus nestudijuoti ir pabegti nuo rutinos, nuolat aplink esanciu zmoniu.. ar isvykti savanoriauti i uzsieni ar siaip pauzdarbiauti.. Bet geriausia palikti kazkoki laika sali, kad pamatytum, kaip kiti gyvena ir manau tikrai apsisprestum, kuo noretum buti. :) P.s. cia tik mano asmenine nuomone. :)