Vartotojo Saulens93 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-01 11:07:43 | Nuoroda

 Sveiki visi. Norėjau pasiteirauti ar yra galimybė baigus farmakotechniką išvažiuoti į ES šalis ir ten daryti karjerą? Lietuvoje jau kaip žinote nebėra išlyginamųjų farmakotechnikos studijų. 

Žinutė parašyta: 2012-07-01 19:40:24 | Nuoroda
pilks vilks rašė:
Saulens93 rašė:

 Sveiki visi. Norėjau pasiteirauti ar yra galimybė baigus farmakotechniką išvažiuoti į ES šalis ir ten daryti karjerą? Lietuvoje jau kaip žinote nebėra išlyginamųjų farmakotechnikos studijų. 

lsmuni.lt/lt/stojantiems/priemimo-taisykles/
Atsisiųsk failą "Priėmimo taisyklės 2012 m. (607KB) (atnaujinta 2012.06.27)."
Perskaityk 9 psl.
Šiemet priėmimas vykdomas. Kur jos turi dingti, kodėl?

 Aš tiek iš draugų girdėjau, tiek iš KK priėmėju el. paštu susirašinėjau. Žodžiu, mano norai buvo farmacija, nuleidau rankas ten įstoti, vėliau pagalvojau baigsiu Farmakotechnikos studijas ir šoksiu į univerą. Bus galima žinoma ir dabar taip daryti, bet univere mokysies tuos pačius 5m., kur vietoj to, jei ne Seimo pakeisti įstatymai po Farmakotechnikos mokytumeisi tik 3,5m.

Žinutė parašyta: 2012-07-02 12:42:35 | Nuoroda
pilks vilks rašė:
Saulens93 rašė:
pilks vilks rašė:
Saulens93 rašė:

 Sveiki visi. Norėjau pasiteirauti ar yra galimybė baigus farmakotechniką išvažiuoti į ES šalis ir ten daryti karjerą? Lietuvoje jau kaip žinote nebėra išlyginamųjų farmakotechnikos studijų. 

lsmuni.lt/lt/stojantiems/priemimo-taisykles/
Atsisiųsk failą "Priėmimo taisyklės 2012 m. (607KB) (atnaujinta 2012.06.27)."
Perskaityk 9 psl.
Šiemet priėmimas vykdomas. Kur jos turi dingti, kodėl?

 Aš tiek iš draugų girdėjau, tiek iš KK priėmėju el. paštu susirašinėjau. Žodžiu, mano norai buvo farmacija, nuleidau rankas ten įstoti, vėliau pagalvojau baigsiu Farmakotechnikos studijas ir šoksiu į univerą. Bus galima žinoma ir dabar taip daryti, bet univere mokysies tuos pačius 5m., kur vietoj to, jei ne Seimo pakeisti įstatymai po Farmakotechnikos mokytumeisi tik 3,5m.

3 kolegijoj ir dar 5 univere vėl?! Nu ****. Tada jau geriau daryt gap year ir perlaiknėt, nes gaunasi, kad išmesti tie metai kolegijoj, jei vėl univere 5 reikia. Žoooodžiu.

 Cia pz pz yra tvarkelė. Neysivaizduoju, jaučiu reikia pamiršt farmacija ir sokti į kolegiją Odontologinę priežiūrą KK. :) Ką manot apie šią profesiją ? :P

Žinutė parašyta: 2012-07-02 12:53:00 | Nuoroda
Saulens93 rašė:
pilks vilks rašė:
Saulens93 rašė:
pilks vilks rašė:
Saulens93 rašė:

 Sveiki visi. Norėjau pasiteirauti ar yra galimybė baigus farmakotechniką išvažiuoti į ES šalis ir ten daryti karjerą? Lietuvoje jau kaip žinote nebėra išlyginamųjų farmakotechnikos studijų. 

lsmuni.lt/lt/stojantiems/priemimo-taisykles/
Atsisiųsk failą "Priėmimo taisyklės 2012 m. (607KB) (atnaujinta 2012.06.27)."
Perskaityk 9 psl.
Šiemet priėmimas vykdomas. Kur jos turi dingti, kodėl?

 Aš tiek iš draugų girdėjau, tiek iš KK priėmėju el. paštu susirašinėjau. Žodžiu, mano norai buvo farmacija, nuleidau rankas ten įstoti, vėliau pagalvojau baigsiu Farmakotechnikos studijas ir šoksiu į univerą. Bus galima žinoma ir dabar taip daryti, bet univere mokysies tuos pačius 5m., kur vietoj to, jei ne Seimo pakeisti įstatymai po Farmakotechnikos mokytumeisi tik 3,5m.

3 kolegijoj ir dar 5 univere vėl?! Nu ****. Tada jau geriau daryt gap year ir perlaiknėt, nes gaunasi, kad išmesti tie metai kolegijoj, jei vėl univere 5 reikia. Žoooodžiu.

 Cia pz pz yra tvarkelė. Neysivaizduoju, jaučiu reikia pamiršt farmacija ir sokti į kolegiją Odontologinę priežiūrą KK. :) Ką manot apie šią profesiją ? :P

 Bet jūs man pasakykit, kas per š....das? Kauno kolegijos priėmėjai (jeigu galima taip pasakyti) patys parašė, kad išlyginamųjų studijų baigus Farmakotechniką KK nebėra. O pagal LSMU , kaip rašė PILKS VILKS viskas tebėra ir jokių čia neaiškumų PAGAL JUOS. Aš nebesuprantu, tai kuo tikėti?

Žinutė parašyta: 2012-07-02 12:53:02 | Nuoroda
Saulens93 rašė:
pilks vilks rašė:
Saulens93 rašė:
pilks vilks rašė:
Saulens93 rašė:

 Sveiki visi. Norėjau pasiteirauti ar yra galimybė baigus farmakotechniką išvažiuoti į ES šalis ir ten daryti karjerą? Lietuvoje jau kaip žinote nebėra išlyginamųjų farmakotechnikos studijų. 

lsmuni.lt/lt/stojantiems/priemimo-taisykles/
Atsisiųsk failą "Priėmimo taisyklės 2012 m. (607KB) (atnaujinta 2012.06.27)."
Perskaityk 9 psl.
Šiemet priėmimas vykdomas. Kur jos turi dingti, kodėl?

 Aš tiek iš draugų girdėjau, tiek iš KK priėmėju el. paštu susirašinėjau. Žodžiu, mano norai buvo farmacija, nuleidau rankas ten įstoti, vėliau pagalvojau baigsiu Farmakotechnikos studijas ir šoksiu į univerą. Bus galima žinoma ir dabar taip daryti, bet univere mokysies tuos pačius 5m., kur vietoj to, jei ne Seimo pakeisti įstatymai po Farmakotechnikos mokytumeisi tik 3,5m.

3 kolegijoj ir dar 5 univere vėl?! Nu ****. Tada jau geriau daryt gap year ir perlaiknėt, nes gaunasi, kad išmesti tie metai kolegijoj, jei vėl univere 5 reikia. Žoooodžiu.

 Cia pz pz yra tvarkelė. Neysivaizduoju, jaučiu reikia pamiršt farmacija ir sokti į kolegiją Odontologinę priežiūrą KK. :) Ką manot apie šią profesiją ? :P

 Bet jūs man pasakykit, kas per š....das? Kauno kolegijos priėmėjai (jeigu galima taip pasakyti) patys parašė, kad išlyginamųjų studijų baigus Farmakotechniką KK nebėra. O pagal LSMU , kaip rašė PILKS VILKS viskas tebėra ir jokių čia neaiškumų PAGAL JUOS. Aš nebesuprantu, tai kuo tikėti?

Žinutė parašyta: 2012-07-03 10:55:03 | Nuoroda
pilks vilks rašė:

Sveiki,

 

Pirmiausia – LSMU kaip ir kiekvienais metais šiemet priima farmakotechnikus.

Antra – tai nėra išlyginamosios studijos, nes jos nieko “neišlygina”, o tai yra magistro studijų programa, kurioje užskaitomi kai kurie kolegijoje studijuotų dalykai (bent iš dalies).

 

Trečia - pagal galiojančias nuostatas (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Senato 2011m. gegužės 27d. nutarimas Nr.9-08):

 

STUDIJŲ REZULTATŲ ĮSKAITYMO LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETE TVARKA

1. Studijų rezultatai Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) įskaitomi Senato nustatyta tvarka, parengta vadovaujantis Švietimo ir mokslo ministro 2003 m. lapkričio 12 d. įsakymu Nr. ISAK-1603 “Dėl studijų rezultatų įskaitymo tvarkos” ir 2006 m. liepos 11 d. įsakymu Nr. ISAK-1463 „Dėl švietimo ir mokslo ministro 2003 m. lapkričio 12 d. įsakymo Nr. ISAK-1603 „ Dėl studijų rezultatų įskaitymo tvarkos“ pakeitimo“.

2. Studijų rezultatų įskaitymo tvarka (toliau – įskaitymo tvarka) nustato Lietuvos aukštosiose mokyklose ar užsienio valstybių aukštosiose mokyklose asmens pasiektų studijų rezultatų (toliau – studijų rezultatai) įskaitymo LSMU principus ir jų įforminimo tvarką.

3. Įskaitymo tvarka taikoma asmenims, baigusiems, studijavusiems ar studijuojantiems Lietuvos ar užsienio valstybių aukštosiose mokyklose pagal aukštojo mokslo studijų programas ir norintiems tęsti studijas įskaitant jų pasiektus studijų rezultatus pagal tas pačias arba kitas koleginių, universitetinių pirmosios bei antrosios (magistrantūros) pakopų arba vientisųjų studijų programas Lietuvos aukštosiose mokyklose.

 

Rekomenduotina perskaityti visa tvarką, pagal kurią kiekvienas norintis studijuoti priimamas Priėmimo komisijos, o jo studijuoti dalykai kitose aukštosiose mokyklose gali būti įskaityti ir gali būti keliamas į aukštesnį kursą. Taigi nebūtina studijuoti nuo pirmo kurso, jei studijos kitose aukštosiose mokyklose buvo sėkmingos.

 

Taigi galimybių įgyti farmacijos magistro kvalifikacinį laipsnį yra pakankamai daug.

 

Geros dienos,

 Dėkoju tau PILKS VILKS už pagalbą :)) Kaip pradedu suprasti, čia kaip ir visur LIETUVOJE - korupcija. Viskas dėl pinigų. Dabartiniai studentai, pernai įstoję į LSMU iš KK farmakotechnikos sako, kad mes nežinom tiesos. Įstatymas priimtas, kad jau 2016 m. jau viskas užlinks, bet sakė dėstytojai , tuo pačiu prof. Remigijus Žaliūnas patvirtinęs, kad egzistuoja tos studijos :))

Žinutė parašyta: 2012-07-09 16:36:37 | Nuoroda

 Labas visi. Ieškau pagalbos, kaip yra su tvarka LSMU o gal visur kitur .. Zodziu mano LAMA užpilytas y MEDICINA ir SLAUGA. Jeigu įstoju į slaugą ir po metų noriu perstot į medkę, reikia egzus perlaikyti? Na ta prasme su tais pačiais egzais tik po pirmo kurso slaugos? :))) Ačiūūū labai

Žinutė parašyta: 2012-07-13 12:41:51 | Nuoroda

 Sveiki visi. 

Niekur nerandu info dėl įstatymų pasikeitimo. Čia kažkuriais metais ketina padaryti taip, kad prieš apsilankant pas odontologą reikės aplankyti burnos higienistą, ta prasme bus privaloma. Gal kažkas galėtų plačiau apie tai? Ar čia tik buvo svarstoma? :)) Ačiū 

Žinutė parašyta: 2012-07-16 01:21:10 | Nuoroda

Kas šiemet galvot stoti į šią specialybę? Bus bendrakursiu? :))

Žinutė parašyta: 2012-07-19 23:13:40 | Nuoroda
daivux rašė:

tu bandysi stoti i vf ar vnf ? :)

 Vf . O tu? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-21 11:06:19 | Nuoroda
smmille rašė:

 su kokiais konkursiniais balais į vf stojat?

 Mano nedidelis 14,32 . Koks tavo ? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-21 11:07:18 | Nuoroda

 Tai niekas negali padėti? :D

Žinutė parašyta: 2012-07-25 17:16:51 | Nuoroda
daivux rašė:
Saulens93 rašė:
daivux rašė:

tu bandysi stoti i vf ar vnf ? :)

 Vf . O tu? :)

 į vnf su 15,5 :)

 Sakai neis į vf su tokiu? :)

 

Žinutė parašyta: 2012-07-25 17:17:18 | Nuoroda
smmille rašė:
Saulens93 rašė:
smmille rašė:

 su kokiais konkursiniais balais į vf stojat?

 Mano nedidelis 14,32 . Koks tavo ? :)

 mano 17,90,tačiau farmakotechniką tik 5 numeriu dabar palikau

 Jau man regis su tokiu drąsiai į farmaciją mokamą :)

Žinutė parašyta: 2012-07-25 17:32:07 | Nuoroda

 As kazkaip manau, kad paims visus norincius cia. Gi Kolegija čia + tai, kad priklauso nuo to, kiek stojančiųjų :))

Žinutė parašyta: 2012-07-29 10:21:23 | Nuoroda

Gal yra įstojusiųjų?  

Žinutė parašyta: 2012-07-29 10:23:37 | Nuoroda
kissiune_19 rašė:

Šiaip pirmą kartą apie tai  girdžiu :) bet galimas dalykas:D 

 Turbūt nieko nėra ir nebus :DD

Žinutė parašyta: 2012-07-29 23:09:36 | Nuoroda
Camille* rašė:

 labas, taip, įstojau aš 

 Tikriausiai būsim kursiokai :)

Žinutė parašyta: 2012-07-30 11:24:22 | Nuoroda
akvil3 rašė:

 istojau su 15,9 :) 

Aisku vnf? :))

Žinutė parašyta: 2012-07-31 19:20:42 | Nuoroda
Kornelija* rašė:

 Aš irgi čia įstojau šiemet:)

Šaunu ;) Koks kb? vf ar vnf?