Vartotojo Shlipsas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-10-11 17:24:37 | Nuoroda

Sveiki, gal yra žinančių ar galėčiau kaune ar vilniuje istoti i kolegija neakivaizdiniu mokymosi su lt valst ir istorijos egzaminais?ir kur? visur ieskoaju bet informacijos nelabai radau..Aciu..

Žinutė parašyta: 2012-02-26 11:18:51 | Nuoroda

sveiki visi,gal galetumet pasakyti, ar studijuojant ekonomika reikia daug matematikos ziniu?nes su matematika nera labai gerai tai..

Žinutė parašyta: 2013-10-29 18:10:14 | Nuoroda

Sveiki, norėjau pasiteirauti, ar yra galimybe perstoti į kitą universitetą ( panašią specialybę) ir , kad būtų galima tęsti studijas nuo antro kurso antro pusmečio, kad užskaitytu man visus kreditus.. girdėjau, kad įmanoma, jeigu sutampa daugmaž specialybės, bet vieni sako kad neįmanoma ,turiu laukti vasaros ir dalyvauti bendram priėmime ir tik tada, ir tik nuo pirmo kurso galėčiau tęsti ir .t.t p.s. studijuoju nefinansuojamoje vietoje.

Žinutė parašyta: 2013-10-30 10:48:30 | Nuoroda

Na taip man minėjo kaip teiravausi, kad turbūt užskaitytu daugeli dalyku ir ..t.t bet klausimas ar man nereikės sumokėti pinigų už likusius metus tam universitetui kurį žadu palikti ? nes sako kad negaliu imti ir išeiti, tada turiu sumokėti visus pinigus, nes yra pasirašyta sutartis, kad studijuosiu 4 metus..

Žinutė parašyta: 2013-10-30 23:54:09 | Nuoroda

O gal galit pasakyti jeigu mane priims ir galėsiu perstoti pvz studijuoti nuo antro kurso antro pusmecio ar ziures i mano vidurki vidurinio, to kur konkursinio balo kuris buvo pries stojant ar ziures dabar koki turiu vidurki universitete?? aciu

Žinutė parašyta: 2013-10-31 20:48:46 | Nuoroda
reaktantas rašė:

Prie ko čia ta vidurinė? Rotuos pagal mokymosi universitete vidurkį.

 Na, draugė metė univiera, ir vėliau stojo kitur, ir pagal vidurinį jai žiūrėjo atrodo, nes ji bendram priemime turejo dalyvauti..

Žinutė parašyta: 2013-11-01 09:54:56 | Nuoroda
reaktantas rašė:
Shlipsas rašė:
reaktantas rašė:

Prie ko čia ta vidurinė? Rotuos pagal mokymosi universitete vidurkį.

 Na, draugė metė univiera, ir vėliau stojo kitur, ir pagal vidurinį jai žiūrėjo atrodo, nes ji bendram priemime turejo dalyvauti..

Jeigu nori pereiti po trečiojo semestro, tai kokia kalba apie LAMA BPO? Ar jie jau ir žiemą pradėjo dirbti? Nemaniau, kad jie tokie juodadarbiai...

 Na taip Tu teisus,ačiū, ir dar klausimėlis, gal žinai, ar tiesa, jeigu pvz reikės ten man perlaikyti tris kokius dalykus, ar tiesa, kad nerėikės jų persilaikyt per šią rudens sesiją, o per pusę metu leis juos persilaikyt? nereikės labai greitai perlaikyt..?

Žinutė parašyta: 2013-11-01 18:47:48 | Nuoroda
reaktantas rašė:
Shlipsas rašė:
reaktantas rašė:
Shlipsas rašė:
reaktantas rašė:

Prie ko čia ta vidurinė? Rotuos pagal mokymosi universitete vidurkį.

 Na, draugė metė univiera, ir vėliau stojo kitur, ir pagal vidurinį jai žiūrėjo atrodo, nes ji bendram priemime turejo dalyvauti..

Jeigu nori pereiti po trečiojo semestro, tai kokia kalba apie LAMA BPO? Ar jie jau ir žiemą pradėjo dirbti? Nemaniau, kad jie tokie juodadarbiai...

 Na taip Tu teisus,ačiū, ir dar klausimėlis, gal žinai, ar tiesa, jeigu pvz reikės ten man perlaikyti tris kokius dalykus, ar tiesa, kad nerėikės jų persilaikyt per šią rudens sesiją, o per pusę metu leis juos persilaikyt? nereikės labai greitai perlaikyt..?

Labai daug kas priklauso nuo dekanato. Pavyzdžiui, man reikia atsiskaityti už du dalykus, bet jie abu skaitomi rudens semesto metu, tad išmėtė po vieną trečiame ir penktame semestruose. Manau, kad jeigu ten sėdi ne itin piktos ir ganėtinai draugiškos tetos, kurioms rūpi studentų gerovė, tai tikrai pavyks kaip nors suderinti šiuos dalykus taip, kad nenumirtum nuo lakstymo per 7-8 modulius, nors tai ir nebūtų labai jau pražūtingas dalykas.

 Supratau, dėkui, o kaip tavo nuomone, apsimoka perlaikinėt jeigu jau reikia kokius 3-4 perlaikyt? ar tada jau geriau likti savoj vietoj, o dar, kiek suprantu pačiam teko perstot jau panašiai, tai nebuvo po to keblumu ateity, kad vis tiek trūksta žinių ar pnš?

Žinutė parašyta: 2013-11-02 13:11:35 | Nuoroda

Medou, nesąmonės..    Dar norėjau paklaust, o ar įmanoma perstot man į vf? nors dabar esu mokamam? ar neįmanoma praktiškai, bet jeigu žiūrės į vidurkį dabartini tai reikia turėt gerą vidurkį ir viskas? o kaip su tais dalykais kurių neužskaitys, kaip tada jie žiūrės? lauks kol išsilaikysiu? bet tada kaip žinos ar į vf ar ne į vf?

Žinutė parašyta: 2015-01-29 16:52:30 | Nuoroda

Sveiki, dbr studijuoju 3 kurse, ir situacija tokia, ir  noriu mesti studijas, nes nesąmonės vyksta, ir tiek, bet nuo rudens planuoju stoti iš naujo nuo pirmo kurso į panašią specialybe.. tik klausimas ar man reikės per bendrą priėmimą stoti ir ar žiūrės į vidurinį kokius pažymius turėjau? viduriny baigiau 2012, dar galios? kažkaip girdėjau, kad jeigu panaši specialybė kažkiek prideda kad ir studijavai universitete ar čia gandai? gal galite apšviesti šioje situacijoje?

Žinutė parašyta: 2015-05-26 12:35:52 | Nuoroda

Sveiki visi, esu būsima vdu studentė , studijuosiu SMF..visai norėčiau su kuo nors susipažinti kurie galbūt irgi bus naujokai VDU arba tiesiog taip ieško draugų, bendraminčių..:)