Vartotojo aaagnÄ—.k pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-12-17 15:48:11 | Nuoroda

sveiki, jungiuosi prie jÅ«sų ir aš :) į skandinavus iš tiesų sunku papulti, kiek domÄ—jausi, kone 38 į vienÄ… vietÄ… pretenduoja- tikra loterija. Pati kitais metais bandysiu įstoti, bet greiÄiausiai rinksiuosi kaip gretutinÄ™- nuo 2pusmeÄio leidžia tai pasirinkti, todÄ—l manau, jog ir tai puiki alternavyta, be to, mokaisi kÄ… ir kiti, tik aišku, truputį mažiau :) 

Žinutė parašyta: 2011-12-17 15:50:46 | Nuoroda

www.skandinavistika.flf.vu.lt/lt/stojantiesiems/bakalauro/      

Žinutė parašyta: 2011-12-17 16:02:08 | Nuoroda

sveiki :) labai domina šios studijos, be to, norÄ—tųsi, jog atsilieptų studijuojantys, nes turiu daaaaugybÄ™ klausimų:)

Žinutė parašyta: 2012-03-24 15:52:01 | Nuoroda

labukÄ…,

aš taip pat svajoju apie lietuvių filologujÄ… VU. Facebook pagalba esu atradus studijuojanÄiuosius, ir , kaip jie man patarÄ—, reikia bÅ«t nusiteikus filologijos studijoms, nes be atsidavimo bus labai sunku :D 

Žinutė parašyta: 2012-03-24 15:55:35 | Nuoroda

jezusmarija, šitaip žiauriai ima dÄ—l gretutinių??

---- taip, vistik gretutinÄ—s nuo antro kurso :D

Žinutė parašyta: 2012-04-29 13:41:42 | Nuoroda

septyniems žmonÄ—ms baisiai pasiseks :D 

Žinutė parašyta: 2012-06-15 13:37:34 | Nuoroda

VU- lietuvių filologija. Jei atsirado bendraminÄių- atsiliepkit :)

Žinutė parašyta: 2012-06-18 14:02:21 | Nuoroda
VirginSli rašÄ—:
aaagnÄ—.k rašÄ—:

VU- lietuvių filologija. Jei atsirado bendraminÄių- atsiliepkit :)

 Planuoju ir aš ten pat. Pastaruoju metu dar susidomÄ—jau skandinavistikos studijomis, bet nemanau, kad ten pavyks įstot taigi liet. filologija lieka kaip ir pagrindiniu tikslu:)

 po pirmo semestro gali pasirinkt skandinavų kalbÄ… kaip gretutinÄ™ ir pradÄ—si mokytis nuo antro kurso- Äia bus mano tolimesnis Ä—jimas :D pamenu, aš ir svaigau apie skandinavų, bet aš grynai skandinavistikai "per kvaila" :D

Žinutė parašyta: 2012-06-24 23:53:07 | Nuoroda
FÄ—ja rašÄ—:

 Lietuvių filologijÄ…. (:

 gal į VU? :)

Žinutė parašyta: 2012-06-25 17:25:24 | Nuoroda

sveiki, filologai, glaudžiuosi prie jūsų :))

pasiskaiÄiau jÅ«sų žinutes apie skandinavistikÄ… kaip gretutinÄ™ studijų programÄ…. Aš pati apie šiÄ… alternatyvÄ… esu daug galvojus ir jau atakavus skandinavistikos dekanÄ—s (tiksliai nežinau kaip ji vadinasi:)) el.paštÄ… apie šÄ¯ pasirinkimÄ…- sakÄ—, jog stojimo pagrindÄ… sudaro motyvacinis pokalbis ir pan.

bet nejau tiek nedaug renkasi skandinavistikÄ… kaip gretutinÄ™,  nes danų specializacijos- 10 laisvų vietų, norvegų-3, o  švedų tik 2 ? O gal daugeliui tiesiog nepasiseka?

Žinutė parašyta: 2012-06-25 19:20:41 | Nuoroda

o ten, kaip suprantau, pats pasirenki kalbÄ… ir sakai- " Aš noriu išmokti daniškai!"

blemba, teks dar neįstojus sugalvot kalbą motyvaciniam pokalbiui :D

Žinutė parašyta: 2012-06-25 19:23:26 | Nuoroda

sveiki, mielieji:)

mane taip pat domina lietuvių filologija, tik jÄ… rinkausi VU dÄ—l gretutinių studijų. O kaip VDU su gretutinÄ—m studijom? SkaiÄiau apie jas, bet ne daug kÄ… ir supratau...

Žinutė parašyta: 2012-06-26 10:04:34 | Nuoroda
FÄ—ja rašÄ—:
aaagnÄ—.k rašÄ—:
FÄ—ja rašÄ—:

 Lietuvių filologijÄ…. (:

 gal į VU? :)

 Ne :) o Tu irgi į lietuvių, taip? Tik į VU bandysi? (:

 pirmu numeriu VU, antru -KU  lietuvių filologija ir suomių kalba. Ä® VU noriu dÄ—l skandinavistikos iš dalies ir šiaip man ten traukia :)) O tu kur ? VDU ar dar kur kitur?

Žinutė parašyta: 2012-06-26 22:24:41 | Nuoroda

su savo 84% prieš jus jauÄiuosi kaip nevykÄ—lÄ—, bet, po perkÅ«nÄ—liais, man ir tiek gerai :D

Žinutė parašyta: 2012-06-27 14:23:23 | Nuoroda
E.v.e.l.y.n rašÄ—:
aaagnÄ—.k rašÄ—:

su savo 84% prieš jus jauÄiuosi kaip nevykÄ—lÄ—, bet, po perkÅ«nÄ—liais, man ir tiek gerai :D

 Nesijausk taip, tikrai nesi nevykÄ—lÄ—. 84% nÄ—ra prastas rezultatas. ;)

 kai pamaÄiau, jog tiek surinkau, tokia didžiulÄ— laimÄ— visÄ… dienÄ… buvo :D

Žinutė parašyta: 2012-06-28 00:00:31 | Nuoroda

pabandysiu apie tai kažkÄ… paaiškint, nes ir paÄiÄ… vilioja gretutinÄ—s VU :D

žodžiu, tu gali prie savo pagrindinÄ—s studijų krypties pasirinkti ir gretutinÄ™- pasirinkti mokytis kitÄ… kalbÄ…(kaip supratau, taikysi į humanitarinÄ™ sritį). Stojimai į gretutines prasideda po pirmo semestro- galbÅ«t lankeisi VU filologijos tinklalapyje, ten viskas gražiai išdÄ—styta. Pedagogika, kaip gretutinÄ—, tikrai yra, todÄ—l manau, jog po pirmo semestro, kai vyks "didieji pasirinkimai" tau tikrai viskas bus aišku bei nereikÄ—s bijoti dÄ—l antrojo kurso :)

Žinutė parašyta: 2012-06-28 00:04:16 | Nuoroda
aaagnÄ—.k rašÄ—:

pabandysiu apie tai kažkÄ… paaiškint, nes ir paÄiÄ… vilioja gretutinÄ—s VU :D

žodžiu, tu gali prie savo pagrindinÄ—s studijų krypties pasirinkti ir gretutinÄ™- pasirinkti mokytis kitÄ… kalbÄ…(kaip supratau, taikysi į humanitarinÄ™ sritį). Stojimai į gretutines prasideda po pirmo semestro- galbÅ«t lankeisi VU filologijos tinklalapyje, ten viskas gražiai išdÄ—styta. Pedagogika, kaip gretutinÄ—, tikrai yra, todÄ—l manau, jog po pirmo semestro, kai vyks "didieji pasirinkimai" tau tikrai viskas bus aišku bei nereikÄ—s bijoti dÄ—l antrojo kurso :)

 blemba, ne taip perskaiÄiau:D

kiek man yra žinoma, taip nė neįmanoma, nes neužtektų tau kreditų.

Žinutė parašyta: 2012-06-28 00:10:29 | Nuoroda
funiefunie rašÄ—:

 O pabaigÄ™ plikÄ… lietuvių filologijÄ…, ar bus galima mokytoju kažin dirbti?

 kažin- reikalinga pedagogo kvalifikacija.

Žinutė parašyta: 2012-06-29 21:46:26 | Nuoroda

sveiki,

pastarosiomis savaitÄ—mis susidomÄ—jau rusų filologija Vilniaus universitete. Gal kas studijuoja šiÄ… programÄ…? Gal kas žino, kaip ten viskas vyksta, ar sunku? Mokykloje mokiausi rusų kalbos, gana neblogai sekÄ—si, tik savo rusišku skaitymu vis dar bjauriuosi :D

Žinutė parašyta: 2012-07-02 00:34:59 | Nuoroda

valstybÄ— finansuoja :) o šiaip jų kaina per 7000 lt