Vartotojo *Vaida* pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-05-14 18:36:52 | Nuoroda

 Jau po kelių dienų anglų egzaminas, labai jaudinatės, kaip jaučiatės? :)

Žinutė parašyta: 2012-05-15 15:54:27 | Nuoroda

 Šiandien parašėm 2011 pakartotinę sesiją, rytoj jau turėtų būti ištaisyta,  seniai buvom berašę, tikiuosi bus geresnis rezultatas nei ankščiau :)

Žinutė parašyta: 2012-06-25 12:01:33 | Nuoroda

 Sveiki, gal yra kas studijuoja ASU kaimo plėtros administravimą? Mokiausi matematiką B lygiu, todėl bijau, kad gali būti labai sunku mokytis ir nieko gero man neišeis, tik nervus susigadinsiu...

Žinutė parašyta: 2012-06-26 15:06:40 | Nuoroda
sunnyji rašė:

Sveika,
aš galvoju ten pat mokytis . Mokiausi matematiką B lygiu . Žinau , kad eina už 100LT nusipirkt kelias pamokas papildomai , tai jeigu bus prasti reikalai tai pagelbės tai :)

 Man tikriausiai nei pamokos nepadėtų, nes matematika tamsi naktis, aišku, B lygiu kai mokiausi nebuvo sunku, tačiau vistiek baisu, nes ankščiau labai vargdavau su ta velnio sukurta matematika :D

Žinutė parašyta: 2012-06-26 23:47:18 | Nuoroda
sunnyji rašė:

Žinok man tas pats su ja :D

 Nieko, rizikuosiu, kas nerizikuoja negeria šampano, o specialybė ir jos ateities perspektyvos gan neblogos šviečiasi :)

Žinutė parašyta: 2012-06-27 13:07:39 | Nuoroda
sunnyji rašė:

Aš irgi bandau už bandymą niekas per galvą neduos , o ir pati visai ten noriu. :)
O tu į VF ar VNF? :)

 Visur pas mane tik VF, neįstosiu čia nebent per plauką, nes pernai reikėjo šiai specialybei 17 balų mažiausiai į VF, o man viskas dabar priklauso nuo istorijos kiek gausiu, o po Anglų ir Lietuvių rezultatų baisu ko ir tikėtis, nes jie tokie netikėti buvo. Iš anglų gavau beveik tiek kiek ir tikėjaus, o lietuvių tai net nedrįsau apie tiek kada nors pagalvoti, tad istorijos rezultatų tereikia laukti ir melstis :D, o kaip tu į VF ar VNF?

Žinutė parašyta: 2012-06-27 14:37:22 | Nuoroda
sunnyji rašė:

Aš iškart i VNF :D

 Niekur nerašau VNF, jei čia neįstosiu, tai stosiu į Kauno kolegiją socialinį darbą, nes čia irgi labai noriu ;), nebent kas nors pasikeistų :)

Žinutė parašyta: 2012-06-28 17:38:07 | Nuoroda
sun&rose rašė:

Sveiki visi! sukurau šitą temą norėdama sužinoti apie socialinio darbo studijas. Būtų įdomų paklausyti ką jūs manote apie jas. Ar jos yra perspektyvos ir kuriam universitete ar kolegijoje pravarčiausia jas studijuoti? Šiaip labai daug univerų siūlo kaip MRU, VU,VDU, taip pat KK ka renkatės jūs?

 Na aš didžiausią dėmesį ir skiriu socialiniam darbui, pirmoje vietoje VDU, po to į ASU stosiu su kita specialybe na ir trečioje vietoje Kauno kolegija socialinis darbas, manau mokytis tikrai įdomu, o ir perspektyva gan plati, nemažai pažįstu žmonių, kurie dirba darbą susijusį su šia sritimi :)

Žinutė parašyta: 2012-06-28 22:09:22 | Nuoroda
sun&rose rašė:
*Vaida* rašė:
sun&rose rašė:

Sveiki visi! sukurau šitą temą norėdama sužinoti apie socialinio darbo studijas. Būtų įdomų paklausyti ką jūs manote apie jas. Ar jos yra perspektyvos ir kuriam universitete ar kolegijoje pravarčiausia jas studijuoti? Šiaip labai daug univerų siūlo kaip MRU, VU,VDU, taip pat KK ka renkatės jūs?

 Na aš didžiausią dėmesį ir skiriu socialiniam darbui, pirmoje vietoje VDU, po to į ASU stosiu su kita specialybe na ir trečioje vietoje Kauno kolegija socialinis darbas, manau mokytis tikrai įdomu, o ir perspektyva gan plati, nemažai pažįstu žmonių, kurie dirba darbą susijusį su šia sritimi :)

 Bet kiek esu skaičiusi VDU studijuodamas įgyji tik socialinio darbo bakalaurą, o MRU ar VU įgyji ir socialinio darbo bakalaurą, ir gali būti  socialinis darbuotojas arba socialinis pedagogas :) šiaip tai esu nemažai girdėjus žmonių pasiskakant, kad VDU nėra labai ypatingas universitetas, kad į paskaitas žmonės vaikšto kas kada nori ir kad labai ten nerimtas na bet žinoma tai gali būti tik paskalos, nieko blogo prieš jį neturiu. Asmeniškai aš pirmoj vietoj rašiau MRU, antroj VU, o trečioj VDU :)

 Nesitikiu įstoti VDU, na bet žinau kas mokosi, tai tokių dalykų nepasakoja, kas nori tas mokosi, mažiau į kitus reikia žiūrėti. Rudenį mokysiuos arba ASU arba KK, abiejų vienodai noriu, tad pirmenybe skiriu vis dėlto universitetui. 

Žinutė parašyta: 2012-07-07 14:14:36 | Nuoroda

 Aš ir planuoju čia, bet mano balas 16,34, o noriu tik į VF, tai kažin kaip čia bus.

Žinutė parašyta: 2012-07-11 12:37:07 | Nuoroda

 Sveiki, bus čia stojančių? Su kokiu balu stojat? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-15 18:11:06 | Nuoroda

 Maniškis 16,34, manau jei į univerą neįstosiu čia tikrai turėčiau tikti :)

Žinutė parašyta: 2012-07-18 15:22:48 | Nuoroda
Alinuke rašė:

Na į kauka tai laisvai papulsi :))

 Taip ir aš manau, bet bandysiu laimę į univerus, bus matyt kur papulsiu :)

Žinutė parašyta: 2012-07-20 18:01:45 | Nuoroda
acana69 rašė:

 Bandysiu ir aš čia su 16.42 .. Gal pasiseks.. Egzaminai nuvylė,todėl belieka tik kolegija :D

 O aš net nebuvau pradėjusi svajoti apie univerą :D, manau Kauno Kolegija nėra jau taip blogai, džiaugsiuosi čia įstojusi, tuo labiau, kad jau maždaug pusę metų galvoju, jog čia ir mokysiuosi būtent socialinį darbą :)

Žinutė parašyta: 2012-07-21 09:35:29 | Nuoroda
acana69 rašė:

 Na aš svajojau,nes balas univerui 17... :D O kolegija ši man patinka,juolab kad ( nežinau,gandai čia ar ne ) duoda daugiau praktikos :) Apsidžiaugčiau ir aš,nes kažkada seniau norėjau būtent į šią specialybę,tik vis nežinodavau kaip tiksliai ji vadinas :D

 Aš pažįstamų turiu kurie baigė šią specialybę, vieni dirba seniūnijoje, kiti jau rajone. Kolegijose visada daugiau praktikos, gal 30proc man atrodo, todėl daug kas kalba, kad darbdaviai mieliau priima baigusius kolegiją, nes jie jau ateina su šiokia tokia patirtimi. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-21 13:42:55 | Nuoroda
Kompotas rašė:

Viena pažįstama berods prieš du metus baigė Kauno kolegijoje Socialinį darbą, ir sėkmingai ja dirba. :) Buvo netgi trumpam emigravus, bet grįžusi sėkmingai ir vėl gavo darbą pagal specialybę. :)

 Nieko nėra geriau kai išgirsti jog kažkas vėl grįžo į tėvynę ir čia dirba :)

Žinutė parašyta: 2012-07-21 19:33:07 | Nuoroda
sunnyji rašė:

16,34 tai dar neblogas balas ASU , nes pernai mažiausias į VF 13,46, o per 2 etapą 12, 42 tik ten kitos specl ne kaimo plėtros administravimo ,o kaimo plėtros tai nerandu koks buvo :)

 aš jiems rašiau tai sakė 17, na bet dabar kaip tik einu jį išmesti iš savo sąrašo, kažkaip praėjo noras, grįžau prie senųjų minčių ir norų kol ne vėlu :)

Žinutė parašyta: 2012-07-21 19:36:38 | Nuoroda
acana69 rašė:

 O,geras :) Mano noras tik dar labiau sustiprėjo studijuoti būtent čia :) Gal ir susitiksim rugsėjį :) Ir labai smagu,kad baigus šią specialybę tikrai gali gauti darbą :)

 Man atrodo greičiausiai susitiksim, balas panašus mūsų, o į univerą kaip ir nėra šansų :)

Žinutė parašyta: 2012-07-25 15:13:00 | Nuoroda
acana69 rašė:

 Vaida,o tu kelintu nr. rašei soc. darbą? Ir gyvensi bendrabuty ar bute? :)

 jau žadėjau pati tavęs to paklausti :D, gyvensiu tikrai barake, o rašiau 3 vietoje, dviejose pirmose VDU, na bet ten trūksta beveik 2 balų, tai manau pakliūsiu į Kauno Kolegija. Viena pažįstama iš mokyklos mokosi čia, jau bus trečiame kurs,e tai nuteikė, kad čia labai smagu, ir nenori baigti mokslų, sakė liko dar vieni metai mokytis o jau turi 3 darbo pasiūlymus. Jaučiuosi beveik laiminga(laukiu kada sužinosiu, kad tikrai čia mokysiuosi :D). Kažin šeštadienį galima važiuoti dokumentų priduoti? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-25 15:28:40 | Nuoroda
*Vaida* rašė:
acana69 rašė:

 Vaida,o tu kelintu nr. rašei soc. darbą? Ir gyvensi bendrabuty ar bute? :)

 jau žadėjau pati tavęs to paklausti :D, gyvensiu tikrai barake, o rašiau 3 vietoje, dviejose pirmose VDU, na bet ten trūksta beveik 2 balų, tai manau pakliūsiu į Kauno Kolegija. Viena pažįstama iš mokyklos mokosi čia, jau bus trečiame kurs,e tai nuteikė, kad čia labai smagu, ir nenori baigti mokslų, sakė liko dar vieni metai mokytis o jau turi 3 darbo pasiūlymus. Jaučiuosi beveik laiminga(laukiu kada sužinosiu, kad tikrai čia mokysiuosi :D). Kažin šeštadienį galima važiuoti dokumentų priduoti? :)

 ir beje, nenori per Fb susirašyti?rezultatų bus galima laukti kartu :D