Vartotojo Hanni pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-27 00:49:36 | Nuoroda
Zuk.kud rašė:
Kodelciukas rašė:

Kas kur stoja Kauno Humanitarkei? :D 

 Aš į audiovizualinį vertimą bandau :D

 Aš irgi ten pat :]

Žinutė parašyta: 2012-07-27 00:53:07 | Nuoroda

 Sveiki, sveiki, tai kas gi istojo i sia specialybe? butu idomu suzinoti su kuo mokysiuos :] kada ruosiates vaziuot pasirasyt sutarciu? 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:02:44 | Nuoroda

 oi oi kaip nekantrauju su visais susipazint, tikekimes sutarsim 

  • nknknesakysiu >> mano balas lygiai toks pat, nors as antra kalba ir turiu ;D
Žinutė parašyta: 2012-07-27 15:58:48 | Nuoroda
Zuk.kud rašė:
Hanni rašė:
Zuk.kud rašė:
Kodelciukas rašė:

Kas kur stoja Kauno Humanitarkei? :D 

 Aš į audiovizualinį vertimą bandau :D

 Aš irgi ten pat :]

Kaip malonu išvyst kažką iš savų :D O kaip su gyvenimu darysi? 

 na galvoju ,kad gal gausiu vieta bendrike, geriausia butu, o po to bus matyt, kokia ten jo padetis, jeigu jau negyvenamas, teks kazka galvot :D o tu?

Žinutė parašyta: 2012-07-27 16:03:02 | Nuoroda
sleepinguard rašė:

Sveiki, as taip pat istojau, bet turiu klausima, jeigu as noriu studijuot:  Audiovizualinis vertimas iš anglų kalbos,laikiau anglu egzamina,o mokykloj vokieciu tik siek tiek mokiausi, tai as i anglu istosiu? Ar kaip jie tas grupes sudaro? nes siek tiek bijau,kad jeigu tiesiog kaip nors skelia,kad i vokieciu nepatekciau...

 na nebijok, as irgi nezinau, bet kazkaip manau, kad gal leis pasirinkti? 
ir taip girdejau, kad pacioje pradzioje bus kalbos lygio nustatymai, anglu ir vokieciu ir pagal tai pogrupius skirstys, taigi jei anglu moki geriau, nei vokieciu, vistek turetu i anglu paskirti :]

Žinutė parašyta: 2012-07-27 16:04:21 | Nuoroda
sleepinguard rašė:

Sveiki, as taip pat istojau, bet turiu klausima, jeigu as noriu studijuot:  Audiovizualinis vertimas iš anglų kalbos,laikiau anglu egzamina,o mokykloj vokieciu tik siek tiek mokiausi, tai as i anglu istosiu? Ar kaip jie tas grupes sudaro? nes siek tiek bijau,kad jeigu tiesiog kaip nors skelia,kad i vokieciu nepatekciau...

 na nebijok, as irgi nezinau, bet kazkaip manau, kad gal leis pasirinkti? 
ir taip girdejau, kad pacioje pradzioje bus kalbos lygio nustatymai, anglu ir vokieciu ir pagal tai pogrupius skirstys, taigi jei anglu moki geriau, nei vokieciu, vistek turetu i anglu paskirti :]

Žinutė parašyta: 2012-07-27 16:35:48 | Nuoroda
sleepinguard rašė:
Hanni rašė:
na nebijok, as irgi nezinau, bet kazkaip manau, kad gal leis pasirinkti?
ir taip girdejau, kad pacioje pradzioje bus kalbos lygio nustatymai, anglu ir vokieciu ir pagal tai pogrupius skirstys, taigi jei anglu moki geriau, nei vokieciu, vistek turetu i anglu paskirti :]
 

 

 labai tikiuosi :) rytoj manau jau vaziuosiu pasirasyt sutarties,tai tuo paciu jeigu nepamirsiu reikes pasiklaust :)

 as turbut viska sutvarkysiu internetu, tai jeigu suzinosi pasidaink ir su mumis :)  manau ne vienam butu idomu suzinot, kaip ten viskas bus :)