Vartotojo Rokas Ž. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-05-30 17:07:14 | Nuoroda

 Sveiki,

norėčiau sužinoti, kur būtų galima užsiregistruoti norint laikyti motyvacijos testą?

Žinutė parašyta: 2012-05-30 17:09:52 | Nuoroda

 Sveiki,

gal žinot, jei pvz jei noriu laikyti motyvacijos testą, kur reikia užsiregistruoti norint jį laikyti?

Žinutė parašyta: 2012-06-02 19:20:07 | Nuoroda

 Labai dėkoju už atsakymą. Dar norėčiau paklausti. Gavus jau egzaminų rezultatus, galėsiu keisti viską, studijų programų pasirinkimą? Na tarkim, jei apsigalvočiau visai nestot į pedagogiką , nors ir būtų išlaikytas motyvacijos testas?

Žinutė parašyta: 2012-06-21 13:17:46 | Nuoroda

 Jo ir man praverstų lašelis informacijos

Žinutė parašyta: 2012-07-05 19:09:57 | Nuoroda
Laura;> rašė:

Yra stojančių šiais metais? Ką manote apie šios specialybes perspektyvas? 

 Planuoju :)

Žinutė parašyta: 2012-07-05 19:46:29 | Nuoroda

 Per kurią skaičiuoklę skaičiavot? Gal žinot katra tikslesnė ? :D

Žinutė parašyta: 2012-07-05 20:45:54 | Nuoroda

 Koks jūsų kb? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-05 20:53:38 | Nuoroda
Laura;> rašė:
Rokas Ž. rašė:

 Koks jūsų kb? :)

 Na mano virš 19. O jūsų?

 18,54

Žinutė parašyta: 2012-07-06 15:11:02 | Nuoroda
Li rašė:

Mano balas 19.54 ;] As irgi dvejoju del ateities perspektyvu, bet manau tai geriau nei gryna istorija ;]

 oho, visi su kokiais aukštais...dar galiu neįstot 

Žinutė parašyta: 2012-07-07 13:22:01 | Nuoroda

 Gal žinot kaip tas motyvacinio testo balas skaičiuojasi..gavau 1 balą...reikia pačiam pridėt tą balą prie savo kb?...nes skaičiuoklėj (LAMA BPO) nesprisideda...jei 18 kb, ir pridėjus 1 balą..tai jei su tuo balu bus 19kb??

Žinutė parašyta: 2012-07-07 13:22:46 | Nuoroda
langueur rašė:
Rokas Ž. rašė:
Li rašė:

Mano balas 19.54 ;] As irgi dvejoju del ateities perspektyvu, bet manau tai geriau nei gryna istorija ;]

 oho, visi su kokiais aukštais...dar galiu neįstot 

 o koks tavo balas? ;]

 18.54

Žinutė parašyta: 2012-07-07 13:28:55 | Nuoroda

  Gal žinot kaip tas motyvacinio testo balas skaičiuojasi..gavau 1 balą...reikia pačiam pridėt tą balą prie savo kb?...nes skaičiuoklėj (LAMA BPO) nesprisideda...jei  tarkim turiu 18 kb, ir pridėjus 1 balą bus 19kb??

Žinutė parašyta: 2012-07-09 15:20:59 | Nuoroda
langueur rašė:

Sveiki, norėčiau VU prie savo pasirinktos specialybes taip pat studijuoti ir gretutine, tik nežinau ar verta. Gal yra jau studijavusių? Ar užtenka laiko abiem specialybėm? Ar geriau susikoncentruoti ties viena? O gal yra daugiau žmoniu mąstančiu apie gretutines studijas?  Pasidalinkit mintimis ;]

 Aha, aš ir mąstau...pedagogiką...ir nežinau ar laiko užtektų.. o kokia tavo gretutinė būtų?

Žinutė parašyta: 2012-07-09 16:09:09 | Nuoroda
langueur rašė:

Mastau kolkas apie 3 spec: istorija, kulturos istorija ir antropologija, šaltinotyra ir archivystika. Norisi kažką su istorija ;] bet aš nesuprantu, nuo kada būtų galima pradėti studijuoti ir gretutines studijas, nes radau vu tinklapy, kad norint studijuoti gretutines studijas studentas fakultetui turi pranešti ne mažiau nei likus 1 semestrui iki studiju pradžios. Tai kaip suprantu studijos būtų tik nuo 2 semstro? O į gretutines studijas priima pagal ką? nėra kažkokio atskiro stojimo? visi norintys? :D

Be to  labai bijau kad neužteks laiko abiem specialybem

 Žinok, net nežinau...pats žalias esu;D Aš vis svarstau ar geriau(kokybiškesnės studijos, perspektyviau) kultūros istorija ir antropologija ar istorija...

Žinutė parašyta: 2012-07-09 16:10:51 | Nuoroda

 kaip manot, kurios studijos geresnės ir perspektyvesnės kultūros istorija ir antropologija ar istorija? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-10 17:33:28 | Nuoroda
Daydsil rašė:

20,46 + 4 už olimpiadas tai 24,46 :D
Man visiškai tas pats, ką sako žmonės - perspektyvu tai ar ne. Save matau istorijoje ir niekur kitur, o perspektyvų vaikymasis, atleiskite, yra tiems, kurie dar nerado savo gyvenimo kelio.
Tarp kitko, nemanau, kad istorijos studijos yra kažkokios labai įdomios, super novatoriškos ir panašiai. Universitetas nebe mokykla, ten reikia PAČIAM siekti mokslo, ieškoti žinių. Mokykloje viskas paduodama it ant lekštutės - va jums PRIVALOMA literatūra ir t.t ir panašiai, o universitete - kiekvienas savo likimo kalvis ;)
VDU istorija atrodo gan patraukliai, bet Kaune nėra svarbiausių archyvų (kurie yra Vilniuje), tad mano taikia ir visiškai subjektyvia nuomone, VU istorija yra pranašesnė už VDU istoriją :)
Tai va, laukiam liepos 27 (berods) ir susipažįstam su naujais grupiokais :)

Tarp kitko, smalsu - kiek maždaug priimama studentų į VU istoriją kasmet? Net neįsivaizduoju.

 Eina na, koks kb :DD per tave neįstosiu :D 

Žinutė parašyta: 2012-07-10 17:36:16 | Nuoroda
langueur rašė:

Tu nori istorija ir kulturos istorija ir antropologija kai gretutines ar pagrindines studijuot? :D Nelabai supratau ;]

 pagrindinės studijas, o gretutinė pedagogika 

Žinutė parašyta: 2012-07-11 08:50:04 | Nuoroda
langueur rašė:
Rokas Ž. rašė:
langueur rašė:

Tu nori istorija ir kulturos istorija ir antropologija kai gretutines ar pagrindines studijuot? :D Nelabai supratau ;]

 pagrindinės studijas, o gretutinė pedagogika 

 pedagogika? o kdl tada į pedagoginį nestojai? gal grupiokai būsim, aš mastau taipogi istorija arba kulturos istorija ir antropologija viena studijuot pagrindine, o kita gretutine ;]

 Planavau į VPU...bet daug kas sako, kad VU žymiai geresnės kokybės studijos :)

Žinutė parašyta: 2012-07-11 19:41:00 | Nuoroda
zivile71 rašė:

mano į istoriją 18,18, o į kultūros istoriją ir antropologiją 18,78

 emm...o tai neturėtų būti toks pat?  skaičiuok per LAMA BPO skaičiuoklę

Žinutė parašyta: 2012-07-11 22:43:58 | Nuoroda

www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/04%20I%20pakopos%20konkursinio%20balo%20sandara%202012%20v16.pdf

Cituoju: valstybės nefinansuojamose vietose(pvz toj pačioj istorijoj ar antropologijoj) vietoj geografijos metinio pažymio imamas istorijos metinis pažymys.

O į vf , kaip matai, geografijos :) taigi su tokiu kb turėtum įstoti į vf  :) o skaičiuosis geografijos metinis pažymys:)