Vartotojo E.v.e.l.y.n pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-02 16:04:13 | Nuoroda

 Sveiki, abiturientai (o gal labiau abiturientės) ! 

Ar yra ketinančių stoti į VDU lietuvių filologiją? Būtų įdomu padiskutuoti, nes pati šiais metais bandysiu čia stoti...

Žinutė parašyta: 2012-06-02 18:00:25 | Nuoroda

 Labai džiugu, kad nors vienas lituanistas atsirado !  Dažniausiai filologija apibūdinama kaip  moteriškas mokslas... ;D Beje, aš taip pat rašysiu prašymą tik į lietuvių filologiją... Turbūt esu apsigimusi lietuvių kalbos mylėtoja... ;D Taigi sakyk, kodėl lietuvių filologija? Vyrukams dažnai prastai sekasi su lietuvių kalba... :D

Žinutė parašyta: 2012-06-02 19:11:29 | Nuoroda

 O kaip su kitais dalykais sekasi (istorija, anglų antra užsienio kalba) ? Nes aš dabar truputį baiminuosi, kad neįstosiu į vf dėl per mažo konkursinio balo... ;/ O dėl to kažko veikimo po studijų, tai žinoma, norėčiau dirbti darbą pagal išsilavinimą... O kažko konkretaus dar neužsibrėžiau. Vis dėlto, juk dar net nežinau, kokie egzaminų rezultatai ir, apskritai, kokios mano galimybės įstoti... :D O Tu jau mąstei apie laikotarpį po studijų? :)

Žinutė parašyta: 2012-06-02 20:17:45 | Nuoroda

 Gal ir bus gerai... Daugelis stengiasi mane nuteikti optimistiškai, tačiau man mano situacija atrodo truputį prasčiau nei tiems, kurie mato iš šalies ;D Esmė tame, kad nuo 12 klasės neturiu antros užsienio kalbos, o kadangi reikalingas metinis, tai truputį sumažės konkursinio balo koeficientas. Aišku, daug reikšmės turi tie trys valstybiniai egzaminai, bet nesu itin stipri anglų kalbos žinovė, su istorija irgi nėra blogai, bet tikrai galėtų būti geriau... Aišku, gal čia man prasidėjo "priešįstojiminė" paranoja ir kažkoks savęs nuvertinimas, kuris neleidžia nusiteikti optimistiškai ir laukti kol būsiu priimta ;D Beje, dėl tų prašymų pildymo, tai... net nežinau, ar išsiduot... :D Vakar nulindau į lamabpo.lt ir užpildžiau prašymą. :D Gal ir paskubėjau, bet nemanau, kad kas nors gali nuo to pasikeisti. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-02 20:21:44 | Nuoroda
Cibulis rašė:

Na, aš irgi mėginsiu stot į lietuvių filologiją. Nors ją rašysiu ne pirmu numeriu. Labiau norisi įstot į viešąją komunikaciją.

 Kažkur skaičiau, kad dabar labai populiaru rinktis viešąją komunikaciją. ;D Tarp kitko, pati galvoju apie galimybę viešąją komunikaciją imti kaip gretutines studijas.  

Žinutė parašyta: 2012-06-02 20:26:06 | Nuoroda

 Gal ir gerai... Kas pirmesnis, tas gudresnis. ;DD jei atvirai, tai nematau prasmės laukti iki paskutinės dienos. Gal pasiseks ir įstosime į VDU, būsime kolegos?.. :D

Žinutė parašyta: 2012-06-05 08:23:50 | Nuoroda
Aniria rašė:

Sveikos, abiturientės, radau šią temą ir nusprendžiau ir aš išskayti savo nuomonę, galbūt kažkam bus įdomu ar padės.. Aš šiuo metu kaip tik baiginėju lietuvių filologiją VDU. Noriu pasakyti, kad VDU tikrai puikus universitetas, kuriame dirba daug profesionalių dėstytojų, kurie rengia įdomias paskaitas.. Tik turiu vieną patarimą norinčioms stoti į šią specialybę. Iš savo grupės ir kolegių praktikos padariau išvadą, kad į šią specialybę reikia stoti tik jeigu tikrai patinka lietuvių kalba, literatūra, mėgstate skaityti daug literatūros.. Kitu atveju gali būti sunku ir neįdomu studijuoti.. Sėkmės visoms!!!

 Labas ! Labai smagu, kad čia "atvyko" ir patyrusių žmonių. :) Gal galėtum papasakoti plačiau apie studijas? Na, pirmiausia, turbūt apie krūvį ir tvarkaraščius. Teko girdėti, kad VU filologų tvarkaraščiai perkrauti, o krūvis taip pat nėra mažas, tad derinti studijas su darbu neįmanoma arba sudėtinga. O kaip VDU? ;o

Žinutė parašyta: 2012-06-05 08:45:44 | Nuoroda

 Labas. Vienuoliktoje klasėje tu dar galėsi keisti kai kurių dalykų lygį ar visai jų atsisakyti, jei suprasi, kad tau jie nereikalingi. Manau, pradėjus mokytis vienuoliktoje klasėje suprasi, kokie dalykai tau labiau prie širdies, tad neverta baimintis. :) Be to, visada gali pasikonsultuoti su savo mokyklos mokytojais ar socialiniu pedagogu, kuris tikrai padės tau apsispręsti. Sėkmės. :)

 

Žinutė parašyta: 2012-06-26 10:17:47 | Nuoroda

 Malonu, kad mūsų daugėja. ;D 

Kadangi šiandien jau tokia diena, tai pasigirkit, abiturientai, kaip išlaikėt lietuvių egzaminą. ;D

Žinutė parašyta: 2012-06-27 08:42:38 | Nuoroda

 Cibuli, mano irgi 98 ! :)))

Žinutė parašyta: 2012-06-27 08:44:05 | Nuoroda
aaagnė.k rašė:

su savo 84% prieš jus jaučiuosi kaip nevykėlė, bet, po perkūnėliais, man ir tiek gerai :D

 Nesijausk taip, tikrai nesi nevykėlė. 84% nėra prastas rezultatas. ;)

Žinutė parašyta: 2012-07-02 08:22:48 | Nuoroda

 Aš VDU, VDU ir tik VDU ;D

Žinutė parašyta: 2012-07-15 09:46:15 | Nuoroda

Į vnf tikrai įstosi. 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 20:37:19 | Nuoroda

 Aš kol kas ne. Bandysiu antram etape... :) O kaip tu? Ar patekai į viešąją komunikaciją, kaip norėjai? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-30 17:15:26 | Nuoroda

 Labas. Pirmiausia, sveikinu sėkmingai įstojus. :) Labai norėčiau tapti kolege, tik vis kirba abejonės, kad vėl nepateksiu į vf vietą, o tada teks laukti trečio etapo, kuriame kažin ar bus likę vnf vietų... Bet kuriuo atveju, tikiuosi ir laukiu teigiamo atsakymo iš lamos... ;D 

Žinutė parašyta: 2012-07-30 17:17:33 | Nuoroda

 Beje, diagramos rodo, kad į vf vietą buvo pakviesti tik 8 "filologai", o sutartis pasirašė vos 4 iki šiol... Negaliu patikėt, kad taip gali būt. ;o O gal aš čia kažką ne taip supratau?? ;o

Žinutė parašyta: 2012-07-31 09:24:25 | Nuoroda

 Ačiū labai. :)

Ir vis dėlto niekaip neatsistebiu, kad tiek mažai filologų... ;o

Žinutė parašyta: 2012-07-31 16:48:21 | Nuoroda

Penktadienį jau turėčiau sužinot. :) Tiesa, jei ne paslaptis, su kokiu konkursiniu balu įstojai? :)

Žinutė parašyta: 2012-08-01 17:22:17 | Nuoroda

 Oi... maniškis vos 15,54. Dėl to labai abejoju, ar pateksiu į vf vietą. Gailiuosi, kad iškart nerašiau vnf... ;|  

O kodėl tik pabaigus mokyklą nestojai? Dabar jau pradėtum 3 kursą. Būtum pažengusi filologė. ;D

 

Žinutė parašyta: 2012-08-03 08:41:48 | Nuoroda

 Na taip, neginčijama tiesa. :)