Vartotojo Crystalica pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-09 18:30:42 | Nuoroda
MissBootee rašė:
mr. krabs rašė:
Crystalica rašė:
rbakas rašė:

Į mokamą stosiu, bet yra galimybė, po pirmo kurso persilaikyti egzaminus ir atimti iš abiturianto krepšelį, kurį persineščiau į antrą kursą :) 

 gal galetum placiau papasakot apie sia galimybe? arba linka imest? :)

 Tiesiog, rotacijos ir tiek. Kiekvienais metais geriausiųjų eilė sudaroma ir gali netekt arba gaut studijų krepšelį.

 ne apie rotacijas jis kalbėjo manau :) Tokia glaimybė - persilaikyti vbe yra visada. jei sakykim tu susimovei su vienu egzu, ir tik dėl to nepatenki į vf, tai studijuodamas vnf kitais metais vis vien gali perlaikyt tą vbe egzą kartu su kitais abiturientais ir tuomet pasikeis tavo kb ir tu su būsimais pirmakursiais konkuruosi dėl vf vietos, tačiau, jei ją gausi, būsi permestas į antrą kursą iškart. nu kažkaip taip :D Tiesiog gali studijuot vnf, persilaikyt vbe ir pereit į vf. easy

 bet rizikinga, ypac kai nezinai ko tiketis is lietuviu egzo :)

Žinutė parašyta: 2012-07-11 21:10:56 | Nuoroda
Angelique rašė:

Nesijaudinkit.... su 18 pirmu etapu tikrai istosit,  :) 

Tie kas turi 17 Per pirma tura  galit nepatekt, pas mus ir per trecia buvo 17,02...

BET, pasimokius pusmeti, tikrai gausite nemokama vieta :)

 o jeigu as dar stociau i mokama vieta, daug sansu, kad po pusmecio patekciau i VF vieta? koks turetu buti pazymiu vidurkis?

Žinutė parašyta: 2012-07-13 10:31:20 | Nuoroda
Angelique rašė:

 KOks tavo balas dabar?

PO pirmo pusmecio ziuri i stojimo bala vis dar... Pvz paskutine VF vieta po dokumentu pasirasymo buvo 17,02, po pirmo pusmecio dar apie 10-15 zmoniu gavo tikrai nemokamas vietas.

I vidurki ziures jums tik  PO metu  O del vidurkio dydzio dar nzn, negaliu sakyt, nes mums dar to nebuvo, kadangi mums kas  metus. :)

Niekada negalim tiksliai pasakyt koks stojimo balas jums bus maziausias... kadangi viskas priklauso nuo jusu paciu, kaip islaiket egzaminus ir kokie vaikai siemet nutare stot i vetke :) Jei pries 2 metus buvo 15,44 o musu metu jau 17,02... Bet nemanau, kad kils labai, jau nera kur kylt tam balui :D 

 mano 15.12.... susimoviau su biologija, galvoju gal perlaikyt kitais metais egzus. o kokio vidurkio reikia po metu, kad galetum gaut VF vieta?

Žinutė parašyta: 2012-07-13 19:33:25 | Nuoroda
Angelique rašė:

 Ziurint koks paskutinis istojo i nemokama :) Naaa... su 15.12 siaip labai didelio stebuklo reikia. Net per trecia etapa ;( 

Gali tiketis jo, arba pasikliaut savo jegom ir paskui po metu kai perskaiciuos viso kurso vidurkius tik tada gaut ta nemokama vieta.  Bet teks gerai paplusheti :) 

 o jeigu stociau i VNF ir po pusmecio bandyciau patekt i VF? bet tada jau imtu pusmecio vidurki, kaip mokausi?

Žinutė parašyta: 2012-07-14 00:04:56 | Nuoroda

 o jeigu vidurkis butu 7? labai sumazeja sansiai patekt i VF?

Žinutė parašyta: 2012-07-14 12:23:43 | Nuoroda

 gal zinai ka nors apie VNF + stipendija? (stojant)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 12:24:29 | Nuoroda

 as irgi istojau :) sveiki busimi kolegos ir koleges ;) 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 13:40:26 | Nuoroda
diskodivaa rašė:

labas labas :) galetume fcb kokia grupe sukurti ) 

 tikrai galetumem :) manau , cia musu nemazai bus :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 20:02:04 | Nuoroda

 mano skype forewer3 , itraukit ir mane :)

Žinutė parašyta: 2012-07-28 10:32:45 | Nuoroda
diskodivaa rašė:

Mes jau pradejome facebooke kurti grupe, kvieciu prisijungti, buusimieji koldegos. INDRE KUKANAUSKAITE :))

 taip, grupes pavadinimas "LSMU veterinarine medicina 2012" :) tikiuosi, greitu laiku musu padauges :)

Žinutė parašyta: 2012-10-02 18:54:18 | Nuoroda
Mėtų_Arbata_ rašė:

 Aš nesuprantu kokį reikės laikyt 4 egzamina, nuo 2014m. Tiks matematika, ar būtinai turi būti "ne į temą" pvz.: istorija, geografija.. ?

 man atrodo anglu ;DD

Žinutė parašyta: 2012-10-13 10:17:41 | Nuoroda
Mėtų_Arbata_ rašė:
Crystalica rašė:
Mėtų_Arbata_ rašė:

 Aš nesuprantu kokį reikės laikyt 4 egzamina, nuo 2014m. Tiks matematika, ar būtinai turi būti "ne į temą" pvz.: istorija, geografija.. ?

 man atrodo anglu ;DD

 ne, ne, anglų visiem stojantiems į universitetus bus privalomas šiaip ar taip. 

 hmmm, tai jeigu 4 egzaminai, tai biologija, chemija, leituviu ir anglu? 

Žinutė parašyta: 2012-12-11 21:41:33 | Nuoroda

 Sveiki :) Istojau siemet i LSMU veterinarine medicina. Supratau, kad ne ten ikritau, todel siemet bandysiu laime perlaikymuose :D labai noriu i medicina istot, bet bijau su egzais vel susimaut :/ o dar ir leituviu egzo programa pasikeite :D

Žinutė parašyta: 2012-12-13 18:44:57 | Nuoroda

 na, man pvz kita savaite bus ka veikt: pirmadieni rasom lietuviu ir chemija, trec.- lotynu ir informatika, ketvirt. chemija (pasirenkamasis), aisku, dar lasteles bio. bus kolsi ir anatomija. tikrai yra ka veikt, bet ziurint, kas konkreciai tau butu idomu? :)

Žinutė parašyta: 2012-12-14 13:11:51 | Nuoroda

 aha. ir pas mus is leituviu kalbos ir lotynu kalbos bendra ves ir vadinsis "specelybes kalba". vetkej kaupiamojo balo sistema. taip, informatika privaloma, jos ir ivado i veterinarines medicinos studijas taip pat rasysis kartu, t.y. informatika + ivadas ir bendra bala turesim

Žinutė parašyta: 2012-12-14 20:40:08 | Nuoroda

 baigus veterinarine medicina tu jau turi magistra :) toliau gali rezidentura studijuot, chirurgija, parazitologija, toksikologija ir pn. ( yra 11 rezidenturu). pries tai, specelizuotumeisi, galetum but smulkiuju arba stambiuju gyvunu gydytoja. kur priimtu, ten ir dirbtum ;DD klinikose, ukuose ir pn, :)

Žinutė parašyta: 2013-01-14 00:06:43 | Nuoroda

 jeigu yra pasaukimas, tai kiti tegul kalba, ka tik nori :DDD man netrukdo :D

Žinutė parašyta: 2013-02-11 17:03:21 | Nuoroda
houhouhou rašė:

Sveiki. :) Na, o man nepasisekė labai su lietuvių kalbos mokytoja.. Dabar turbūt labiausiai pradedu nervintis dėl lietuvių egzamino. Perskaičiau visus kūrinius, kurių reikia, tačiau mes per pamokas net jų nenagrinėjam. Apie egzamino pakitimus net nekalbu. Nesupažindina mūsų su nuja programa, jos reikalavimais.. Kiek galiu, domiuosi pati, bet žinoma, jog reikia protingo žmogaus patarimo. Gal tarp mūsų yra puikių lituanistų, norinčių pasidalinti žiniomis? :D

 labas, jeigu imanoma, galetum eit pas kita mokytoja papildomai, bet jau turbut moket reiketu...

Žinutė parašyta: 2013-06-14 18:15:00 | Nuoroda

 as per ziopluma vel siemet i medicina neistosiu :D gal kas i slauga planuojat? ;DD

Žinutė parašyta: 2013-06-14 18:15:48 | Nuoroda

 Sveiki, gal kas planuojat i LSMU slauga stot?