Vartotojo Crystalica pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2013-06-19 18:57:36 | Nuoroda
rutac rašė:

Sveiki, norėjau paklausti dėl bendrojo priėmimo tvarkos, nes lamabpo.lt tinklapy man kertasi du punktai. Rašo, kad antro priėmimo metu į valstybės finansuojamą vietą gali pretenduoti tie, kurie pirmu numeriu pirmam etape nebuvo pakviesti į vf vietą. Bet žemiau rašo, kad jeigu pasirašė sutartį dėl vf vietos, tai antram etape gali pretenduot tik į vnf. Mano klausimas toks, jeigu aš pirmam etape pasirašysiu sutartį dėl vf vietos, bet ją prašyme būsiu pažymėjus, tarkim, 3 numeriu, o ne 1, ar galėsiu antram epate pretenduot į vf vietą?

Ačiū! :)

 negalesi, galesi tik del VNF antram etape pretenduot

Žinutė parašyta: 2013-06-26 21:54:21 | Nuoroda
Abituriantė rašė:
Crystalica rašė:

 as per ziopluma vel siemet i medicina neistosiu :D gal kas i slauga planuojat? ;DD

 Aš galvoju jeigu neįstosiu į mediciną, stosiu į Klaipėdos vastybine kolegija bendrąją slaugą. O kur žadi stoti į slaugą?

 zadu i LSMU :) nzn ar imanoma, bet bandyciau po pusmecio i medicina pereit. reiks pasidomet, kai istosiu :)

Žinutė parašyta: 2013-07-03 12:45:48 | Nuoroda

 kuriuo nr. rasysi slauga? :)

Žinutė parašyta: 2013-11-07 15:46:54 | Nuoroda

 tai kad i VK veterinarija labai lengva istot, jeigu cia tavo svajoniu specelybe, tai i kitas specelybes net nesidairyk, mokykis lietuviu, biologija, chemija :)