Vartotojo Rutaaa123 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-03 11:33:54 | Nuoroda
auxe rašė:

 pasitaikė lengvas egzas ir tiek :D šiaip jo, manau, kad bus labai daug žmonių surinkusių daug taškų, todėl 70 taškų gal ir nebus 40%, bet nemanau, kad daugiau nei 50% :)

 Atleisk, bet šneki nesamones. Gerai, kad tu tokia protinga ir tavo aplinkos žmonės taip pat pasižymi aukštu intelekto koeficientu, bet ar nepagalvojai, kad laiko daaaugybė Lietuvos žmonių, tarp kurių yra žmonių iš "profkių" ir pan. Jei surenki 70 taškų ir gauni tik 40%, tai pusė žmonių iš viso neišlaikys? Žmonės, mąstykit ką šnekat!  Beje, girdėjau kaip tik atvirkščiai, kad mūsų karta yra labai silpna..

Žinutė parašyta: 2012-06-05 15:01:55 | Nuoroda
auxe rašė:

 Visų pirma, aš anglų net nelaikiau, tai netaikyk man čia kad labai protinga ir pnš :DD O jei nesi niekada žiūrėjus, kiek maždaug reikia surinkti kokiam procentui tai tavo bėdos.Gavus 60 taškų išlaikai tik apie 40 procentų, o šiemet, kai daugeliui egzas buvo lengvas, kartelė gali dar pakilti, nes kasmet ji keičiasi.P.s profkėse dažniausiai laiko tik lietuvių egzą ir savo specialybės, taip kad pati nusišneki :))

 Žiūrėjau ir domėjausi, nes istorijos panašus taškų ir balų santykis. Čia dar priklauso, ar skaičiuoji nuo 120 ar nuo 100 tuos balus. O šiaip man labai įdomu, kiek žmonių apklausus gali teigti, kad egzaminas buvo lengvas ir kartelė kils,kai jo pati net nelaikei ir kai iš viso laikė apie 19 tūkst. žmonių? Na nebent statistikos departamente dirbi ;)

Žinutė parašyta: 2012-06-07 20:14:36 | Nuoroda
auxe rašė:

 o tau skauda nuo to ką pasakiau? :) Čia mano objektyvi nuomonė, nemanau, kad kiekvienam dabar turiu ją paaiškint.Ps. Galiu teigti kad lengvas pagal tuos mokinius, kurie per bandomuosius surinkdavo žymiai mažiau ir nekaip sekėsi anglų kalba.Jei šie žmonės sugebėjo surinkti daug taškų, tai nemanau, kad egzaminas sunkus.Visgi klasiokai esam, tarpusavy pasišnekam.

 Tai kad sakyčiau, kad tavo nuomonė subjektyvi :) Taip, visi turi teisę išsakyti savo nuomonę, aš taip pat ją noriu išsakyti ir tau paprieštarauti. Nereikia pykti, jei yra žmonių galinčių prieštarauti, o aš tai visada darau, jei man kažkas atrodo ne taip, visada išsakau savo nuomonę. Galų gale čia yra forumas, tad susirinkome reikšti savo nuomones ir diskutuoti.

Žinutė parašyta: 2012-06-15 22:59:54 | Nuoroda

Sveikučiai, norėjau paklausti kokių žinote universitetų, kolegijų ar aukštųjų mokyklų, kurių studijų programoje būtų teisė? Nes, tiesą pasakius, be vu mru ir tarptautinės teisės ir verslo aukštosio mokyklos nieko nežinau

Žinutė parašyta: 2012-06-19 10:18:38 | Nuoroda
išdykėlė rašė:
Sagara rašė:

teise riomeri arba kaune dar tiksliai nezinau :s

 šaunu, atradau bendraminčių :)

 Liuks, o jus paprastą teisę ar su priemaišom? ta prasme teisė ir valdymas ir pan :)

Žinutė parašyta: 2012-06-26 16:14:09 | Nuoroda
forever.young rašė:

Na, bent jau mane supantys žmonės žiauuuuuuriai gerai išlaiko :D

 Tai pažįsti turbūt tik protingus, nes aš ,žinok, visokių rezultatų žinau, ir labai gerų ir iš viso prastų..

Žinutė parašyta: 2012-06-26 16:16:36 | Nuoroda
Minde5 rašė:
katikii rašė:

Su tokiais rezultatais, turbūt nei į mokamą nebeįstosiu...

 I mokama, tai tikrai istosi, i nemokama nelabai. Cia panasi situacija kaip ir man :D

 Aišku,kad įstosi, be problemų. Mano viena draugė studijuoja teisę ir valdymą, tai pasakojo, kad studijuoja toks žmogelis, kuris vietoj anglų laike dailės mokyklinį egzaminą, ir vis tiek įstojo. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-26 16:21:09 | Nuoroda
geltonskruoste rašė:
forever.young rašė:

Na, taip buvo 2009. Dabar į VU teisę, juo labiau į vnf, gali įstoti beveik bet kas... Na, o štai su politikos mokslais VU yra žymiai keblesnė situacija. Ten įstoti yra beprotiškai sunku. Šiaip dabar, sužinojusi savo anglų balą paskaičiavau ir nelabai tikiuosi, jog įstosiu į tuos politikos mokslus, nors tai ir yra mana svajonė... Telieka teisė : D

 VU teisė? me too! kaip noriu : D

 Nice, turbūt man nėra šansų įstot, anglų kalba viską knisa :DD

Žinutė parašyta: 2012-06-26 16:21:10 | Nuoroda
geltonskruoste rašė:
forever.young rašė:

Na, taip buvo 2009. Dabar į VU teisę, juo labiau į vnf, gali įstoti beveik bet kas... Na, o štai su politikos mokslais VU yra žymiai keblesnė situacija. Ten įstoti yra beprotiškai sunku. Šiaip dabar, sužinojusi savo anglų balą paskaičiavau ir nelabai tikiuosi, jog įstosiu į tuos politikos mokslus, nors tai ir yra mana svajonė... Telieka teisė : D

 VU teisė? me too! kaip noriu : D

 Nice, turbūt man nėra šansų įstot, anglų kalba viską knisa :DD

Žinutė parašyta: 2012-06-26 16:29:49 | Nuoroda
geltonskruoste rašė:
Rutaaa123 rašė:
geltonskruoste rašė:
forever.young rašė:

Na, taip buvo 2009. Dabar į VU teisę, juo labiau į vnf, gali įstoti beveik bet kas... Na, o štai su politikos mokslais VU yra žymiai keblesnė situacija. Ten įstoti yra beprotiškai sunku. Šiaip dabar, sužinojusi savo anglų balą paskaičiavau ir nelabai tikiuosi, jog įstosiu į tuos politikos mokslus, nors tai ir yra mana svajonė... Telieka teisė : D

 VU teisė? me too! kaip noriu : D

 Nice, turbūt man nėra šansų įstot, anglų kalba viską knisa :DD

 tu ir ten? aš tik ten ir rašiau : D kai sužinosi, ar įstojai, raštelk man : )

 Čia man? :DDD o šiaip tai aš tai ir į Romerį rašiau dar. Tai aišku, tavo šaunūs rezultatai, gali rizikuoti, nors..kokia čia rizika, aišku, kad priims:)) o vat mane ar priims, tai jau neaišku..;/

Žinutė parašyta: 2012-06-26 17:01:31 | Nuoroda
forever.young rašė:

žinok gali būti, kad ir tave priims. į mokamą tai garantuotai. dėl nemokamos kabliukas. jei išlaikai virš devym, tai priims :D

 Sakai, jei istoriją virš 90 išlaikyčiau būtų ir į nemokamą galimybė įstot? :))

Žinutė parašyta: 2012-06-27 21:51:00 | Nuoroda
Pajacas rašė:

 Prieš trejetą metų viena "nelaimingoji", gavusi lietuvių kalbos VBE 99 balus, parašė apeliaciją. Po apeliacijos gavo 95 balus. Nuvertino. Būna ir taip. Tokiomis nesąmonėmis rizikuoti negalima.

 Vargšelė :DD kažin gal būna tokių protinguolių, kurie gavę 100tukus duoda apeliaciją? Nenustebčiau :D

Žinutė parašyta: 2012-07-08 17:42:49 | Nuoroda

Na, kas žada stoti? Įdomu kokie maždaug balai jūsų ;)

Žinutė parašyta: 2012-07-08 20:53:18 | Nuoroda
Sagara rašė:
Jail - screw you! rašė:

 Nu jomajo, gauna vos ne visu egzu netoli 100 ir dar klausia ar istos i nemokama :D :D

 ce norejo nesigiriant pasigirt

 man tai irgi juokas ima :D

Žinutė parašyta: 2012-07-08 20:55:04 | Nuoroda
hermionaa rašė:

 Man atrodo, kad tokia tema jau buvo, bet nieko :D aš žadu, mano KB 20,04, o tavo? :)

Ten buvo apie politikos mokslus ir apie teisę kartu ;) Daug kas neapsisprendę buvo kur geriau, tai pamaniau, kad reikia sukurti atskirą temą. Na o mano KB tai 19,40 :)

Žinutė parašyta: 2012-07-08 21:11:41 | Nuoroda
hermionaa rašė:

 http://www.studijos.lt/busimiems_studentams/forumas/getTopic/40745/1/vu-teise ;))) tai irgi neprastas tavo KB, tikekimes kad pavyks :)

 Tikėkimės, tikėkimės :)

Žinutė parašyta: 2012-07-19 19:17:00 | Nuoroda
Meow* rašė:

Gal žinot kokius dokumentus reikia pateikti norint gauti bendrabutį? :)

 Na, man regis, reikia pažymos apie gyvenamosios vietos deklaraciją :)

Žinutė parašyta: 2012-07-22 21:13:34 | Nuoroda
Solla rašė:

Mano kb 19.96. :) Sakykit, o su teise yra perspektyvų išvažiuoti į užsienį magistrui? :) 

 Na žinok man irgi toks klausimėlis iškilo, bet matyt sužinosim tik tada, jei įstosim :)

Žinutė parašyta: 2012-07-22 21:27:20 | Nuoroda

 Na mano tai 19,60, tai irgi tikiuos i vf

Žinutė parašyta: 2012-07-22 21:30:16 | Nuoroda

Nuu žmonėės, kas į VU teisę?