Vartotojo IndrÄ—:) pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-05 21:21:03 | Nuoroda

Sveiki. Kaip jauÄiatÄ—s?  Kokios nuotaikos vyrauja?  Aš tikiuosi, kad per daug nesijaudinate. :))
Taigi, aš galvoju studijuoti slaugÄ….Gal yra taip pat pretenduojanÄių į jÄ…? 

Žinutė parašyta: 2012-06-05 21:23:40 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2012-06-07 13:08:46 | Nuoroda

Tai labai malonu, kad yra žmonių, kurie nori rinktis tokią sunkią ir atsakingą specialybę. :)
Aš, tai nenoriu į akušerija, nors girdÄ—jau, kad pradžioje mokslų, bÅ«tent nuo akušerijos ir prasideda. :)
Na taip, nuotaikos geros, bet kai pasižiÅ«ri kokio sunkumo egzaminus duoda, tai nei nežinau,kur dÄ—tis. Atrodo mokaisi 12 metų, bet išlaikyti negali. Labai paradoksalu.

Žinutė parašyta: 2012-06-07 17:25:26 | Nuoroda

Labas. :) ArtÄ—ja, artÄ—ja. Iš tiesų biologijai skiriau daugiausiai laiko, tai ne tik dÄ—l to,kad gerai išlaikyÄiau bet dÄ—l to, kad įdomus pats mokslas. :) O kokia literatÅ«ra naudojuosiu, tai labai įvairia. Pradedant nuo mokyklos vadovÄ—lių ir baigiant internetu. Juk visko viename vadovÄ—lyje nerasi, tai tenka apsikrauti net penkiais, o kai pats egzaminas neužkalnų, tai stalas knygomis apkrautas.

Žinutė parašyta: 2012-06-07 20:54:01 | Nuoroda

Tai svarbiausia, jog yra noras! :) O kai nori ko nors ,tai tikrai gali pasiekti, tik žinoma, reikia tam ir pastangu. TaÄiau manau,kad tikrai įstosi. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-08 13:28:21 | Nuoroda
Deilei rašÄ—:

O jum baimÄ—s nÄ—ra? Man tai siaubas,panika didžiausia,kad blogai išlaikysiu ir neįstosiu.. :)

Gal kas nors galvoja i odontologijÄ… stot? :))

 Å½inoma,kad yra! Bet tik dÄ—l, kad galiu susimaišyti ir nuo to nukentÄ—tų mano balas.
Na, ne. Aš galvoju stoti į slaugÄ…. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-08 13:41:08 | Nuoroda
Ginta rašÄ—:
IndrÄ—:) rašÄ—:

Tai svarbiausia, jog yra noras! :) O kai nori ko nors ,tai tikrai gali pasiekti, tik žinoma, reikia tam ir pastangu. TaÄiau manau,kad tikrai įstosi. :)

 O jei kÄ… kitais metais žadu perlaikyti egzaminus....Tik truputį baisu dÄ—l tų programų pakeitimų,bet tikiuosi žiauriai nepasikeis :) Egzaminas kaip kokia loterija...tas pats manau ir sustojimu :)

 Taip, keiÄiasi programa truputį. :) Bet  tik iš to pusÄ—s,kad reikia daugiau kažko mokÄ—ti, jau ten nieko nebeprigalvos :) Tik va, lietuvių labai keiÄiasi, liks tik literatÅ«rinis rašinys.
Pritariu,kad egzaminai kaip loterija arba moki arba ne. :) Ä®dÄ—s, tai kÄ… mokeisi, išlaikysi gerai, o jei įdÄ—s, tai kÄ… moki silpnai, tai gal ir išlaikysi, bet svarbiausia nenukabinti nosies. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-09 00:18:44 | Nuoroda
Pride rašÄ—:

 Kada bio egzas? Nera ko jums bijoti, jeigu moketes - islaikysite.. Jeigu nesimokete... Bent kazkam bala pakelsite :) O po egzo visi i studijos.lt!! Cia aptarsime atsakymus ir rasime tiesa :)

 Birželio 11 dienÄ…. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-14 20:15:21 | Nuoroda

Aš ketinu studijuoti Kauno kolegijoje slaugÄ…. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-15 20:38:18 | Nuoroda

Sveikos. Aš taip pat ketinu stoti į Kauno kolegijÄ…, noriu į slaugÄ…. :)
O dÄ—l chemijos egzamino pritariu, buvo tikrai sunkus. ;/

Žinutė parašyta: 2012-06-22 18:01:11 | Nuoroda

Sveikos mergaitės dar kartą. :) Kaip atostogas leidžaite? :)

Žinutė parašyta: 2012-06-22 20:10:02 | Nuoroda
GaburÄ— rašÄ—:

 turiningai, kamuoja egzaminu rezultatu laukimas  tu?

Aš sakyÄiau visai neblogai nors , orais gerais ši vasara mÅ«sų nelepina, tad ir veiklos sumažėja. TaÄiau stengiuosi atrasti veiklos,kad nenumirÄiau iš nuobodulio, o dar egzaminų rezultatų laukimas ir vargina ir baimÄ™ kelia. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-26 19:17:47 | Nuoroda

Viskas gi gerai. Juk svarbiausia,kad išlaikei. :) P.S Beje  aš taip pat surinkau 61 :)

Žinutė parašyta: 2012-06-27 18:47:42 | Nuoroda
klykianti.ausra rašÄ—:

Et nežinot kur lendat panos ;D

 Ta prasme? Kažkas blogai, su šia specialybe?

Žinutė parašyta: 2012-06-27 22:02:00 | Nuoroda
klykianti.ausra rašÄ—:
IndrÄ—:) rašÄ—:
klykianti.ausra rašÄ—:

Et nežinot kur lendat panos ;D

 Ta prasme? Kažkas blogai, su šia specialybe?

Tiesiog aš KK studijuoju slaugÄ…, ir praÄ—jus dviems metams jau gaila sugaišto laiko, kad mesÄiau, nes Äia tikrai chaosas, o ir specialybÄ— Lietuvoje visiškai nevertinama. Nebent tikrai turit pašaukimÄ…..

 KodÄ—l manai,kad sugaišai laikÄ…?  Sunku, ar nÄ—ra tvarkos atsakomybÄ—s iš dÄ—stytojų pusÄ—s ar valdžios?
Pritariu,kad nevertinama, o apskritai,kas Lietuvoje vertinama? O gi niekas, jaunų žmonių Lietuvai nereikia :)
Nežinau ar tai pašaukimas ar ne, taÄiau nori padÄ—ti žmonÄ—ms, mane bÅ«tent tai traukia link šios specialybÄ—s :)

Žinutė parašyta: 2012-06-30 13:47:30 | Nuoroda
klykianti.ausra rašÄ—:
IndrÄ—:) rašÄ—:
klykianti.ausra rašÄ—:
IndrÄ—:) rašÄ—:
klykianti.ausra rašÄ—:

Et nežinot kur lendat panos ;D

 Ta prasme? Kažkas blogai, su šia specialybe?

Tiesiog aš KK studijuoju slaugÄ…, ir praÄ—jus dviems metams jau gaila sugaišto laiko, kad mesÄiau, nes Äia tikrai chaosas, o ir specialybÄ— Lietuvoje visiškai nevertinama. Nebent tikrai turit pašaukimÄ…..

 KodÄ—l manai,kad sugaišai laikÄ…?  Sunku, ar nÄ—ra tvarkos atsakomybÄ—s iš dÄ—stytojų pusÄ—s ar valdžios?
Pritariu,kad nevertinama, o apskritai,kas Lietuvoje vertinama? O gi niekas, jaunų žmonių Lietuvai nereikia :)
Nežinau ar tai pašaukimas ar ne, taÄiau nori padÄ—ti žmonÄ—ms, mane bÅ«tent tai traukia link šios specialybÄ—s :)

 Laiko nesugaišau, medicina man aktualu, tik va ne ta pakraipa. DÄ—l sunkumo tai žiÅ«rint koks dalykas, yra sunkesnių, yra lengvesnių Äia kaip ir visur, dÄ—stytojai ir likusi valdžia, na ten sistemos tikrai nÄ—ra, atsakomybÄ—s ir nepasakyÄiau, kad užtenka. Kalbant apie specialybÄ—s vertinimÄ…, tai šiuo metu seselÄ—s nelabai skiria nuo sanitarÄ—s ar vos ne valytojos, siunÄia visur kur tik įmanoma ir jei kas visada išsikrauna ant tavÄ™s. DÄ—l noro padÄ—ti žmonÄ—ms tai laikinas reikalas, kai stojau aš ir labai norÄ—jau padÄ—ti žmonÄ—ms, bet kolegija vis labiau tÄ… norÄ… šalina iš manÄ™s.

 Aktualu, bet ne ta sritis. Suprantu, na tai galbÅ«t todÄ—l ir nÄ—ra prie širdies slauga.:) Iš tiesų niekur nÄ—ra lengva, mokytis tenka, o ypaÄ medicinoje, Äia jau tokia sfera,kad privalai mokytis.,kad kažkÄ… suprastum ir žinotum. :) O dÄ—l to valdžios ir dÄ—stytojų, taip ir kitose mokyklose, tik vienose jie žmogiškesni ir supratingesni, o kitose jiems vienodai. Kaip jos vertinamos Lietuvoje nežinau, taÄiau žinau,kad užsienyje seselÄ—s labai vertinamos. :) Na, namanau,kad man jis dings, nes nuo pats vaikystÄ—s mÄ—gau rÅ«pintis žmonÄ—mis, ir jai po 12 metų noras nedingo, tikiuosi,kad nedings ir dabar. Nors gal realybÄ— kitokia. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-02 14:15:01 | Nuoroda
pilks vilks rašÄ—:
agniuxxsss rašÄ—:

 Sveiki, as taip pat bandysiu stoti i KK, pirmu numeriu rasiau farmakotechnika, noreciau rast  busimu kolegu :)

 Tikriausiai, kad aš. :)

 Aš taip pat rašiau, tik ne pirmu numeriu. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-03 17:53:49 | Nuoroda

Sveikos. Jau rytoj sužinosime biologijos rezultatus. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-04 19:11:41 | Nuoroda

Mane tiesą sakant nuliūdino, tikrai tikėjausi geriau, bet gavosi, kaip gavosi. :) Su universitetais teks atsisveikinti. :D

Žinutė parašyta: 2012-07-04 20:21:46 | Nuoroda
Umiga rašÄ—:
IndrÄ—:) rašÄ—:

Mane tiesą sakant nuliūdino, tikrai tikėjausi geriau, bet gavosi, kaip gavosi. :) Su universitetais teks atsisveikinti. :D

 Indre, o kiek gavai? :) mane irgi nuliÅ«dino... žiauriai... nepasisekÄ—, tai nepasisekÄ—... ;/

 56 procentus.  Labai daug mokiausiu ir nesuprantu. Labai, labai nuliÅ«dino..
O kiek tu? :)