Vartotojo IndrÄ—:) pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-04 20:29:53 | Nuoroda
Umiga rašÄ—:
IndrÄ—:) rašÄ—:
Umiga rašÄ—:
IndrÄ—:) rašÄ—:

Mane tiesą sakant nuliūdino, tikrai tikėjausi geriau, bet gavosi, kaip gavosi. :) Su universitetais teks atsisveikinti. :D

 Indre, o kiek gavai? :) mane irgi nuliÅ«dino... žiauriai... nepasisekÄ—, tai nepasisekÄ—... ;/

 56 procentus.  Labai daug mokiausiu ir nesuprantu. Labai, labai nuliÅ«dino..
O kiek tu? :)

 50proc. irgi daug mokiausi, bio labai patinka ir visa kita... nesuprantu, kur galÄ—jau taip susimaut 

Galiu pasakyti tik tiek,kad kvaila vertinimo sistema. Dar buÄiau ne taip nuliÅ«dus, jei buÄiau nesistengus, man taip pat šis mokslas patinka labai,todÄ—l į jį dÄ—jau daugiausiÄ… vilÄių, o gavau tik tiek. Ir tai patvirtina mano žodžius,kad egzaminai kaip loterija. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-04 20:35:25 | Nuoroda
Umiga rašÄ—:
IndrÄ—:) rašÄ—:
Umiga rašÄ—:
IndrÄ—:) rašÄ—:
Umiga rašÄ—:
IndrÄ—:) rašÄ—:

Mane tiesą sakant nuliūdino, tikrai tikėjausi geriau, bet gavosi, kaip gavosi. :) Su universitetais teks atsisveikinti. :D

 Indre, o kiek gavai? :) mane irgi nuliÅ«dino... žiauriai... nepasisekÄ—, tai nepasisekÄ—... ;/

 56 procentus.  Labai daug mokiausiu ir nesuprantu. Labai, labai nuliÅ«dino..
O kiek tu? :)

 50proc. irgi daug mokiausi, bio labai patinka ir visa kita... nesuprantu, kur galÄ—jau taip susimaut 

Galiu pasakyti tik tiek,kad kvaila vertinimo sistema. Dar buÄiau ne taip nuliÅ«dus, jei buÄiau nesistengus, man taip pat šis mokslas patinka labai,todÄ—l į jį dÄ—jau daugiausiÄ… vilÄių, o gavau tik tiek. Ir tai patvirtina mano žodžius,kad egzaminai kaip loterija. :)

 Dabar dar chemija laukia... nesitikiu nieko gero išgirst, tai dar vienas smÅ«gis bus... eina sau... tiek metų dÄ—l praktiškai nieko... ;/ liÅ«dna... ;// kad bent į kolegijÄ… įstot...

 Nepergyvenk taip. :) Ä® kolegija tikrai įstosi. :) Nors iš tiesų gaila tų 12-kos metų. Mokeisi, mokeisi ir va,kas gavosi.
TaÄiau,man svarbiausia,kad nereikÄ—tÅ« mokÄ—ti už mokslÄ…, ne tam mokiausi.

Žinutė parašyta: 2012-07-04 20:40:45 | Nuoroda
Umiga rašÄ—:
IndrÄ—:) rašÄ—:
Umiga rašÄ—:
IndrÄ—:) rašÄ—:
Umiga rašÄ—:
IndrÄ—:) rašÄ—:
Umiga rašÄ—:
IndrÄ—:) rašÄ—:

Mane tiesą sakant nuliūdino, tikrai tikėjausi geriau, bet gavosi, kaip gavosi. :) Su universitetais teks atsisveikinti. :D

 Indre, o kiek gavai? :) mane irgi nuliÅ«dino... žiauriai... nepasisekÄ—, tai nepasisekÄ—... ;/

 56 procentus.  Labai daug mokiausiu ir nesuprantu. Labai, labai nuliÅ«dino..
O kiek tu? :)

 50proc. irgi daug mokiausi, bio labai patinka ir visa kita... nesuprantu, kur galÄ—jau taip susimaut 

Galiu pasakyti tik tiek,kad kvaila vertinimo sistema. Dar buÄiau ne taip nuliÅ«dus, jei buÄiau nesistengus, man taip pat šis mokslas patinka labai,todÄ—l į jį dÄ—jau daugiausiÄ… vilÄių, o gavau tik tiek. Ir tai patvirtina mano žodžius,kad egzaminai kaip loterija. :)

 Dabar dar chemija laukia... nesitikiu nieko gero išgirst, tai dar vienas smÅ«gis bus... eina sau... tiek metų dÄ—l praktiškai nieko... ;/ liÅ«dna... ;// kad bent į kolegijÄ… įstot...

 Nepergyvenk taip. :) Ä® kolegija tikrai įstosi. :) Nors iš tiesų gaila tų 12-kos metų. Mokeisi, mokeisi ir va,kas gavosi.
TaÄiau,man svarbiausia,kad nereikÄ—tÅ« mokÄ—ti už mokslÄ…, ne tam mokiausi.

 MokÄ—jimas už mokslÄ… tai irgi yra ne kažkas... ;/ Kad ir kur įstoÄiau ir kiek kainuotų, man ,pvz, yra sudÄ—tinga mokÄ—t... ech.... greiÄiau tas mÄ—n galas, greiÄiau viskas pasibaigtų

 Supratau vienÄ…,kad ne patys egzaminai baisiausias dalykas, o egzaminų rezultatų laukimas, neleidžia atsipalaiduoti. O dar stojimų, vÄ—l laukia laukimas, nerimas ar įstojai ar ne, ar reikÄ—s mokÄ—ti už mokslÄ….GalÄ—tų viskas greiÄiau praeiti. Beje, kÄ… tu ketini studijuoti? :)
 

Žinutė parašyta: 2012-07-04 23:01:44 | Nuoroda
Umiga rašÄ—:
IndrÄ—:) rašÄ—:
Umiga rašÄ—:
IndrÄ—:) rašÄ—:
Umiga rašÄ—:
IndrÄ—:) rašÄ—:
Umiga rašÄ—:
IndrÄ—:) rašÄ—:
Umiga rašÄ—:
IndrÄ—:) rašÄ—:

Mane tiesą sakant nuliūdino, tikrai tikėjausi geriau, bet gavosi, kaip gavosi. :) Su universitetais teks atsisveikinti. :D

 Indre, o kiek gavai? :) mane irgi nuliÅ«dino... žiauriai... nepasisekÄ—, tai nepasisekÄ—... ;/

 56 procentus.  Labai daug mokiausiu ir nesuprantu. Labai, labai nuliÅ«dino..
O kiek tu? :)

 50proc. irgi daug mokiausi, bio labai patinka ir visa kita... nesuprantu, kur galÄ—jau taip susimaut 

Galiu pasakyti tik tiek,kad kvaila vertinimo sistema. Dar buÄiau ne taip nuliÅ«dus, jei buÄiau nesistengus, man taip pat šis mokslas patinka labai,todÄ—l į jį dÄ—jau daugiausiÄ… vilÄių, o gavau tik tiek. Ir tai patvirtina mano žodžius,kad egzaminai kaip loterija. :)

 Dabar dar chemija laukia... nesitikiu nieko gero išgirst, tai dar vienas smÅ«gis bus... eina sau... tiek metų dÄ—l praktiškai nieko... ;/ liÅ«dna... ;// kad bent į kolegijÄ… įstot...

 Nepergyvenk taip. :) Ä® kolegija tikrai įstosi. :) Nors iš tiesų gaila tų 12-kos metų. Mokeisi, mokeisi ir va,kas gavosi.
TaÄiau,man svarbiausia,kad nereikÄ—tÅ« mokÄ—ti už mokslÄ…, ne tam mokiausi.

 MokÄ—jimas už mokslÄ… tai irgi yra ne kažkas... ;/ Kad ir kur įstoÄiau ir kiek kainuotų, man ,pvz, yra sudÄ—tinga mokÄ—t... ech.... greiÄiau tas mÄ—n galas, greiÄiau viskas pasibaigtų

 Supratau vienÄ…,kad ne patys egzaminai baisiausias dalykas, o egzaminų rezultatų laukimas, neleidžia atsipalaiduoti. O dar stojimų, vÄ—l laukia laukimas, nerimas ar įstojai ar ne, ar reikÄ—s mokÄ—ti už mokslÄ….GalÄ—tų viskas greiÄiau praeiti. Beje, kÄ… tu ketini studijuoti? :)
 

 Tikra tiesa.... Planuoju kinezÄ… :)

 Na aišku. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-16 23:25:38 | Nuoroda

Sveiki. :) Na,tai kaip nuotaikos? Rezultatai labai neuvylÄ—? :)

 

Žinutė parašyta: 2012-07-17 13:29:46 | Nuoroda
Edgarukas^^ rašÄ—:
IndrÄ—:) rašÄ—:

Sveiki. :) Na,tai kaip nuotaikos? Rezultatai labai neuvylÄ—? :)

 

 Sveika;) Na aš asmeniškai , tai tikÄ—jaus geresnių rezultatų , na ,bet kiek gavau tiek užteks tikiuos..:P  o taves paÄios nenuvylÄ—?:)

 Aš taip pat tikÄ—jausi geresnių rezultatų, taÄiau jau nieko nebepakeisiu. Ir truputį nuvylÄ—. Tikiuosi,kad mano balo užteks į nemokamÄ… :)

Žinutė parašyta: 2012-07-17 14:32:20 | Nuoroda
kika0125 rašÄ—:
kika0125 rašÄ—:

 Sveikos :) na gal man irgi pavyks pakliuti i slauga :)

konkursinis balas kolkas 14.08  Meldziuosi kad i VF'a istociau...

Seip yra klausimelis. Kol dar nebuvo atnaujitas KK puslapis, prie slaugos aprasymo rode studiju programos kryptis (vaiku slauga, bendroji, anestezijos ir pan. tiksliai neprisimenu :) ). nejaugi jas panaikino? Ar kazka pakeite? del sito man siek tiek neaisku. Gal kas zinote is cia :) butu malonu suzinot, nes kazkaip norejosi anestezijos krypti rinktis ir dabar, pakst, nei ji kur parasyta nei ka :(

 Ak jau radau :) Po to galima podiplominese studijose rypti pasirinkt :)

 Aš manau,kad nepanaikino. :) Gal tiesiog vÄ—liau galÄ—si pasirinkti krypti.

Žinutė parašyta: 2012-07-17 17:27:18 | Nuoroda
Edgarukas^^ rašÄ—:
IndrÄ—:) rašÄ—:
Edgarukas^^ rašÄ—:
IndrÄ—:) rašÄ—:

Sveiki. :) Na,tai kaip nuotaikos? Rezultatai labai neuvylÄ—? :)

 

 Sveika;) Na aš asmeniškai , tai tikÄ—jaus geresnių rezultatų , na ,bet kiek gavau tiek užteks tikiuos..:P  o taves paÄios nenuvylÄ—?:)

 Aš taip pat tikÄ—jausi geresnių rezultatų, taÄiau jau nieko nebepakeisiu. Ir truputį nuvylÄ—. Tikiuosi,kad mano balo užteks į nemokamÄ… :)

 O balas tavo koks? Jei ne paslaptis;)

 Mažas, tik 15.32 :/ Na žodžiu, Äia aš pati kalta, buÄiau dariusi kitaip, balas bÅ«ti žymiai geresnis. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 14:54:50 | Nuoroda
Umiga rašÄ—:

Gal atsirastų tokia, kur studijuos slaugÄ… arba šiaip kuri nors, pirmakursÄ—, kuri norÄ—tų susipažinti prieš rugsÄ—jį ir norÄ—tų eit kartu gyvent į barakÄ…? :))

Manau, tikrai būtų drąsiau ir smagiau :)

 Aš į slaugÄ… įstojau :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 14:56:20 | Nuoroda

Yra Äia slauguÄių? Jei yra,tai gal lekiam pažindintis? RugsÄ—jį bus smagiau ir drasiau :P

Žinutė parašyta: 2012-07-27 15:08:47 | Nuoroda
kika0125 rašÄ—:
IndrÄ—:) rašÄ—:

Yra Äia slauguÄių? Jei yra,tai gal lekiam pažindintis? RugsÄ—jį bus smagiau ir drasiau :P

 Sveikos :) 

KÄ…tik iškepta bÅ«sima slaugytoja :) PažindinamÄ—s :) 

BÄ—jÄ—, kokie Slaugytojų konkursiniai šiemet? Ä®domu pažiÅ«rÄ—t ant kiek prašoviau vuo VF'o :)

 Na, aš su 15.32 įstojau į nemokamÄ… :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 16:24:28 | Nuoroda
kika0125 rašÄ—:
editulia rašÄ—:
kika0125 rašÄ—:
editulia rašÄ—:
kika0125 rašÄ—:
IndrÄ—:) rašÄ—:
kika0125 rašÄ—:
IndrÄ—:) rašÄ—:

Yra Äia slauguÄių? Jei yra,tai gal lekiam pažindintis? RugsÄ—jį bus smagiau ir drasiau :P

 Sveikos :) 

KÄ…tik iškepta bÅ«sima slaugytoja :) PažindinamÄ—s :) 

BÄ—jÄ—, kokie Slaugytojų konkursiniai šiemet? Ä®domu pažiÅ«rÄ—t ant kiek prašoviau vuo VF'o :)

 Na, aš su 15.32 įstojau į nemokamÄ… :)

 Va neseniai žiÅ«rÄ—jau diagramas, tai net gerkleÄ—j kažkas užstrigo. Mažiausias kb į finansuojamÄ… 14,88 

Na bet gal antrame etape pasiseks :D

O tave labai sveikinu. :) 

 kur radai diagrama?:)

 Lama BPO

 

Ä®eini į savo paskyrÄ… ir ieškai kairÄ—je meniu skilties "diagramos". 

 AÄiÅ« ;)

 nÄ—ra už kÄ…. 

 Na, tai gal duokit savo FB ir galÄ—sime pabendrauti :)

Žinutė parašyta: 2012-08-10 19:14:07 | Nuoroda
Edgarukas^^ rašÄ—:

Nejaugi visai ner daugiau i kineziterapija istojusiu? ;>

 Susirasi savo kolegas. :) Paieškok kitur, jau daugumu yra susikÅ«ria fb grupes. ;)