Vartotojo Zuk.kud pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-06 14:10:15 | Nuoroda

 Jatau, jatau, na bent jau man tai egzas velniškai sunkus pasirodė, gal ~42 taškus ir surinkau ir šiaip daug kvailų klaidų prisivėliau. :o Belieka tikėtis, kad bent istorija bus geriau :D

Žinutė parašyta: 2012-06-06 14:22:27 | Nuoroda

Jei 40 procentų B lygio užduočių yra išlaikymo riba, tai su 10 taškų jau turėtum išlaikyt. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-06 14:30:42 | Nuoroda
rgey3y rašė:

as manau 53-54 balai jau yra 90 procentu. 45-47 80 procentu 40 tasku - 70 proc.
;D Cia tik spejimas, gal atspesiu :D

 Aš meldžiuos, kad šie tavo spėjimai būtų teisingi :D

Žinutė parašyta: 2012-06-06 18:01:54 | Nuoroda
Persia rašė:

KO AŠ TEN ĖJAU, gi humanitarė aš... Pagal dabartinius apskaičiavimus surinkau 32balus, tai nieko gero nelaukiu. Maksimum 30% gausiu, jei ne mažiau. *Slepiuosi krūmuose*

 Va, va aš ir žadu į humanitarinius stot ir taip save keikiau, kam ten ėjau. Na, bet jau po visko, bent dabar įsitikinau, kad tikrai nebenoriu matematikos akyse matyt. :D

Žinutė parašyta: 2012-06-08 17:12:04 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:

Sveiki, būsimieji kolegos :D Apie lietuvių filologiją nieko pasakyt negaliu (žinau, kad žmonės su acentologija ir rašybos taisyklėm dabar kamuojasi per sesiją). Bet ir anglų filologijoj esat labai laukiami :D  

 Tai gal tuo pačiu nori papasakoti ir apie anglų filologiją? Nes bent aš ketinu ten stoti :D

Žinutė parašyta: 2012-06-08 20:02:14 | Nuoroda

Perskaičiau šiandien apie šią specialybę ir susidomėjau. Gal kas esate daugiau skaitę apie ją? Ar gal net kas nors studijuojate? Būtų įdomu išgirsti :)

Žinutė parašyta: 2012-06-09 18:06:51 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:

Kas būtent domina? :D  

 Viskas :D Ne, šiaip įdomu kaip viskas ten vyksta ir panašiai. Nors dabar spėju, kad labiau susidomėjau audiovizualinio vertimo studijom :D

Žinutė parašyta: 2012-06-13 16:29:14 | Nuoroda

Na, pas mane 23/25 teste. Visad žinojau, kad konstitucija koją pakiš :D Šiaip man egzaminas pasirodė sunkokas (arba jo klausimai man pasirodė labai neaiškūs, arba tiesiog laiko trūkumas paveikė). Bet kaip bus taip bus, svarbiausia, kad egzaminų sesija jau baigta :D

Žinutė parašyta: 2012-06-13 16:36:34 | Nuoroda

O, ačiū už tokį tikrai platų atsakymą :D Kad lengva nebus žinau, nes kelios draugės filologiją studijuoja. Tik va dabar labai susimėčiau rinktis audiovizualinį vertimą ar anglų filologiją. Gal kaip nors išsiaiškinsiu šią dilemą :D

Žinutė parašyta: 2012-06-20 22:54:21 | Nuoroda
funiefunie rašė:
Zuk.kud rašė:

O, ačiū už tokį tikrai platų atsakymą :D Kad lengva nebus žinau, nes kelios draugės filologiją studijuoja. Tik va dabar labai susimėčiau rinktis audiovizualinį vertimą ar anglų filologiją. Gal kaip nors išsiaiškinsiu šią dilemą :D

 O tu man gal gali apie audiovizualinį vertimą papasakoti daugiau? kur tokia spec? nes nemačiau

 Na aš pati atradau ją tik jau pildydama LAMABPO savo prašymą, bet kažkuo užkabino. O ji yra tik VU Kauno humanitariniam universitete. :) Va gali pasiskaityt: http://www.khf.vu.lt/lt/studijos/bakalauro-studijos/audiovizualinis-vertimas

Žinutė parašyta: 2012-06-21 19:02:17 | Nuoroda

 Audiovizualinis vertimas arba anglų filologija :)

Žinutė parašyta: 2012-06-25 16:22:39 | Nuoroda
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:

 Audiovizualinis vertimas arba anglų filologija :)

 Abu užrašiau, tik filologija pirmoj vietoj :P

O pas mane kaip tik pirmoj audiovizualinis :D Kodėl  taip pasirinkai? :) 

Žinutė parašyta: 2012-06-25 16:25:43 | Nuoroda
Aš kaip tik apie anglų filologiją VDU ir galvojau, bet kažkodėl persigalvojau ir dabar palikau ją antroj vietoj po audiovizualinio vertimo. Bet ką čia gali žinoti, gal ir atsidursiu čia :D
Žinutė parašyta: 2012-06-25 22:35:21 | Nuoroda
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:

 Audiovizualinis vertimas arba anglų filologija :)

 Abu užrašiau, tik filologija pirmoj vietoj :P

O pas mane kaip tik pirmoj audiovizualinis :D Kodėl  taip pasirinkai? :) 

 Nežinau... Nelabai žadu paskaitas lankyt, tai audiovizualiniam problemų kiltų. O apskritai anglų tai dėl to, jog nenoriu nieko, bet kalbos man lengviausia :D

 Kažkaip nemanau, kad paskaitų lankymas kažkuo būtų labai jau problemiškiau, nors ką aš galiu pasakyt, manau, kad ir ten ir ten bus apylygiai mokslų atžvilgiu :D Tai nors tiek gerai :D

Žinutė parašyta: 2012-06-25 23:10:55 | Nuoroda
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:

 Audiovizualinis vertimas arba anglų filologija :)

 Abu užrašiau, tik filologija pirmoj vietoj :P

O pas mane kaip tik pirmoj audiovizualinis :D Kodėl  taip pasirinkai? :) 

 Nežinau... Nelabai žadu paskaitas lankyt, tai audiovizualiniam problemų kiltų. O apskritai anglų tai dėl to, jog nenoriu nieko, bet kalbos man lengviausia :D

 Kažkaip nemanau, kad paskaitų lankymas kažkuo būtų labai jau problemiškiau, nors ką aš galiu pasakyt, manau, kad ir ten ir ten bus apylygiai mokslų atžvilgiu :D Tai nors tiek gerai :D

 Gal ir tavo tiesa, visur ten tas pats š. Bet kažkaip į VDU visad norėjau, tai ten ir paliksiu pirmą. Rytojus nuspręs, reiks keist ar nereiks :D

 Va, va aš ir buvau užsikabliavus, kad tik VDU anglų filologija ir viskas, bet kažkaip kai paskaičiau man audiovizualinis pasirodė įdomiau. Kaip draugai įvertino šiai mažai nolifer'ei bus pats tas :D

Žinutė parašyta: 2012-06-26 11:32:26 | Nuoroda
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:

 Audiovizualinis vertimas arba anglų filologija :)

 Abu užrašiau, tik filologija pirmoj vietoj :P

O pas mane kaip tik pirmoj audiovizualinis :D Kodėl  taip pasirinkai? :) 

 Nežinau... Nelabai žadu paskaitas lankyt, tai audiovizualiniam problemų kiltų. O apskritai anglų tai dėl to, jog nenoriu nieko, bet kalbos man lengviausia :D

 Kažkaip nemanau, kad paskaitų lankymas kažkuo būtų labai jau problemiškiau, nors ką aš galiu pasakyt, manau, kad ir ten ir ten bus apylygiai mokslų atžvilgiu :D Tai nors tiek gerai :D

 Gal ir tavo tiesa, visur ten tas pats š. Bet kažkaip į VDU visad norėjau, tai ten ir paliksiu pirmą. Rytojus nuspręs, reiks keist ar nereiks :D

 Va, va aš ir buvau užsikabliavus, kad tik VDU anglų filologija ir viskas, bet kažkaip kai paskaičiau man audiovizualinis pasirodė įdomiau. Kaip draugai įvertino šiai mažai nolifer'ei bus pats tas :D

 Na pas mane VDU dar dėl to, kad didesnės pasirinkimo galimybės. Žadu kalbų pasiimt keletą, gretutines dar. Vien dėl kalbų ten traukia :D

 Na tada aišku, aišku, aš tai nusprendžiau, kad man ir tų trijų audiovizualiniam pilnai užteks :D

Žinutė parašyta: 2012-06-26 16:20:24 | Nuoroda
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:

 Audiovizualinis vertimas arba anglų filologija :)

 Abu užrašiau, tik filologija pirmoj vietoj :P

O pas mane kaip tik pirmoj audiovizualinis :D Kodėl  taip pasirinkai? :) 

 Nežinau... Nelabai žadu paskaitas lankyt, tai audiovizualiniam problemų kiltų. O apskritai anglų tai dėl to, jog nenoriu nieko, bet kalbos man lengviausia :D

 Kažkaip nemanau, kad paskaitų lankymas kažkuo būtų labai jau problemiškiau, nors ką aš galiu pasakyt, manau, kad ir ten ir ten bus apylygiai mokslų atžvilgiu :D Tai nors tiek gerai :D

 Gal ir tavo tiesa, visur ten tas pats š. Bet kažkaip į VDU visad norėjau, tai ten ir paliksiu pirmą. Rytojus nuspręs, reiks keist ar nereiks :D

 Va, va aš ir buvau užsikabliavus, kad tik VDU anglų filologija ir viskas, bet kažkaip kai paskaičiau man audiovizualinis pasirodė įdomiau. Kaip draugai įvertino šiai mažai nolifer'ei bus pats tas :D

 Na pas mane VDU dar dėl to, kad didesnės pasirinkimo galimybės. Žadu kalbų pasiimt keletą, gretutines dar. Vien dėl kalbų ten traukia :D

 Na tada aišku, aišku, aš tai nusprendžiau, kad man ir tų trijų audiovizualiniam pilnai užteks :D

 Lietuvių 39 gavau. tai, blemba, nežinau ką dabar daryt. Jau galiu atsisveikint....

 Siūlyčiau dar vilties neprarast, gal istorija gelbės :)

Žinutė parašyta: 2012-06-26 16:49:00 | Nuoroda
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:

 Audiovizualinis vertimas arba anglų filologija :)

 Abu užrašiau, tik filologija pirmoj vietoj :P

O pas mane kaip tik pirmoj audiovizualinis :D Kodėl  taip pasirinkai? :) 

 Nežinau... Nelabai žadu paskaitas lankyt, tai audiovizualiniam problemų kiltų. O apskritai anglų tai dėl to, jog nenoriu nieko, bet kalbos man lengviausia :D

 Kažkaip nemanau, kad paskaitų lankymas kažkuo būtų labai jau problemiškiau, nors ką aš galiu pasakyt, manau, kad ir ten ir ten bus apylygiai mokslų atžvilgiu :D Tai nors tiek gerai :D

 Gal ir tavo tiesa, visur ten tas pats š. Bet kažkaip į VDU visad norėjau, tai ten ir paliksiu pirmą. Rytojus nuspręs, reiks keist ar nereiks :D

 Va, va aš ir buvau užsikabliavus, kad tik VDU anglų filologija ir viskas, bet kažkaip kai paskaičiau man audiovizualinis pasirodė įdomiau. Kaip draugai įvertino šiai mažai nolifer'ei bus pats tas :D

 Na pas mane VDU dar dėl to, kad didesnės pasirinkimo galimybės. Žadu kalbų pasiimt keletą, gretutines dar. Vien dėl kalbų ten traukia :D

 Na tada aišku, aišku, aš tai nusprendžiau, kad man ir tų trijų audiovizualiniam pilnai užteks :D

 Lietuvių 39 gavau. tai, blemba, nežinau ką dabar daryt. Jau galiu atsisveikint....

 Siūlyčiau dar vilties neprarast, gal istorija gelbės :)

 Pernai metais žemiausias buvo 16,74 su kuriuo įstojo, tai reik tikėtis kad šiemet labai nepakils...

 Kažkodėl nemanau, kad turėtų kilt :)

Žinutė parašyta: 2012-06-26 17:04:53 | Nuoroda
sulbudulbu rašė:

Planuoju į anglų filologiją stot, tik istorijos rezultatai gąsdina, man ten tamsus miškas.

 O, dar vienas žmogus apie anglų filologiją galvojantis :D Kur žadi stot? :)

Žinutė parašyta: 2012-06-26 17:20:42 | Nuoroda
sulbudulbu rašė:
Zuk.kud rašė:
sulbudulbu rašė:

Planuoju į anglų filologiją stot, tik istorijos rezultatai gąsdina, man ten tamsus miškas.

 O, dar vienas žmogus apie anglų filologiją galvojantis :D Kur žadi stot? :)

Į VDU, nors visi sako VU geriau, bet nenoriu aš ten visiškai. Tu kur? :D

 Pirmoj vietoj Audiovizualinis vertimas VU Kauno humanitariniam, o antroj - VDU anglų filologija :) Va, va man lygiai tas pats, kažkodėl į tą Vilnių visiškai netraukia :D