Vartotojo Dawido pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-09 20:06:18 | Nuoroda

 Senoji tema jau senokai neaktyvi, tai naują sukūriau.

Ar žadat kas nors šiais metais stot į VDU anglų k. filologiją?

Įdomu, kas per kompanija bus, jei įstosiu.

Žinutė parašyta: 2012-06-24 23:58:07 | Nuoroda
Zuk.kud rašė:

 Audiovizualinis vertimas arba anglų filologija :)

 Abu užrašiau, tik filologija pirmoj vietoj :P

Žinutė parašyta: 2012-06-25 20:10:34 | Nuoroda
Zuk.kud rašė:
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:

 Audiovizualinis vertimas arba anglų filologija :)

 Abu užrašiau, tik filologija pirmoj vietoj :P

O pas mane kaip tik pirmoj audiovizualinis :D Kodėl  taip pasirinkai? :) 

 Nežinau... Nelabai žadu paskaitas lankyt, tai audiovizualiniam problemų kiltų. O apskritai anglų tai dėl to, jog nenoriu nieko, bet kalbos man lengviausia :D

Žinutė parašyta: 2012-06-25 23:05:57 | Nuoroda
Zuk.kud rašė:
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:

 Audiovizualinis vertimas arba anglų filologija :)

 Abu užrašiau, tik filologija pirmoj vietoj :P

O pas mane kaip tik pirmoj audiovizualinis :D Kodėl  taip pasirinkai? :) 

 Nežinau... Nelabai žadu paskaitas lankyt, tai audiovizualiniam problemų kiltų. O apskritai anglų tai dėl to, jog nenoriu nieko, bet kalbos man lengviausia :D

 Kažkaip nemanau, kad paskaitų lankymas kažkuo būtų labai jau problemiškiau, nors ką aš galiu pasakyt, manau, kad ir ten ir ten bus apylygiai mokslų atžvilgiu :D Tai nors tiek gerai :D

 Gal ir tavo tiesa, visur ten tas pats š. Bet kažkaip į VDU visad norėjau, tai ten ir paliksiu pirmą. Rytojus nuspręs, reiks keist ar nereiks :D

Žinutė parašyta: 2012-06-25 23:16:13 | Nuoroda
Zuk.kud rašė:
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:

 Audiovizualinis vertimas arba anglų filologija :)

 Abu užrašiau, tik filologija pirmoj vietoj :P

O pas mane kaip tik pirmoj audiovizualinis :D Kodėl  taip pasirinkai? :) 

 Nežinau... Nelabai žadu paskaitas lankyt, tai audiovizualiniam problemų kiltų. O apskritai anglų tai dėl to, jog nenoriu nieko, bet kalbos man lengviausia :D

 Kažkaip nemanau, kad paskaitų lankymas kažkuo būtų labai jau problemiškiau, nors ką aš galiu pasakyt, manau, kad ir ten ir ten bus apylygiai mokslų atžvilgiu :D Tai nors tiek gerai :D

 Gal ir tavo tiesa, visur ten tas pats š. Bet kažkaip į VDU visad norėjau, tai ten ir paliksiu pirmą. Rytojus nuspręs, reiks keist ar nereiks :D

 Va, va aš ir buvau užsikabliavus, kad tik VDU anglų filologija ir viskas, bet kažkaip kai paskaičiau man audiovizualinis pasirodė įdomiau. Kaip draugai įvertino šiai mažai nolifer'ei bus pats tas :D

 Na pas mane VDU dar dėl to, kad didesnės pasirinkimo galimybės. Žadu kalbų pasiimt keletą, gretutines dar. Vien dėl kalbų ten traukia :D

Žinutė parašyta: 2012-06-26 11:44:35 | Nuoroda
Zuk.kud rašė:
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:

 Audiovizualinis vertimas arba anglų filologija :)

 Abu užrašiau, tik filologija pirmoj vietoj :P

O pas mane kaip tik pirmoj audiovizualinis :D Kodėl  taip pasirinkai? :) 

 Nežinau... Nelabai žadu paskaitas lankyt, tai audiovizualiniam problemų kiltų. O apskritai anglų tai dėl to, jog nenoriu nieko, bet kalbos man lengviausia :D

 Kažkaip nemanau, kad paskaitų lankymas kažkuo būtų labai jau problemiškiau, nors ką aš galiu pasakyt, manau, kad ir ten ir ten bus apylygiai mokslų atžvilgiu :D Tai nors tiek gerai :D

 Gal ir tavo tiesa, visur ten tas pats š. Bet kažkaip į VDU visad norėjau, tai ten ir paliksiu pirmą. Rytojus nuspręs, reiks keist ar nereiks :D

 Va, va aš ir buvau užsikabliavus, kad tik VDU anglų filologija ir viskas, bet kažkaip kai paskaičiau man audiovizualinis pasirodė įdomiau. Kaip draugai įvertino šiai mažai nolifer'ei bus pats tas :D

 Na pas mane VDU dar dėl to, kad didesnės pasirinkimo galimybės. Žadu kalbų pasiimt keletą, gretutines dar. Vien dėl kalbų ten traukia :D

 Na tada aišku, aišku, aš tai nusprendžiau, kad man ir tų trijų audiovizualiniam pilnai užteks :D

 Lietuvių 39 gavau. tai, blemba, nežinau ką dabar daryt. Jau galiu atsisveikint....

Žinutė parašyta: 2012-06-26 13:07:43 | Nuoroda
išdykėlė rašė:

 Gal kas apeliacijas žadat rašyt?

 Aš apgalvojau, buvau mokyklon nuėjęs, pakalbėjom. Neverta. Jei ir pakeis, tai ten tie +2% kokie š verti taip sakant. + negausi atestato su visais, o vėliau, nes taip greit neateina rezultatai.

Žinutė parašyta: 2012-06-26 13:30:47 | Nuoroda
išdykėlė rašė:

 nu jo blm..... bet su šitais rezais kažkokia pieva... nu negalėjau aš taip blogai parašyt..kad daugiau negu pusė taškų dingtų... nes iš viso buvo 104taškai... o pas mane 45 tik..

 nu pas 41t 39% tai irgi šiknon + man lt svarbiausias, tai įdomiai čia bus dabar. Gal dar kaip nors VDU Anglų filologijon nemokamon pateksiu...

Žinutė parašyta: 2012-06-26 16:31:48 | Nuoroda
Zuk.kud rašė:
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:
Dawido rašė:
Zuk.kud rašė:

 Audiovizualinis vertimas arba anglų filologija :)

 Abu užrašiau, tik filologija pirmoj vietoj :P

O pas mane kaip tik pirmoj audiovizualinis :D Kodėl  taip pasirinkai? :) 

 Nežinau... Nelabai žadu paskaitas lankyt, tai audiovizualiniam problemų kiltų. O apskritai anglų tai dėl to, jog nenoriu nieko, bet kalbos man lengviausia :D

 Kažkaip nemanau, kad paskaitų lankymas kažkuo būtų labai jau problemiškiau, nors ką aš galiu pasakyt, manau, kad ir ten ir ten bus apylygiai mokslų atžvilgiu :D Tai nors tiek gerai :D

 Gal ir tavo tiesa, visur ten tas pats š. Bet kažkaip į VDU visad norėjau, tai ten ir paliksiu pirmą. Rytojus nuspręs, reiks keist ar nereiks :D

 Va, va aš ir buvau užsikabliavus, kad tik VDU anglų filologija ir viskas, bet kažkaip kai paskaičiau man audiovizualinis pasirodė įdomiau. Kaip draugai įvertino šiai mažai nolifer'ei bus pats tas :D

 Na pas mane VDU dar dėl to, kad didesnės pasirinkimo galimybės. Žadu kalbų pasiimt keletą, gretutines dar. Vien dėl kalbų ten traukia :D

 Na tada aišku, aišku, aš tai nusprendžiau, kad man ir tų trijų audiovizualiniam pilnai užteks :D

 Lietuvių 39 gavau. tai, blemba, nežinau ką dabar daryt. Jau galiu atsisveikint....

 Siūlyčiau dar vilties neprarast, gal istorija gelbės :)

 Pernai metais žemiausias buvo 16,74 su kuriuo įstojo, tai reik tikėtis kad šiemet labai nepakils...

Žinutė parašyta: 2012-06-26 17:08:13 | Nuoroda
sulbudulbu rašė:

Planuoju į anglų filologiją stot, tik istorijos rezultatai gąsdina, man ten tamsus miškas.

 Tai tau dabar per daugiausiai ir nereikia

Žinutė parašyta: 2012-06-26 17:16:13 | Nuoroda
sulbudulbu rašė:
Dawido rašė:
sulbudulbu rašė:

Planuoju į anglų filologiją stot, tik istorijos rezultatai gąsdina, man ten tamsus miškas.

 Tai tau dabar per daugiausiai ir nereikia

Vistiek būtų gerai neblogai gaut, bent jau būčiau tikra. :D

 Tai tėp. Aš ir stoju VDU AK filologija, tai būk maloni, daug negauk, palikit man vietos

Žinutė parašyta: 2012-06-26 17:36:30 | Nuoroda
sulbudulbu rašė:
Zuk.kud rašė:
sulbudulbu rašė:
Zuk.kud rašė:
sulbudulbu rašė:

Planuoju į anglų filologiją stot, tik istorijos rezultatai gąsdina, man ten tamsus miškas.

 O, dar vienas žmogus apie anglų filologiją galvojantis :D Kur žadi stot? :)

Į VDU, nors visi sako VU geriau, bet nenoriu aš ten visiškai. Tu kur? :D

 Pirmoj vietoj Audiovizualinis vertimas VU Kauno humanitariniam, o antroj - VDU anglų filologija :) Va, va man lygiai tas pats, kažkodėl į tą Vilnių visiškai netraukia :D

 Aš ne dėl miesto, Kauno humanitariniam anglų filologija taip pat yra, ar klystu?

 kaip atskiros nėra. eina rusų ir anglų kartu

Žinutė parašyta: 2012-06-26 17:48:29 | Nuoroda
sulbudulbu rašė:
Zuk.kud rašė:
sulbudulbu rašė:
Zuk.kud rašė:
sulbudulbu rašė:
Zuk.kud rašė:
sulbudulbu rašė:

Planuoju į anglų filologiją stot, tik istorijos rezultatai gąsdina, man ten tamsus miškas.

 O, dar vienas žmogus apie anglų filologiją galvojantis :D Kur žadi stot? :)

Į VDU, nors visi sako VU geriau, bet nenoriu aš ten visiškai. Tu kur? :D

 Pirmoj vietoj Audiovizualinis vertimas VU Kauno humanitariniam, o antroj - VDU anglų filologija :) Va, va man lygiai tas pats, kažkodėl į tą Vilnių visiškai netraukia :D

 Aš ne dėl miesto, Kauno humanitariniam anglų filologija taip pat yra, ar klystu?

 Hmm... Man rodos yra, nesidomėjau :D Šiaip mane VDU kaip universitetas vilioja, bet audiovizualinis vertimas man kaip studijos labiau patiko, tai tokioj kryžkelėj ir stoviu :D

 Apie audiovizualinį vertimą dar negirdėjau, čia gal nauja programa? :D

 www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/KHF_Audiovizualinis%20vertimas.pdf

Žinutė parašyta: 2012-06-26 23:02:18 | Nuoroda
Monicutt rašė:

Na jei būčiau patenkinta savo rezultatu, tai irgi sakyčiau, jog prisižaisit ir pan.. Bet, deja, balai žiauriai mane nuvylė, nes tikėjausi tikrai geresnio rezultato, kadangi su lietuvių kalba niekad problemų neturėjau, visad geri įvertinimai ir pan. Todėl tikrai esu nesupratus, kodėl toks žemas įvertinimas, nes jaučiausi tvirtai po egzamino ir buvau nusiteikusi tikrai geram rezultatui. Beje, mano pasirinktom studijom šio egzamino rezultatų labiausiai reikia, nes sudaro 0,4 balus.  Tad pateiksiu apeliaciją, bus kaip bus, juk nieko neprarasiu, reikia dėl savęs stengtis, dėl savo ateities.. :)

 man lygiai tas pats, tik jei man numažina nors kiek, viskas man šiais metais baigta. dabar ant ribos stoviu jei istoriją gerai išlaikau. Patarkit, chebra, ką daryt?

Žinutė parašyta: 2012-06-27 00:06:18 | Nuoroda
asttau rašė:
Dawido rašė:
Monicutt rašė:

Na jei būčiau patenkinta savo rezultatu, tai irgi sakyčiau, jog prisižaisit ir pan.. Bet, deja, balai žiauriai mane nuvylė, nes tikėjausi tikrai geresnio rezultato, kadangi su lietuvių kalba niekad problemų neturėjau, visad geri įvertinimai ir pan. Todėl tikrai esu nesupratus, kodėl toks žemas įvertinimas, nes jaučiausi tvirtai po egzamino ir buvau nusiteikusi tikrai geram rezultatui. Beje, mano pasirinktom studijom šio egzamino rezultatų labiausiai reikia, nes sudaro 0,4 balus.  Tad pateiksiu apeliaciją, bus kaip bus, juk nieko neprarasiu, reikia dėl savęs stengtis, dėl savo ateities.. :)

 man lygiai tas pats, tik jei man numažina nors kiek, viskas man šiais metais baigta. dabar ant ribos stoviu jei istoriją gerai išlaikau. Patarkit, chebra, ką daryt?

 Tai vat būtent, kad ir man tas pats. Tik kad pas mane apskritai neišlaikyta. Surinkau 23 taškus ir neišlaikiau. Tikėjausi tikrai išlaikyt, ir lietuvių kalboj gan gerai gaudžiausi. 

 Nu mano pagal bandomus, apskritai rašto darbus, tai kokių turėjau 75t+ surinkt, o surinkau 41t. Ir nėr kaip žinot kodėl. tau tai nėra kur nudegt, rašyt ir tiek.

Žinutė parašyta: 2012-06-27 18:14:36 | Nuoroda

Nuėjau ir parašiau. Kaip bus taip bus. Jeigu ką, gatves kažkam irgi šluot reikia :D Iš principo man ir poros taškų užtektų +, nes dabar tai labai ant vf įstojimo ribos stoviu. Su tais +2taškeliais bent jau paskutine vieta įstočiau. O ten toj apeliacijoj tai parašai vardą, pavardę, klasę ir kokį balą gavai.

Sėkmės tiem kas rašėt.

Žinutė parašyta: 2012-06-27 22:47:06 | Nuoroda
Gaisriuke rašė:

O galima sulaukti visų egzaminų rezultatų ir parašyti apeliaciją?

 Apeliaciją galima rašyti 3 dienas po to egzamino paskelbimo datos.

Žinutė parašyta: 2012-06-28 00:22:20 | Nuoroda
dofkanasx rašė:

 Pasakykit kas del apeliacijos ar padavus ja imanomas varijantas atsiimti atestata su visais abiturientais , jei taip tai rasyciau nes ziauriai mazai gavau.. Kaip buvo praeitais metais?

 na gali pasitaikyt, kad spės, bet labai itin sunkiai tikėtina. Pernais liepos 14d buvo lygtais.

O ir šiaip, parašo mokyklos visvien tokį lapą, kad ne taip abidna būtų :D

Žinutė parašyta: 2012-06-28 17:47:29 | Nuoroda
honey rašė:

man direktore pasake, kad nezino ar spes iki liepos 23 dienos isduoti atestata(( nezinau ka daryti( ziauriai mazai gavau. tai neimanoma! miesto olimpiadoj uzemiau 5 vieta... kaip manot ar spes isduoti? noriu studijoti Lietuvoje!!! 

Jas iki 22d lygtais privalo paskelbt, o jei ir ne, tai direktorius sakė išrašo ten kažkokį popierių, ir vistiek gali tvarkytis dokumentus stojimam ir pan.

Žinutė parašyta: 2012-06-28 22:28:15 | Nuoroda
kornita rašė:

Aš parašiau antroje vietoje po technikos vertimo. Ilgai norėjau stoti čia, bet supratau, kad vien literatūra ir šiaip visokie filologiniai dalykai man atsibos taigi pasirinkau rimtesnę specialybę. Siūlyčiau ir taip padaryti ;)

 Nepatiks, mesiu arba keisiu, Stoju į VDU vien dėl pasirinkimų gausumo. Noriu mokintis daugiau nei 2 kalbas, tai man VDU, manau, bus pats tas. Nežinau kodėl, bet manęs techninis vertimas nevilioja, tiesiog nemaloniai skamba :D Prirašiau dar audiovizualinį dėl viso pikto, bus matyt kaip ten gausis ir ar visai kur nors įstosiu.