Vartotojo laurapetnycaite pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-04 15:26:39 | Nuoroda

Sveiki, norėčiau patarimo. Planavau stoti į LSMU mediciną (kadangi piniguose nesimaudau tai tik į vf). Bet labai prastai išsilaikiau egzaminus, taigi niekaip neįstosiu. Ką aš sugalvojau, tai stoti į LKKA arba Kauno kolegijoj kineziterapiją, pasimokint metus, tada perlaikyt egzus ir bandyt stot vėl į LSMU. Ir dabar nežinau ar taip įmanoma padaryti - perlaikyt egzus ir pateikti prašymą stoti į universitetą dar vis neišėjus iš kolegijos. Būčiau labai dėkinga, jei kas padėtų ir išaiškintų man ar taip įmanoma.

Žinutė parašyta: 2012-07-04 15:38:14 | Nuoroda

82 taškai ir 81%

Žinutė parašyta: 2012-07-04 16:18:54 | Nuoroda

80 tasku. 84%

Žinutė parašyta: 2012-07-04 17:33:15 | Nuoroda

Sveiki, parasykit kur norit stoti ir koks jusu konkursinis balas. As noriu i medicina, balas 18.84

Žinutė parašyta: 2012-07-04 22:16:22 | Nuoroda

Kaip manot ka geriau pasirinkti - kineziterapija ar akuserija ? 

Žinutė parašyta: 2012-07-05 20:13:01 | Nuoroda

Sveiki gal zinot ar imanoma perstoti tam paciau universitete pasimokius metus is vienos srities i kita ? (As noriu i medicina, bet neistosiu nes per mazas balas, tai stociau i akuserija ir kitais metais perstot ten bandyciau ) Jei kas gali ka paaiskint buciau labai dekinga

Žinutė parašyta: 2012-07-08 10:31:35 | Nuoroda

Sveiki kas gali patarti, kur geriau studijuoti kineziterapija lkka ar kk ? 

Žinutė parašyta: 2012-07-08 10:33:10 | Nuoroda

Sveiki, gal kas galetu patarti, kur geriau studijuoti kineziterapija lkka ar kauno kolegijoj ? 

Žinutė parašyta: 2012-07-11 22:17:43 | Nuoroda

Noriu i medicina, bet neistosiu, nes per mazas balas. Kitais metais perlaikysiu egzus ir stosiu vel. Mano klausimas toks. Ar verta stoti i kineziterapija (bet kur i nemokama) ir po puses metu isstoti (kad nereiketu moketi) - tada istojus i medicina nukristu kazkiek paskaitu ir butu daugiau laisvo laiko. Ar geriau nestoti ir tiesiog mokytis egzu perlaikymui ? Padekit apsispresti !!!

Žinutė parašyta: 2012-07-12 08:54:35 | Nuoroda

Noriu i medicina, bet neistosiu, nes per mazas balas. Kitais metais perlaikysiu egzus ir stosiu vel. Mano klausimas toks. Ar verta stoti i kineziterapija (bet kur i nemokama) ir po puses metu isstoti (kad nereiketu moketi) - tada istojus i medicina nukristu kazkiek paskaitu ir butu daugiau laisvo laiko. Ar geriau nestoti ir tiesiog mokytis egzu perlaikymui ? Padekit apsispresti !!!

Žinutė parašyta: 2012-07-13 22:24:51 | Nuoroda
HappyWyy rašė:

 Tada geriau stoti į LSMU veterinarinę mediciną. Ten įskaito daug dalykų ir gali bandyti pereiti su krepšeliu nuo antro pusmečio į mediciną. Be to mažas balas į nemokamą.

 Bet as kiek zinau tai cia tik teoriskai imanoma krepseli persinest, o praktiskai tai beveik neimanoma misija

Žinutė parašyta: 2012-07-22 23:06:13 | Nuoroda

Kur geriau studijuoti kineziterapija lkka ar kauno kolegijoj? 

Žinutė parašyta: 2013-05-20 16:21:35 | Nuoroda

 Sveiki, turiu klausimėlį :) Ruošiuosi perlaikyt biologiją ir stoti į LSMU mediciną. Bet klausimas toks : 

Tarkim mano stojimų sarašas būtų toks : 

1. LSMU vf medicina

2. LSMU VF akuserija

 

Tai jeigu per pirmą stojimo etapą manęs nepakviečia į mediciną, o pakviečia į akušeriją, tai man būtina priimti akušerijos kvietima? Jeigu laukčiau antro etapo ir papildomo proiėmimo rezultatų ir vis tiek nebūčiau priimta į mediciną, tai dar vis galėčiau į akušeriją stoti ar jau nebe ? 

Žinutė parašyta: 2013-05-20 19:40:38 | Nuoroda

 Ai ir dar klausimas, kaip manot ar verta gadintis nervus ir bandyti perlaikyti matematiką? (Beveik visiškai nieko nesikartojau po pernai metų baigimo, kokią savaitę buvau prisėdus, pamačiau, kad beviltiška, nes nieko  nebepamenu ką mokėjau ir nebesimokiau nikeo daugiau :D) Ar geriau net nesivargint ir neiti į tą egzą ? (Užsiregistravau aš į jį) P.S. jeigu nenueisiu, neužsakiatys kaip neišlaikyto ar kažkas tokio ? 

Žinutė parašyta: 2013-07-10 11:20:41 | Nuoroda

 Sveiki, kadangi jau aiskus visi egzaminu rezultatai, tai sakykit su kokiais konkursiniais balais planuojat stoti i medicina ar odontologija? :) asmeniskai mano balas yra 19.2 mazas, bet dar turiu vilties :)