Vartotojo Umiga pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-14 20:14:30 | Nuoroda

Sveikos :) esu naujai ''kepama'' studentė, taip pat linkstu link šitos pusės- biomedicinos... :)  Labiausiai koncentruojuosi į kineziterapiją :) Būtų smagu susirasti pažįstamų ;)

ps. Sėkmės ryt chemijos egzamine!! :))

Žinutė parašyta: 2012-06-14 21:47:01 | Nuoroda

Kažkaip imu bijot rytojaus ir jau panikuoju ;/

Žinutė parašyta: 2012-06-15 12:37:25 | Nuoroda

Sveikos, kaip sekėsi chemija? Mane tai nužudė uždaviniai ir šiaip nesijaučiu,kad gerai gausiu... ;/ labai liūdna

Žinutė parašyta: 2012-06-15 14:10:30 | Nuoroda

Jei bus nesunku, pasidalink atsakymais vėliau :) nors aš kiek jau tikrinausi (testą ir antrą dalį) tai net nesinori toliau žiūrėt... ;/ Tikras siaubas ;( Nesuprantu, kaip aš taip galėjau, mokiausi daug, vaikščiojau papildomai... ;(

Žinutė parašyta: 2012-06-15 14:48:13 | Nuoroda
Gaburė rašė:

Verkti norisi po to egzamino. Nes belekiek prie chemijos knygu sedejau, tiek darbo idejau. o pieva gavosi... krc toks jausmas dabar, kad net i kolegija neistosiu  gruzas...

gerai bent tas, kad jau vasara

 Jaučiuosi visiškai taip pat, kaip ir tu... ;/

Žinutė parašyta: 2012-06-16 16:21:23 | Nuoroda
Gaburė rašė:

Saunu, musu vis daugeja! barake noretumet gyventi?

 Šiaip iš esmės tai nenoriu į baraką, bet kokį pirmą pusmetį ir su drauge ar bent pažįstama tai visai sutikčiau... :) Nesinori būti "akla višta" vienai, dviese smagiau :D:D

Žinutė parašyta: 2012-06-19 19:34:52 | Nuoroda

Sveikos... Nejaugi atostogaujat visos? Tuoj pradės dulkės kauptis ;D

Žinutė parašyta: 2012-06-19 23:39:59 | Nuoroda
Moni;)* rašė:

Sveikutės jungiuosi ir aš prie jūsų. Chemijos net nelaikiau, prastai man su ja... Bet tikiuosi bent i KK yra šansų. Kaip manot?

 Sveika, viltis miršta paskutinė ;D kas šiais laikais neįmanoma ;D

Žinutė parašyta: 2012-06-20 12:35:51 | Nuoroda
Gaburė rašė:

O ka i univierus rasei? 

 Aplamai pirmu nr rašiau LSMU Medicina (bet čia tooooootali svajonė pasidarė po chemijos egzo:D), o KK pirmu nr Kineziterapija :) (po to dar slaugą ir akušeriją)

Žinutė parašyta: 2012-06-21 19:51:24 | Nuoroda

Labas labas, ar yra čia tokių, kur laikė anglų? Kaip sekėsi? :))

Žinutė parašyta: 2012-06-22 20:54:49 | Nuoroda
Gaburė rašė:

 na as tai nelaikiau anglu egzamino, o tu, Umiga? 

 Oj neee.. :D:D

Žinutė parašyta: 2012-06-23 15:43:23 | Nuoroda
Ladybird:) rašė:

 Sveikutes:) toks oras, nelabai yra ka veikti, tai nusprendziau pasiziureti kas siais metais i kauno kolegija stoja:) pati ten studijuoju akuserija. kazkas klause apie bendrabucius tai salygos nelabai, bent man... kazkaip lyginant su kitu aukstuju mokyklu.

 Labas, o kokios tos sąlygos bendrabučių? :) kaip dušai, virtuvės, tualetai? :)

Žinutė parašyta: 2012-06-24 22:46:04 | Nuoroda
Slapyvardis: rašė:

 Apie KK SPF bendrabuti galit klaust, metus jau pragyvenau ten. :))

 Labas ;) Kaip kambariai, kokia jų būklė? Pagal ką skirsto į kokį bendrabutį papulsi? :)

Žinutė parašyta: 2012-06-24 22:57:15 | Nuoroda
Slapyvardis: rašė:
Umiga rašė:
Slapyvardis: rašė:

 Apie KK SPF bendrabuti galit klaust, metus jau pragyvenau ten. :))

 Labas ;) Kaip kambariai, kokia jų būklė? Pagal ką skirsto į kokį bendrabutį papulsi? :)

 Labas. ;) Kambariu yra visokiu. Bet kiek maciau visi tikrai buvo pakenciami. Patys gyvenantys pasitvarko juos. Pirma karta pamacius savo kambari reakcija buvo nekokia, bet pripratau, pasitvarkem ir visai nebaisu. :)) O bendrabutis skiriamas pagal tai, ka studijuosi. Visi, kas istos i biomedicinos studijas, gaus benrabuti nr. 2 :))

 Ačiū už atsakymus ;)

Žinutė parašyta: 2012-06-25 17:04:17 | Nuoroda

Sveikos: nec.lt/naujienos/305/ kažkaip perskaičius nutirpau net ;D Kaip jūs? Laukimas nepalaužė dar?

Žinutė parašyta: 2012-06-26 14:09:04 | Nuoroda

Sveikos ;) na, ir kaip lietuvių/matematikos rezultatai? Aš laikiau tik lietuvių, tai likau nusivylus... Tikėjausi gauti kokius 70proc, o surinkau tik 61 ;/ Trūko 4taškelių iki svajoto 70.. ;x Liūdna...

Žinutė parašyta: 2012-06-26 21:53:10 | Nuoroda
Crystalica rašė:

 as surinkau 66. idomu kiek biologijos : /  laukiat bio rezultatu? :)

 Laukiam laukiam... :) Greičiau sužinot tik ir ramiau bus :)

Žinutė parašyta: 2012-06-26 22:22:30 | Nuoroda

Turiu čia tokį klausimuką... koks ir kaip atrodo skirtumas, kai baigi Slaugą kolegijoj ir Slaugą universitete... Žinau tik tiek, kad kolegijoje pasibaigus vadinasi profesinis bakalauras ir jei nori universitetinio bakalauro tai išlyginamąsias pasibaigi... O kaip yra su darbo perspektyvomis? Ar yra skirtumas, ką esi pasibaigus iš esmės dėl darbo? :)

Žinutė parašyta: 2012-06-30 14:13:46 | Nuoroda
Dagnė rašė:

 Sveikučiai. Aš irgi šįmet stosiu į KK. Pirmu numeriu rašiau kineziterapija ir  labai labai tikiuosi, kad įstosiu. ;D Būtų smagu rast pažįstamų.. :) 

 Labas ;) O kodėl pirmu numeriu stoji į KK kinezą, o nebandai stot į univerą? :))

Žinutė parašyta: 2012-06-30 14:30:41 | Nuoroda
Dagnė rašė:
Umiga rašė:
Dagnė rašė:

 Sveikučiai. Aš irgi šįmet stosiu į KK. Pirmu numeriu rašiau kineziterapija ir  labai labai tikiuosi, kad įstosiu. ;D Būtų smagu rast pažįstamų.. :) 

 Labas ;) O kodėl pirmu numeriu stoji į KK kinezą, o nebandai stot į univerą? :))

 labai su egzais susivėliau...Aišku, jei biologija gerai išlaikiau, bandysiu universitetą, bet lieka bet. :) 

 Ai... aišku :)) Na, sėkmės ;)