Vartotojo hohohoe pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-13 13:42:46 | Nuoroda

Kiek žinau, mano mokykloj tiem , kas teikė lietuvių , irgi nepakėlė :) O aš pati laukiu istorijos apeliacijos rezultatų. Mano išleistuvės už 3 valandų, direktorė bando juos spaust,kad greičiau taisytų ,rezultatus siųstų, nežinau kaip bus, nesmagu vienintelei negaut atestato bus :D

Žinutė parašyta: 2012-07-14 14:32:17 | Nuoroda

 Turėtų tikrai būt iki 18 dienos. O aš vakar atestato negavau :D

Žinutė parašyta: 2012-07-15 16:38:25 | Nuoroda
mum rašė:
Kyounghee rašė:

 Turėtų tikrai būt iki 18 dienos. O aš vakar atestato negavau :D

 O tai gerai ,gal gausiu per isleistuves  atestata 

 Turėtum gaut, nes aš pati rytoj eisiu atsiimt.

Žinutė parašyta: 2012-07-21 21:11:16 | Nuoroda
mum rašė:

tika paskelbe apeliaciju rezulatatus, isleistuves  snd dar spes atspausdinti atestata?

 Spėju, kad atestatą tau spėjo atspausdint :D

Žinutė parašyta: 2012-07-29 18:54:50 | Nuoroda

 Sveika, aš tik noriu paklausti :) VDU puslapyje parašyta,kad reikalingi egzaminai lietuvių ,anglų , istorija ir antros užsienio kalbos pažymys. Jeigu aš jos neturiu , tinka mano gimtosios kalbos pažymys. Kažkur girdėjau, kad ta gimtoji kalba neturi būti lietuvių, kitaip neužskaito. Ar tai tiesa?

Žinutė parašyta: 2012-07-30 00:21:44 | Nuoroda

 Tada niekaip nesuprantu, kodėl prašyme mano konkursinis balas stojant į anglų filologiją parašytas be lietuvių pažymio. :/ Aš lietuvių kilmės juk :D

Žinutė parašyta: 2013-01-16 22:09:12 | Nuoroda

Sveiki :)

Prisidedu prie jūsų, šiais metais perlaikau istorijos egzaminą :)

Žinutė parašyta: 2013-01-16 22:18:53 | Nuoroda

Nu ir aišku, bandysiu perstot :D

Žinutė parašyta: 2013-01-21 17:22:52 | Nuoroda
pilkas rašė:

Sveikas, iš kur į kur? :D

 Iš teisės į Rytų Azijos kalbas/kultūras. Nenusisekė man su istorijos egzaminu, nesitikėjau labai aukšto rezultato, bet tokio, kokį gavau - tuo labiau :D Mažai kas palaiko tokį mano sprendimą, bet aš 100 proc. tikra ir perstoti bandysiu, nes teisę mokytis labai mažai noro ;D

Mokykloj dar nebuvau, kažkada su drauge anksčiau buvau nuėjus pakalbėti apie šitą reikalą, tai mums pasakė ateiti vasarį, jo vidurį kažkur, nes tuos prašymus kaip ir galima teikti iki tol kol teikia 12 - tokai. Manau, jau greitai ir eisiu :)

Atsakant Edgarui - laikyk šiais metais, nes kuo toliau, tuo labiau visa sistema keisis ir negalėsi laikyt egzaminų taip "ramiai". Dėl viso kito nežinau, negaliu nieko patart :/

Žinutė parašyta: 2013-07-13 14:51:10 | Nuoroda
Asiza rašė:

Labas visiems Klausimėlis, kaip jums su perlaikytų egzų pažyma ( atestato priedu) , nes aš penktadieni jau atsiėmiau, bet lamoj , kai pamigau įkelti/atnaujinti, nieko, kaip buvo įkeltas atestatas, taip tik jis, perlaikytų egzų priedas neįsikėlė.... Ar aš čia pernelyg nekantri ir niekam dar neįsikelia ?

 Sveika :) Priedą atsiėmiau ketvirtadienį ir jau vakar naujas rezultatas buvo įkeltas į lama. Manau, tuoj įkels ir tavo, nesijaudink ;)

Žinutė parašyta: 2013-07-13 16:03:48 | Nuoroda

Labas,

Praeitais metais aš irgi teikiau apeliaciją ir tuo metu mano mokyklos direktorė taip pat buvo atostogose. Tad parašą ant mano atestato padėjo tiesiog ją pavaduojantis asmuo. Kiek prisimenu, atestatą gavau apie liepos 18 dieną. O su aukštąja mokykla, nemanau, kad taip susitarti galima. :)

Žinutė parašyta: 2013-07-14 13:27:48 | Nuoroda

Sveika Ligita,

Balas pasikeitęs :)

Konkursinis balas turėtų keistis bent viena šimtąja ,jeigu procentai skiriasi nuo tų, kuriuos gavai pernai. Ir šiaip, pvz, man šiais metais, dar be istorijos vbe naujų rezultatų balas pakilo 0,45 (stoju į humanitarinius mokslus), o kai buvo paskelbti istorijos rezultatai, pakilo dar.

O tau jau ir prašyme rodo konkursinį balą nepasikeitusį?

Žinutė parašyta: 2013-07-14 16:58:31 | Nuoroda

Oho, kiek daug tau pakilo balas pakeitus vertnimą ;D Tikriausiai taip ir bus, palauk truputį ir turėtų viskas susidėliot į savo vietas...O jeigu jau ryt ,poryt niekas nesikeis, gal reiktų jiems parašyti, nes keista, kad prašyme rodo nepasikeitusį konkursinį ,kai priedas jau įkeltas. :D na bet aš nesu šitų dalykų ekspertė, visko gali būt :D

Eh, atrodo greičiau ta liepos 27d. :D tiksliau 27 d naktis, nes tikriausiai vėl visi el laiškai naktį ateis ;D