Vartotojo geltonskruoste pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-26 16:19:50 | Nuoroda
forever.young rašė:

Na, taip buvo 2009. Dabar į VU teisę, juo labiau į vnf, gali įstoti beveik bet kas... Na, o štai su politikos mokslais VU yra žymiai keblesnė situacija. Ten įstoti yra beprotiškai sunku. Šiaip dabar, sužinojusi savo anglų balą paskaičiavau ir nelabai tikiuosi, jog įstosiu į tuos politikos mokslus, nors tai ir yra mana svajonė... Telieka teisė : D

 VU teisė? me too! kaip noriu : D

Žinutė parašyta: 2012-06-26 16:25:43 | Nuoroda
Rutaaa123 rašė:
geltonskruoste rašė:
forever.young rašė:

Na, taip buvo 2009. Dabar į VU teisę, juo labiau į vnf, gali įstoti beveik bet kas... Na, o štai su politikos mokslais VU yra žymiai keblesnė situacija. Ten įstoti yra beprotiškai sunku. Šiaip dabar, sužinojusi savo anglų balą paskaičiavau ir nelabai tikiuosi, jog įstosiu į tuos politikos mokslus, nors tai ir yra mana svajonė... Telieka teisė : D

 VU teisė? me too! kaip noriu : D

 Nice, turbūt man nėra šansų įstot, anglų kalba viską knisa :DD

 tu ir ten? aš tik ten ir rašiau : D kai sužinosi, ar įstojai, raštelk man : )

Žinutė parašyta: 2012-06-26 20:02:46 | Nuoroda

praeitais metais pirmu turu 19,22 įstojo, man atro. aš tik teisę VU rašiau, hope, kad bus nemokamai : ))

Žinutė parašyta: 2012-06-27 22:06:52 | Nuoroda
forever.young rašė:
Egle:) rašė:

O kaip manot, koki maziausiai KB reiketu tureti norint siemet istoti i politikos mokslus(vnf) VU ? :) 

 

 Mano subjektyvia nuomone, turėtų būti maždaug 19,30. Apytiksliai : ))

 na jau.. pagal 2010m. duomenis į politikos mokslus vnf pirmu turu įstojo su 12 ir trupučiu : ) www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/Informacija_apie_priemima_2010_I_etapas_internetui.pdf

Žinutė parašyta: 2012-06-27 23:13:53 | Nuoroda
forever.young rašė:
geltonskruoste rašė:
forever.young rašė:
Egle:) rašė:

O kaip manot, koki maziausiai KB reiketu tureti norint siemet istoti i politikos mokslus(vnf) VU ? :) 

 

 Mano subjektyvia nuomone, turėtų būti maždaug 19,30. Apytiksliai : ))

 na jau.. pagal 2010m. duomenis į politikos mokslus vnf pirmu turu įstojo su 12 ir trupučiu : ) www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/Informacija_apie_priemima_2010_I_etapas_internetui.pdf

 ten tipo vnf ištęstinės ar kaip ten tos studijos

 rašo NL; I, tai manau, kad neišskiria ar nuolatinės, ar ištęstinės, tiesiog, kad su tokiu balu buvo įstoję į politikos mokslus vnf. Bet, gerai pagalvojus, greičiausiai bus, kad ištęstinės su 12. nors vis tiek manau, kad net su 15 ar 17 galima įstot ir į nuolatines. tik neteiskit, jei esu neteisi, nes gerai nežinau : D reik įsiskaityt į tuos dokus.. bet man politikos mokslai neaktualu, bandau teisę ir tą nemokamą : D

Žinutė parašyta: 2012-07-27 08:37:14 | Nuoroda
Rutaaa123 rašė:

Nuu žmonėės, kas į VU teisę?

 aš jau čia : ) kas dar??

Žinutė parašyta: 2012-07-27 08:39:48 | Nuoroda

Taip taip, laba!

Žinutė parašyta: 2012-07-28 15:45:56 | Nuoroda
Ka_roli_na rašė:
Joanita rašė:
Ka_roli_na rašė:

Aš su 19.84 į vf. Ką tik pasirašiau dokumentus! Smagi kompanija, jauki atmosfera. Bent jau iš pirmo žvilgsnio, tikiuosi nuomonės ir vėliau nepakeisiu. :)

Beje, planuojat važiuoti į fuxų stovyklą?

 Aš tai planuoji važiuoti į fuxų stovyklą, o ten tik dalis galės važiuoti ar visi norintys?

 Jei gerai supratau, tai ne visi norintys, bet tikrai nesu tikra. :)

 atmosfera tiiikrai žiauriai gera, džiaugiuos, kad ten įstojau! : )) ta chebra jėga : D man sakė, kad aš į fuxus važiuoju B ) tai va, dar labiau džiaugiuos, bet.... sakė, kad tikrai ne visi varys, nes mūsų per daug : / kadangi labai laaaaabai norėjau į fuxų stofkę, tai teko tai įrodyti ir sakė, kad varau : D

Žinutė parašyta: 2012-07-28 19:35:22 | Nuoroda
Vil rašė:
geltonskruoste rašė:
Ka_roli_na rašė:
Joanita rašė:
Ka_roli_na rašė:

Aš su 19.84 į vf. Ką tik pasirašiau dokumentus! Smagi kompanija, jauki atmosfera. Bent jau iš pirmo žvilgsnio, tikiuosi nuomonės ir vėliau nepakeisiu. :)

Beje, planuojat važiuoti į fuxų stovyklą?

 Aš tai planuoji važiuoti į fuxų stovyklą, o ten tik dalis galės važiuoti ar visi norintys?

 Jei gerai supratau, tai ne visi norintys, bet tikrai nesu tikra. :)

 atmosfera tiiikrai žiauriai gera, džiaugiuos, kad ten įstojau! : )) ta chebra jėga : D man sakė, kad aš į fuxus važiuoju B ) tai va, dar labiau džiaugiuos, bet.... sakė, kad tikrai ne visi varys, nes mūsų per daug : / kadangi labai laaaaabai norėjau į fuxų stofkę, tai teko tai įrodyti ir sakė, kad varau : D

 Tikiuosi ir i krikstynas labai labai noresi :D

 labai labai labai net : D

Žinutė parašyta: 2012-07-28 19:36:55 | Nuoroda
Vil rašė:
geltonskruoste rašė:
Ka_roli_na rašė:
Joanita rašė:
Ka_roli_na rašė:

Aš su 19.84 į vf. Ką tik pasirašiau dokumentus! Smagi kompanija, jauki atmosfera. Bent jau iš pirmo žvilgsnio, tikiuosi nuomonės ir vėliau nepakeisiu. :)

Beje, planuojat važiuoti į fuxų stovyklą?

 Aš tai planuoji važiuoti į fuxų stovyklą, o ten tik dalis galės važiuoti ar visi norintys?

 Jei gerai supratau, tai ne visi norintys, bet tikrai nesu tikra. :)

 atmosfera tiiikrai žiauriai gera, džiaugiuos, kad ten įstojau! : )) ta chebra jėga : D man sakė, kad aš į fuxus važiuoju B ) tai va, dar labiau džiaugiuos, bet.... sakė, kad tikrai ne visi varys, nes mūsų per daug : / kadangi labai laaaaabai norėjau į fuxų stofkę, tai teko tai įrodyti ir sakė, kad varau : D

 Tikiuosi ir i krikstynas labai labai noresi :D

 aš tau parašiau žinutę, būk geras, atsakyk : )

Žinutė parašyta: 2012-07-28 23:11:12 | Nuoroda
Vil rašė:
geltonskruoste rašė:
Vil rašė:
geltonskruoste rašė:
Ka_roli_na rašė:
Joanita rašė:
Ka_roli_na rašė:

Aš su 19.84 į vf. Ką tik pasirašiau dokumentus! Smagi kompanija, jauki atmosfera. Bent jau iš pirmo žvilgsnio, tikiuosi nuomonės ir vėliau nepakeisiu. :)

Beje, planuojat važiuoti į fuxų stovyklą?

 Aš tai planuoji važiuoti į fuxų stovyklą, o ten tik dalis galės važiuoti ar visi norintys?

 Jei gerai supratau, tai ne visi norintys, bet tikrai nesu tikra. :)

 atmosfera tiiikrai žiauriai gera, džiaugiuos, kad ten įstojau! : )) ta chebra jėga : D man sakė, kad aš į fuxus važiuoju B ) tai va, dar labiau džiaugiuos, bet.... sakė, kad tikrai ne visi varys, nes mūsų per daug : / kadangi labai laaaaabai norėjau į fuxų stofkę, tai teko tai įrodyti ir sakė, kad varau : D

 Tikiuosi ir i krikstynas labai labai noresi :D

 labai labai labai net : D

Palauk kol pamatysi, kas ten jusu laukia :D nebent pasigailes jusu, bet nemanau, nes musu tai nieks nepagailejo ;D

 žinau, kaip ten viskas vyksta, niekas ten nieko nesigaili, bet ir dėl to, jog pirmakursiai ten dalyvauja - taip pat nesigaili! visko reik patirt ir pasiimt iš universiteto, o tai reiškia, jog ne tik mokslo : D kas mums jauniems, kitais metais kentės kiti pirmakursiai : D

Žinutė parašyta: 2012-07-30 21:37:03 | Nuoroda
Denisimo rašė:

 Sveiki VU teisės pirmakursiai, labai jums siūlau susikurti fb ar skype'o grupę/chatą, kuriame visi rinktumėtės, mes pernai taip darėm ir buvo labai smagu bendrauti ir dalintis įspūdžiais:)

-Kuratorius

 yeah, gera mintis! raštelkit kas nors savo feisbuką ir tuoj pat sukursim grupę : )