Vartotojo labouche pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-28 17:13:39 | Nuoroda

Laba diena, ar norint įstoti į vd karjerą ir profesinį konslutavimą motyvacinis testas privalomas ? Ir ar jo neišlaikius galima pretenduoti į vf?

Taip pat ar su 17,3 konkursiniu balu galima tikėtis įstoti į politologijos studijas arba socialinę politiką vf?

Žinutė parašyta: 2012-07-09 00:12:35 | Nuoroda

 Sveiki, svarstau apie politikos mokslų studijas jūsų universitete. Mano konkursinis balas šiuo metu yra 17,94 , taigi kiek didesnis lyginant su pernai reikalingu konkursiniu balu įstoti. Mano klausimas, ar galiu būti visiiškai rami, jog įstosiu į šias studijas vf ar dar reiktų ieškoti atsarginių variantų?

Žinutė parašyta: 2012-07-09 00:51:16 | Nuoroda
labouche rašė:

 Sveiki, svarstau apie politikos mokslų studijas jūsų universitete. Mano konkursinis balas šiuo metu yra 17,94 , taigi kiek didesnis lyginant su pernai reikalingu konkursiniu balu įstoti. Mano klausimas, ar galiu būti visiiškai rami, jog įstosiu į šias studijas vf ar dar reiktų ieškoti atsarginių variantų? Plius dar būtų įdomu sužinoti, ar su tokiu balu galima pretenduoti į stipendiją ir koks jos dydis

Žinutė parašyta: 2012-07-24 11:12:33 | Nuoroda

 sveiki, tarkim as neistoju i savo viena is penkiu pageidaujamu vietu, bet istoju  vfi kokia 8 numeriu parasyta, tai ar galima nepasirasyti sutarties ir antro priemimo ar atsisakius tos vietos nebegaliu dalyvauti is naujo i savo tas penkias specialybes vf?

Žinutė parašyta: 2012-07-24 11:12:33 | Nuoroda

 sveiki, tarkim as neistoju i savo viena is penkiu pageidaujamu vietu, bet istoju  vfi kokia 8 numeriu parasyta, tai ar galima nepasirasyti sutarties ir antro priemimo ar atsisakius tos vietos nebegaliu dalyvauti is naujo i savo tas penkias specialybes vf?

Žinutė parašyta: 2012-07-24 11:12:34 | Nuoroda

 sveiki, tarkim as neistoju i savo viena is penkiu pageidaujamu vietu, bet istoju  vfi kokia 8 numeriu parasyta, tai ar galima nepasirasyti sutarties ir antro priemimo ar atsisakius tos vietos nebegaliu dalyvauti is naujo i savo tas penkias specialybes vf?

Žinutė parašyta: 2012-07-29 15:36:43 | Nuoroda

ar yra tokių? :) 

Žinutė parašyta: 2012-07-29 16:18:28 | Nuoroda

 ir aš !;D