Vartotojo BlurryNose pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-11 10:02:51 | Nuoroda

Labai noriu į VDU anglų filologiją, arba į audiovizualinį vertimą VU.

Žinutė parašyta: 2012-07-11 10:13:26 | Nuoroda

VDU anglų filologija - 17,32.

Žinutė parašyta: 2012-07-11 10:25:13 | Nuoroda

78t. - 81%

Žinutė parašyta: 2012-07-11 15:36:45 | Nuoroda
Zuk.kud rašė:
BlurryNose rašė:

Labai noriu į VDU anglų filologiją, arba į audiovizualinį vertimą VU.

 O kurs pirmoj vietoj randasi? :>

 filologija :D o pas tave? :D

Žinutė parašyta: 2012-07-11 20:45:22 | Nuoroda
Zuk.kud rašė:
BlurryNose rašė:
Zuk.kud rašė:
BlurryNose rašė:

Labai noriu į VDU anglų filologiją, arba į audiovizualinį vertimą VU.

 O kurs pirmoj vietoj randasi? :>

 filologija :D o pas tave? :D

 Damn, o taip tikėjaus :D Audiovizualinis vertimas pas mane, VDU anglų filologija antroj :D

 geri balai tavo, įstosi :) o mano klasiokas šiaip nori į audiovizualinį vertimą, pirmoj vietoj parašė, bet prasti balai jo

Žinutė parašyta: 2012-07-18 14:20:36 | Nuoroda
Zuk.kud rašė:
BlurryNose rašė:
Zuk.kud rašė:
BlurryNose rašė:
Zuk.kud rašė:
BlurryNose rašė:

Labai noriu į VDU anglų filologiją, arba į audiovizualinį vertimą VU.

 O kurs pirmoj vietoj randasi? :>

 filologija :D o pas tave? :D

 Damn, o taip tikėjaus :D Audiovizualinis vertimas pas mane, VDU anglų filologija antroj :D

 geri balai tavo, įstosi :) o mano klasiokas šiaip nori į audiovizualinį vertimą, pirmoj vietoj parašė, bet prasti balai jo

 Kažkaip pastebėjau, jog visi mano, kad į audiovizualinį vertimą aukštų balų labai reikės :o Kiek tas prasti? :) Ir kodėl pas tave pirmoj vietoj filologija, o antroj audiovizualinis? :>

aš tai nemanau, kad į audiovizualinį žiauriai aukštų balų reikia. :D tiesiog šiaip sakau, jog tavo balai labai geri ir manau, jog ramiai įstosi į ten, kur nori. :) o to klasioko tai bent lietuvių ir anglų balai net 30 nesiekia, o istorijos nežinau. o filologija pirmoj vietoj, nes VDU labiau man pažįstamas, ir šiaip ten būtų galimybė norvegų kalbą pasiimt mokytis, o aš ją noriu išmokt. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-24 09:06:06 | Nuoroda
Zuk.kud rašė:
BlurryNose rašė:
Zuk.kud rašė:
BlurryNose rašė:
Zuk.kud rašė:
BlurryNose rašė:
Zuk.kud rašė:
BlurryNose rašė:

Labai noriu į VDU anglų filologiją, arba į audiovizualinį vertimą VU.

 O kurs pirmoj vietoj randasi? :>

 filologija :D o pas tave? :D

 Damn, o taip tikėjaus :D Audiovizualinis vertimas pas mane, VDU anglų filologija antroj :D

 geri balai tavo, įstosi :) o mano klasiokas šiaip nori į audiovizualinį vertimą, pirmoj vietoj parašė, bet prasti balai jo

 Kažkaip pastebėjau, jog visi mano, kad į audiovizualinį vertimą aukštų balų labai reikės :o Kiek tas prasti? :) Ir kodėl pas tave pirmoj vietoj filologija, o antroj audiovizualinis? :>

aš tai nemanau, kad į audiovizualinį žiauriai aukštų balų reikia. :D tiesiog šiaip sakau, jog tavo balai labai geri ir manau, jog ramiai įstosi į ten, kur nori. :) o to klasioko tai bent lietuvių ir anglų balai net 30 nesiekia, o istorijos nežinau. o filologija pirmoj vietoj, nes VDU labiau man pažįstamas, ir šiaip ten būtų galimybė norvegų kalbą pasiimt mokytis, o aš ją noriu išmokt. :)

 Aišku :) Kaip pastebėjau daugelį skandinavų kalbos traukia :o 

 oooo taip! pati net nežinau kodėl :D

Žinutė parašyta: 2012-07-27 12:54:36 | Nuoroda

gal yra įstojusių į Baltijos regiono kultūras VDU? :) šiaip neįstojau, kur norėjau..

Žinutė parašyta: 2012-07-27 13:06:25 | Nuoroda

Sveiki, norėjau paklausti, ar stojant antru etapu dar pretenduojama įstoti į tą specialybę iš kurios gavau kvietimą pirmame etape? Suprantu, kad aš atsisakau tos vietos, kurią gavau pirmam etape, bet ar antru etapu vėl galiu į ją įstoti, ar į ją jau nebežiūrima?


Žinutė parašyta: 2012-07-30 10:23:05 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:

Sveiki, norėjau paklausti, ar stojant antru etapu dar pretenduojama įstoti į tą specialybę iš kurios gavau kvietimą pirmame etape? Suprantu, kad aš atsisakau tos vietos, kurią gavau pirmam etape, bet ar antru etapu vėl galiu į ją įstoti, ar į ją jau nebežiūrima?

 

sveiki, taip pretenduojama, tačiau jūs galite pasirašyti sutartį ir vistiek dalyvauti 2 etape.

o jei dalyvauju antrame etape pasirašius sutartį, tai pretenduoju į vf ar vnf? ir jeigu gaunu naują pakvietimą, tačiau jo nepriimu, tai ar mano pasirašyta sutartis galios? :)