Vartotojo Evaldasas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-08-04 09:37:39 | Nuoroda

 Sveiki, tikriausiai kaip jau visi pastebėjote LSP.lt gavo daugelio studentų duomenis. Viskas būtų kaip ir puiku, tačiau kai bandau užsisakyti naują LSP man išmeta štai ką: "Šiuo metu LSP gamyba laikinai negalima.
Kol kas neesame gavę atnaujintų duomenų iš aukštosios mokyklos apie tavo studijų informaciją. Sek naujienas iš aukštosios mokyklos LSP.lt sistemoje." Taigi norėčiau paklausti ar ,Jūs, jau sėkmingai užsisakėte naują LSP ?

Žinutė parašyta: 2012-08-04 12:32:34 | Nuoroda
Evaldasas rašė:

 Sveiki, tikriausiai kaip jau visi pastebėjote LSP.lt gavo daugelio studentų duomenis. Viskas būtų kaip ir puiku, tačiau kai bandau užsisakyti naują LSP man išmeta štai ką: "Šiuo metu LSP gamyba laikinai negalima.
Kol kas neesame gavę atnaujintų duomenų iš aukštosios mokyklos apie tavo studijų informaciją. Sek naujienas iš aukštosios mokyklos LSP.lt sistemoje." Taigi norėčiau paklausti ar ,Jūs, jau sėkmingai užsisakėte naują LSP ?

 Tai su LSP viskas visiems gerai ? 

Žinutė parašyta: 2012-08-09 09:28:14 | Nuoroda
mum rašė:

kada Mru studentai busimi LSP gali uzssakyt? 

 Kaip ir visi kiti, kažkur nuo rugpjūčio vidurio.

Žinutė parašyta: 2012-08-12 18:12:38 | Nuoroda
Alice rašė:

Sveiki, a6 taip va galvoju,jei aš įstojau į VDA, o ten studijos prasideda nuo spalio mėnesio tai oficialiai ir LSP man išduos/galios tik nuo spalio? hm..

 LSP pradeda galioti tik prasidėjus studijoms, būtent dėl to ant LSP nurodoma nuo kada, iki kada jis galioja.

Žinutė parašyta: 2012-08-21 19:09:53 | Nuoroda
aagnea rašė:

o normalu, kad man iki siol rodo jog duomenu is universiteto dar nera?

 Normalu, visiems rodo ta patį.

Žinutė parašyta: 2012-08-24 23:18:24 | Nuoroda
slow___ rašė:

 Sveiki,norėčiau paklausti ką daryti kaip nėra sąraše mano studijuojančios mokyklos?Aš įstojau į VU TVM,būtų šaunu susižinoti jūsų nuomonės ką tada pasirinkti. :)

 Pasirink VU.

Žinutė parašyta: 2012-08-28 16:15:41 | Nuoroda

 Man, iš KTU dar irgi nepatvirtino.