Vartotojo rasbery pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:01:17 | Nuoroda

 Sveiki, įstojau į kineziterapija, tad tikrai būtų smagu susipažint :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 17:58:27 | Nuoroda
Laura.sad rašė:

 Pridek ir mane Laura Sadauskaitė :)

 Mane taip pat, Monika Kiupelytė. :)

Žinutė parašyta: 2012-08-01 16:47:43 | Nuoroda
Vigle rašė:
Greta5 rašė:
Vigle rašė:

Sveiki :) Aš pati dabar būsiu antrakursė ir gyvenu barake, aš gyvenu Debrceno barake, kadangi studijuoju sveikatos fakultete, tai Debreceno barakas patogiausias :) manau, geriausia rinktis baraką kuriame gyvent pagal tai į kokią spelybę stoji :) Šiaip nors Debreceno barake gyvent įmanoma :) aišku, jų būklė nėra pati geriausia, bet pamenu eidama gyvent į baraką tikėjaus baisiau, nei radau :D Šiaip geriausias barakas yra Gulbėse, bet ten ir tvarka griežta, nes ten nesenai atrenovuotas barakas :))
 

 O ką būtent studijuoji? Ar patinka, nesunku mokintis ten? :) Būtų įdomu išgirst studijuojančių kvk nuomonę, apie šią kolegiją ir šiaip koks ten tas studentiškas gyvenimėlis :)

 Aš studijuoju kineziterapiją :) Man patinka ši specialybė, tai ir studijuoti ją patinka :) Šiaip tikrai maniau, kad bus sunkiau, šiaip tai aišku, kartais tikrai reikia pasedėti, pasimokyti, bet kartais ir būna taip, kad nėra ką veikt ;D Na ta nuomonė apie KVK galėtų būti ir geresnė :) Šiaip įvairių nesklandumų visur pasitaiko, na bet bandai prisitaikyti :) studijos taip pat galėtų būti kokybiškesnės :) O studentiškas gyvenimėlis, tai pats kokį pasirenki toks ir yra ;D Tik nuo tavęs priklauso, kaip jau ten leisi laiką, kokie tavo poreikiai :) Šiaip bijoti viso to, kas laukia, tikrai neverta :)

Vigle, gal gali ką plačiau papasakot apie kineziterapijos mokslus, nes šiais metais studijuosiu tai.:)