Vartotojo brighty pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-24 14:11:58 | Nuoroda

Labuks, draugai, ko jus čia pergyvenat? Aš pvz trečius metus jau į mediciną stoju, ir ekologiją pastudinau ir genetiką ;D mano balas 19,6 ir aš tai tikrai įstosiu į VU mediciną vf, jūs kaip norit, bet man trečias kartas nemeluos ;D

Žinutė parašyta: 2012-07-24 15:39:32 | Nuoroda
pilks vilks rašė:
brighty rašė:

Labuks, draugai, ko jus čia pergyvenat? Aš pvz trečius metus jau į mediciną stoju, ir ekologiją pastudinau ir genetiką ;D mano balas 19,6 ir aš tai tikrai įstosiu į VU mediciną vf, jūs kaip norit, bet man trečias kartas nemeluos ;D

 You smell positive. :D Aš tikriausiai kaip ir tu bandysiu... :D Šiemet pastudinsiu kažkokį šūdą, t.y. psichologiją. Gal patiks, gal nepatiks. Jei nepatiks, tai į vakarinę eisiu chemijos metinio, jei a lygiu ištempčiau ten 10 (manau, turėčiau), tai KB būtų 19.98 ir stočiau į odonto LSMU kokiu 2-3 turu kitąmet. :D

 O tai tu manai, kad siemet neitosi? koks tavo balas? pernai gi lsmu odontologija 19,28 berods buvo, tikrai nekils iki 20 siemet ;D 19,5 max manau, o ir to turbut nesieks

Žinutė parašyta: 2012-07-24 23:42:24 | Nuoroda
kotriuke rašė:
brighty rašė:

Labuks, draugai, ko jus čia pergyvenat? Aš pvz trečius metus jau į mediciną stoju, ir ekologiją pastudinau ir genetiką ;D mano balas 19,6 ir aš tai tikrai įstosiu į VU mediciną vf, jūs kaip norit, bet man trečias kartas nemeluos ;D

 Pavydėtinas atkaklumas, kita vertus gal nėra taip sunku, kai žinai, ko nori...  Paskolos nebuvo pagundos imti? 

 Nea, Kotryn, nebuvo, siaip jai butu daug noro tai butu galimybe ir be paskolos mokamoj studijuot, bet nestoju i mokama is principo, todel kad mokama pinigu suma visiskai neatitinka studiju kokybes, cia tik mano nuomone zinoma :)

Žinutė parašyta: 2012-07-24 23:46:25 | Nuoroda
begood rašė:
brighty rašė:

Labuks, draugai, ko jus čia pergyvenat? Aš pvz trečius metus jau į mediciną stoju, ir ekologiją pastudinau ir genetiką ;D mano balas 19,6 ir aš tai tikrai įstosiu į VU mediciną vf, jūs kaip norit, bet man trečias kartas nemeluos ;D

 manai, su 19.6 i vf preisi,nepermazas kaip i finansuojama?  :))) 

 paziuresim penktadieni :) ir nesiparinkit zmones, istosit su 19,5 ir gal su 19,48 tikrai nekils nesveikai iki kokiu 19,8 o tuo labiau 20, cia gi kiekvienais metais gasdina ir gasdina durneliai visokie, kad JAU SIEMET tai nerealus balas bus, o kyla proporcingai :) didelis suolis buvo tik 2010, bet tik todel, kad pries krize medicina nebuvo tokia paklausi specialybe ir viskas ;D o net jei ir neistosit, bus dar laiko pabandyt :) svarbu neprarast vilties ir jei yra noro toliau siekt savo tikslo. man tai pvz jau trecia kart bandyt sociai, jei nepasiseks vadinas nelemta, bet tikrai neliudesiu nes zinosiu kad idejau visas pastangas kiek galejau ir ramu ;D

Žinutė parašyta: 2012-07-26 10:50:52 | Nuoroda

ka chebryte? truputi letai laikas siandien eina? ;D

Žinutė parašyta: 2012-07-26 11:50:50 | Nuoroda
agnolija rašė:
Stjudent rašė:

 Na šiaip tokios diskusijos yra sveikintinas dalykas, nes moksleiviai stoja į mediciną įsivaizduodami, kad čia viskas ir visi gražūs, teisingi, tvarkingi, balti ir pūkuoti. Tada įstoję supranta, kad pateko į mėsmalę, kur vadovaujamasi išlikimo instinktais ir vyksta natūrali atranka, kur turi kovoti už savo išlikimą dantimis ir nagais (kalbu ne tik ir net ne tiek apie studijas, kiek apie tolimesnę karjerą).

 Ir tuomet tiems, kurie neturėjo vidinės motyvacijos ir varomosios jėgos, stojo iš kažkokių neaiškių ir blankiai įsivaizduojamų finansinių, įvaizdžio ar kitų paskatų, pasidaro baisu ir liūdna. Jie stengiasi kuo greičiau susirinkti savo daiktus ir dingti kuo toliau nuo tos kadaise, atrodo, išsvajotosios specialybės.

 Tokių pavyzdžių esu matęs ne vieną, ne du ir net ne kelioliką. Taigi, absolventų pastangos išsiaiškinti, kas gi iš tikrųjų ta medicina ir ko iš jos tikėtis (bei ko medicina tikėsis iš jo), labai sveikintinos ir propaguotinos.

 man tai baisu skaityt tokius komentarus kokią aplinką savo galvoj aplink susikursi, tokią ir turėsi. studijuoju mediciną, bet nei su mėsmale, nei su kova nagais ir dantim neteko susidurt. aišku, pilna besiskundžiančių aplink, bet tas problemas žmonės patys savo galvoj susikuria.

tokie pasisakymai man kvepia noru pasigirt, išaukštint save ar auką suvaidint, kad visi žavėtųsi ir užjaustų, kad taip sunkiai mokosi, tokioj baisioj aplinkoj gyvena

Miela ir malonu skaityt! Jei butu like, paspausciau (bow)

Žinutė parašyta: 2012-07-26 13:26:37 | Nuoroda
kotriuke rašė:
crazyballoon rašė:
kotriuke rašė:

 Lauksit ryt ryto, ar šiandien naktinėsit laukdami kvietimų? 

 o kada maždaug turėtų būti paskelbta jau?

 Pernai apie puse 1 buvo. Spėju šiemet panašiai bus 

 ciur naktinesiu ;D

Žinutė parašyta: 2012-07-30 19:07:58 | Nuoroda

www.medchalatai.lt cia pigus irgi :)