Vartotojo mamulia pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-27 11:52:38 | Nuoroda
jagua rašė:
migle6699 rašė:

Prisijunk prie lamabpo.lt ir viskas ten yra :P

 Neleidžia kažkodėl prisijungti, bet bandysiu :) 

 man jau nuo 11 val neleidzia,nors istojau kur lb norejau,bet lb rupi pasiziureti tas diagramas 

Žinutė parašyta: 2012-08-10 07:51:22 | Nuoroda
Tigriukea rašė:
indruska rašė:
Tigriukea rašė:
indruska rašė:
Tigriukea rašė:
indruska rašė:

Ar galeciau kur nors istoti papildomu priemimu i socialinius mokslus su 12.62 balu, vnf?

 Galėtum ir daugumoje universitetų.

 Kolegijoj bandziau pirmu ir antru etapu, taciau nepavyko..

 Bet būtinai bandyk ir papildomam priėmime, nes pvz praeitais metais Vilniaus Verslo kolegijoje paskutinis įstojęs verslo vadyboje turėjo 13,44 :) na žodžiu, laimės reikalas tie stojimai.

 Norejau i buhalterija vk, bet nepavyko, net ir vnf :)

 negaliu patikėt. čia lyg sakytum, kad saulė yra ne geltona, o juoda. negali but kad i mokamą neįstojai.

 bandyk i LSMU socialinis darbas medicinoje,pernai prieme ir su 9 balais i vnf.priims tikrai,nes ten kasmet vos 10 stojanciuju buna.kaina uz moksla kaip ir visur uz soc.mokslus 3892lt

Žinutė parašyta: 2012-09-06 08:12:15 | Nuoroda
berid rašė:

Sveiki. Esu dvyliktokė ir buvau nusprendus studijuoti socialinius mokslus, bet dabar pradėjau smarkiai abejoti, nes pedagogika nelabai domina, o ekonomika labai jau populiari ir perspektyvos nulinės. Tiesiog gal žinot, ar esat girdėję, kokių įdomių specialybių šioje sferoje. Taip pat labai įdomu, kur įstojo mergina, rašiusi šiame forume ;)

 Gal domintu socialinis darbas medicinoje?Ja studijuoti gali LSMU.Reikalingi egzaminai stojant:anglu,lietuviu ir istorija.Mokslas mokamas ,metams apie 3982lt.Visus istojusius universitetas aprupina nesiojamais kompiuteriais visiems studiju metams.Priima praktiskai visus norincius,nes neusidaro grupes,kadangi labai mazai kas zino,kad LSMU ruosia tokia specialybe.Manau,jei domina socialinis darbas,ne pedagoginis,pasidomek apie soc.darba medicinoje.tikrai idomu studijuoti ,be to ir darbas manau garantuotas.