Vartotojo etnamiR pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-27 22:42:49 | Nuoroda

 Sveikuciai! prisijungiu ir as :)) istojau i vf su 19.64. Man rodos cia labai mergaitiska kompanija musu bus :) ir planuoju i fuxus lekt :)

Žinutė parašyta: 2012-07-28 16:28:44 | Nuoroda
geltonskruoste rašė:
Ka_roli_na rašė:
Joanita rašė:
Ka_roli_na rašė:

Aš su 19.84 į vf. Ką tik pasirašiau dokumentus! Smagi kompanija, jauki atmosfera. Bent jau iš pirmo žvilgsnio, tikiuosi nuomonės ir vėliau nepakeisiu. :)

Beje, planuojat važiuoti į fuxų stovyklą?

 Aš tai planuoji važiuoti į fuxų stovyklą, o ten tik dalis galės važiuoti ar visi norintys?

 Jei gerai supratau, tai ne visi norintys, bet tikrai nesu tikra. :)

 atmosfera tiiikrai žiauriai gera, džiaugiuos, kad ten įstojau! : )) ta chebra jėga : D man sakė, kad aš į fuxus važiuoju B ) tai va, dar labiau džiaugiuos, bet.... sakė, kad tikrai ne visi varys, nes mūsų per daug : / kadangi labai laaaaabai norėjau į fuxų stofkę, tai teko tai įrodyti ir sakė, kad varau : D

 Man irgi teko irodinet, kad labai noriu :D bet ten tikrai ziauriai faina atmosfera, labai laiminga grizau is univero. bent pirmas ispudis tikrai labai geras :) o del stofkes tai sake, kad musu tik 100 paims, o maciau sarasuose is viso istojusiu yra apie 280 :/ bet tikiuos, kad mane ims. na bet kokiu atveju susimatysim! :))