Vartotojo Aixetux pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-08-27 17:59:28 | Nuoroda

 Sveiki.ieskau pagalbos, kas galetu persiusti is medicinos studiju pirmu metu citologijos ir parazitologijos santrauka, dalyko aprasa, apzvalga (kuri kiek pamenu yra paduodama pries kiekviena nauja studijuojama dalyka),  taip pat anatomijos pirmu metu ir ir ir  slaugos pagrindu...... Labai prasau..is universiteto sunku gauti, reik eiti atskirai i kiekvien akatedra,  bet gal kas is jusu galetu man pagelbeti. Mano email  

Žinutė parašyta: 2012-08-27 18:02:17 | Nuoroda

 Sveiki.ieskau pagalbos, kas galetu persiusti is medicinos studijuKMU dabartinio LSMU pirmu metu citologijos ir parazitologijos santrauka, dalyko aprasa, apzvalga (kuri kiek pamenu yra paduodama pries kiekviena nauja studijuojama dalyka), taip pat anatomijos pirmu metu ir ir ir slaugos pagrindu...... Labai prasau..is universiteto sunku gauti, reik eiti atskirai i kiekvien akatedra, bet gal kas is jusu galetu man pagelbeti. Mano email

Žinutė parašyta: 2012-08-27 18:17:42 | Nuoroda

 Sveiki.ieskau pagalbos, kas galetu persiusti is medicinos studiju KMU dabartinio LSMU pirmu metu citologijos ir parazitologijos santrauka, dalyko aprasa, apzvalga (kuri kiek pamenu yra paduodama pries kiekviena nauja studijuojama dalyka),  taip pat anatomijos pirmu metu ir ir ir  slaugos pagrindu...... Labai prasau..is universiteto sunku gauti, reik eiti atskirai i kiekvien akatedra,  bet gal kas is jusu galetu man pagelbeti. Mano email