Vartotojo Skipper pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2013-01-13 18:52:30 | Nuoroda

Hey, būsimi kolegos, kaip laikotės? Kaip sekas ruoštis egzaminukams? Kažkaip čia vidury sesijos aplankė nostalgija, nutariau pažiūrėt, kokiom nuotaikom abiturientai gyvena ;)

Žinutė parašyta: 2013-01-13 19:55:30 | Nuoroda
Jurgita. rašė:
Skipper rašė:

Hey, būsimi kolegos, kaip laikotės? Kaip sekas ruoštis egzaminukams? Kažkaip čia vidury sesijos aplankė nostalgija, nutariau pažiūrėt, kokiom nuotaikom abiturientai gyvena ;)

 Nuotaikos geros, aš tai visai laukiu tų egzaminų :D Ruoštis labai baisiai dar nepradėjau, bet visada nuosekliai mokiausi, todėl didelės baimės nejaučiu :)

 Kokius egzaminus laikysi? Jau reikėjo pasirinkt ar dar ne?

Žinutė parašyta: 2013-01-13 21:37:39 | Nuoroda
pilkas rašė:
Skipper rašė:
Jurgita. rašė:
Skipper rašė:

Hey, būsimi kolegos, kaip laikotės? Kaip sekas ruoštis egzaminukams? Kažkaip čia vidury sesijos aplankė nostalgija, nutariau pažiūrėt, kokiom nuotaikom abiturientai gyvena ;)

 Nuotaikos geros, aš tai visai laukiu tų egzaminų :D Ruoštis labai baisiai dar nepradėjau, bet visada nuosekliai mokiausi, todėl didelės baimės nejaučiu :)

 Kokius egzaminus laikysi? Jau reikėjo pasirinkt ar dar ne?

Nu labas tada. :D Kur tu studijuoji, ir ką (mediciną ar odontologiją)? Papasakok apie patį mokymąsį, tempus, krūvius, gyvenimą, aplinką? :) Labai įdomu. Ar greit po mokyklos priprantama/įsivažiuojama? Ar patinka?

 Ū, kiek klausimų :D studijuoju Vieninteliame universitete (VU) mediciną. Na turbūt jau teko girdėt, kad nuobodžiauti šitose studijose netenka. Visada yra ką veikti :) Tempas ir krūvis pradžioje (pirmus ~2 metus) būna išties nemažas, nes reikia sukrauti tam tikra žinių bagažą, kad toliau galėtum studijuoti, taip vadinamus, klinikinius dalykus. O juose jau kiek laisviau būna, krūviai pasidaro praktiškai kaip ir daugumoje kitų specialybių.

 Gyvenimas vyksta, studijuojant mediciną galima gyventi ir dar kaip ;) nors dauguma netenka dalies savo buvusių draugų, nes nebeturi jiems laiko :D Po mokyklos man asmeniškai buvo neįprasta ir sunkoka, nes mokykloje nebuvau pratęs mokytis, šiek tiek tinginiavau ir kita veikla užsiėmiau. Atėjus į universitetą viskas aišku iškart pasikeitė, todėl teko pratintis prie naujo mokymosi stiliaus. Bet kadangi visi dalykai labai įdomūs, nebuvo sunku.

 Šiaip pasidalinkit mintim, kodėl norit į mediciną? Nebando jūsų atkalbėt ("labai sunku", "ilgai reik mokytis" ir t.t.)? :)

Žinutė parašyta: 2013-01-14 17:08:51 | Nuoroda

Jeigu ne pašaukimas, tai kas tada? Juk dauguma būtent "pašaukimu" ir grindžia savo kelią į mediciną :))

Žinutė parašyta: 2013-01-14 18:21:49 | Nuoroda

Geras pasirinkimas ;) Į Vilnių ar Kauną?

Žinutė parašyta: 2013-01-14 19:03:50 | Nuoroda

@Jurgita.

Pagal kieno atsiliepimus? Kauniečių? ;D

 

@pilkas

Bendrabučiai, žinok, neblogi. Ypač jei patenki į Čiurlionkės, tada į paskaitas gali keltis prieš pusvalandį, nes iki fakulteto ~3 min. kelio. Šiaip dėl išgyvenimo, tai gyvenimas barakuose virte verda. Ypač kai fuksai atvyksta :D Geriausia į kambarį keltis kartu su kokiais pažįstamais, kad galėtumėt savo "gyvenimo ritmą" susiderint - nes jei išeina taip, kad vienas nori tūsint, kitas mokytis, atsiranda konfliktai.

Žinutė parašyta: 2013-01-15 19:46:50 | Nuoroda
Jurgita. rašė:

 Skipper, 

Nesigilinau kieno tie atsiliepimai, ar kauniečių, ar vilniečių :D bet ir kiek esu skaičiusi straipsnių, tai man patiko tai, kad Kaune ciklinis mokymasis :)

 Neturiu tikslo nei įkalbėt, nei atkalbėt. Tik patariu gerai pagalvot :) pradžioje ir man lengvesnis mokymasis patrauklus atrodė. Bet paskui pasirodė, kad ne viskas auksas, kas auksu žiba.

Žinutė parašyta: 2013-01-15 21:10:49 | Nuoroda
Jurgita. rašė:

 Nemanau,kad ten yra lengviau mokintis. :) Manau tiesiog patogiau taip :) Be to ir kiek esu skaičiusi, pats LSMU, bent jau medicinos studijų atžvilgiu, yra geriau vertinamas nei VU:) Taip pat ir daugiau praktikos LSMU. Na bet galiu ir klysti. 

O kokia tavo nuomonė, kodėl manai,jog Vilniuje geresnis paruošimas?:) 

 Aš nenoriu pasakyt, kad kažkur geriau ar blogiau. Tiesiog per tiek metų pastebėjau universiteto iš kito miesto tendenciją ant mūsų pastumt, o save gerai pareklamuot (neretai ir nepelnytai). Kadangi vilniečiai nemato reikalo taip pat elgtis, formuojasi kiek neteisingas įvaizdis.

 Todėl ir noriu pasakyt, kad reiktų galbūt giliau paanalizuot viską, apsilankyt viename ir kitame universitete, pabendraut su būsimais kolegomis ir jau tada spręst, taip sakant, pagal tiesioginius šaltinius.

 

Žinutė parašyta: 2013-01-17 16:31:54 | Nuoroda

pilkas, be abejo, teisus :) vis tiek rezultatas - profesionalus gydytojas - didžiausia dalimi priklauso nuo to, kiek savęs investuosi į šį mokslą. O viskas, kas aplink, tik padeda tai daryti.

Žinutė parašyta: 2013-04-01 20:21:05 | Nuoroda

Uoga, taip, yra tokia galimybė. Gali pereiti manau max. į antrą kursą VU, nes vėliau per dideli skirtumai.

Mokytis patinka. Žinių daug, bet matyt esmė ne žinių apimtyje, o studijų organizavimo metodikoje. Čia ji, mano nuomone, gera, su ja galima efektyviai studijuoti :)

Žinutė parašyta: 2013-04-22 18:49:54 | Nuoroda

Prisiminiau tinklaraštį, kurį rašo grupelė medicinos studentų. Tiesiog mintys apie viską. Galbūt rasite čia ką nors naudingo sau :) www.antagonistai.lt

Žinutė parašyta: 2013-07-05 18:10:07 | Nuoroda

Mhm, klausk :)

Žinutė parašyta: 2013-07-09 20:35:47 | Nuoroda
linasnn rašė:

 Sveiki. Kiek girdėjau pasirašant sutartį su LSMU reikia ir kažkokį anglų k. testą laikyt. VU irgi tas pats? 

 Nea, VU nereikia :)