Vartotojo cariba pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2013-01-31 17:57:35 | Nuoroda

Labas. :)

Aš mąstau apie kineziterapija, planuoju pirmu numeriu rašyti Vilniaus Universitetą. O kurį universitetą r kolegiją planuoji rinktis tu? :)

Kuo toliau, tuo labiau pradedu rūpintis pasiruošimu egaminams, ir daugiausiai nervų atima chemija. :D 

Žinutė parašyta: 2013-02-06 18:41:11 | Nuoroda
Levelina rašė:
cariba rašė:

Labas. :)

Aš mąstau apie kineziterapija, planuoju pirmu numeriu rašyti Vilniaus Universitetą. O kurį universitetą r kolegiją planuoji rinktis tu? :)

Kuo toliau, tuo labiau pradedu rūpintis pasiruošimu egaminams, ir daugiausiai nervų atima chemija. :D 

 Aš labai norėčiau VU, bet greičiausiai pirmu numeriu LSMU bandyčiau, nes arčiau daug ir su drauge norime tame pačiame mieste gyventi. Noors... Kaip bus, taip (: Aišku, viską nulems egzaminai, kurių kuo toliau, tuo baisiau laukti.... :D

Same here. Chemija tikrai daugiausiai laiko, nervų ir kantrybės atima. Įdomus mokslas, bet reikalaujantis pastangų (:
O matematiką ar chemiją laikysi? Ar gal abu?

Negi daugiau susidomėjusių nėra? :)

 


  Laikysiu tik chemiją. Su matematika visiškai nedraugaujam. :D o tu? :) Kaip nusprendei, jog norėtum studjuot kineziterapiją? :)

 

Žinutė parašyta: 2013-02-24 14:25:58 | Nuoroda

Sveiki visi būsimieji medikai! :) gal galėtumėt ir mane pridėti į skype grupę? Mano skype: aurute141.